Rajčata 2023



                     
Mike Dundee - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (206) - 243.75 (?) 
6.4.2023 16:42

Po dlouhé době jsem zavítal na tento server a nestačím se divit.
Chytáte pana Milana za slovíčka. Opravdu nechápu co řekl tak hrozného, že si vysloužil takovou šikanu.
Problémem tohoto serveru jsou anonymové. Zaregistrovaný uživatel sice také může být svým způsobem "anonymní", ale přijde mi, že od zaregistrovaných uživatelů bývala kultivovanější diskuse.
Před lety se na mě takto podobně vrhli také anonymové kvůli tomu, že jsem se "opovážil" experimentovat se šlechtěním rajčat. Bohužel koukám, že stále nenastal čas pro pravidelnější návrat a diskusi...

  
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 214.246 (?), 6.4.2023 17:53

Jo, nelíbí se vám anonimove?A co jste vy?Tim to určitě nebude, ze zaregistrovaný = slušný. 
Experimentovat se šlechtěním je co?Mě připadá a možná více lidem tady, že je to neustále vystrkovani sazenic někam na balkon do zimy, následně pak třeba oslavování a konzumace plodu. Jaký asi je osvětlován ledkou. Ten plod? No to já nemůžu pochopit co budu živ.Když si vzpomenu na ty plné koše rajčat v létě, pak to zpracování, na ty sklenice krásné husté šťávy sladké od letního slunce, nemůže mě napadnout vystrkovat sazenice rajčat 5 dubna někam ven a prolivat zem teplou vodou. To opravdu ne. Snad jsem to napsal jako anonym slušně, Hezké svátky přeji 

                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1894) - 168.103 (?), 6.4.2023 18:32

naprosto neadekvátní reakce, skoro jak podle přísloví o potrefené huse. Jako byste měl pocit, že pan Mike píše o vás. Přeci musí být každému jasné, že pan Mike nemá na mysli všechny neregistrované. Ale v určitých věcech pravdu má. Naprostá většina přihlášených podle mého názoru diskutuje slušně. Jinak s poslední větou souhlasím, i vám přeji hezké svátky. 

                     
host - 81.144 (?), 6.4.2023 19:30
Já budu v tomto případě také za potrefenou husu, protože anonymní jsou zde všichni (i když se určitě někteří osobně znají) a ze zkušenosti z jiných míst vidím, že i když se někde udělá sraz hráčů v tomto případě zahrádkářů a lidi se znají osobně, stejně to nezabrání vytváření podobných kauz. Proto já zůstávám anonymní a ničeho se neúčastním abych si ochránil soukromí. A ještě jeden malý postřeh. Občas hrávám nějakou hru přes internet a nejsem v tom zase takový přeborník ale ani úplný nováček. Málo kdy se semnou chtěl někdo utkat na férovku se zavedeným účtem. Většinou to bylo s anonymním účtem pro nováčky, který pak zanikl. A v diskusích je to mnohdy stejné. Protože některí lidi chtějí jen rozdávat rány a být za hrdiny, ale nejed bože když se jim něco nepodaří a nebo je někdo přeargumentuje. Pak spamují diskuse a nebo logují do hry aby vás poškodili...
                     
host - 60.134 (?), 6.4.2023 22:49

Na tomto fóru existují tři skupiny anonymů:

1. Anonymové zaregistrovaní. Mají jen jednu výhodu- mohou v jednom příspěvku přidat více než jednu fotografii.

2. Anonymové, kteří na konec příspěvku přidají nějaké smyšlené jméno a podle toho lze v diskuzi zjistit o koho jde a vést s nímnějkou doskuzi.

3. Anonymové, kteří z mně neznámých důvodů neuvedou na konci příspěvku nic. Těžko se diskutuje s nějakým číslem.

V zásadě je mně jedno o který typ anonyma se jedná. Slušnost by měla být zásadou (ale není tomu tak vždy v každé skupině), ale nevadí mně ani nějaké hrubší invektibvy.

           Vladimír

                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1894) - 168.103 (?), 7.4.2023 9:28

ano, souhlasím s vámi. Slušnost by měla být zásadou. Škoda, že tomu tak vždy není.

                     
host - 81.144 (?), 7.4.2023 11:47
Pane Waltře, myslím, že my všichni kteří zde chodíme psát o zahradě slušní jsme, v opačném případě by se zde těžko někdo rozepisoval o zkušenostech ze kterých pak čerpají jiní.
                     
host - 81.144 (?), 7.4.2023 11:32
Pane Vladimíre, to záleží na zvyku, jestli se vám těžko diskutuje s číslem IP adresa. Mě to nevadí a aspon vím, na které IP nereagovat, když to trochu vedu v evidenci.
                     
host - 60.134 (?), 7.4.2023 11:52

Nemám výhrady k tomu, že někdo existuje jen pod číslem. Žádnou evidenci čísel si nevedu, a když se diskuzi na jedno téma připojí třeba dest diskutujících tak ztrácím přehled. Ale to je můj problém.

           Vladimír

                     
host - 62.45 (?), 8.4.2023 13:59

Za posledních víc než třicet let si nepamatuji, že bych měl tak špatné sazenice. Jejich kvalita odpovídá té nepéči, kterou jsem jim věnoval. Některé jsou vytáhlé až nad 50 cm. Snažím se zastavit jejich růst, protože sazenice mně zaveze autem syn až ve středu. Šalinou bych to tentokrát nezvládl. Dávám je po chvilkách ven, kde se pohybuje teplota jen okolo 6 °C. Stejně, pokud už neporostou do výšky, tak nevím jak se mně povede je namačkat do pařenišrě. Budu muset improvizovat.

           Vladimír

Přerostlé sazenice
Přerostlé sazenice
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Homelite xl 91318.9.2024
Homelite xl 91315.9.2024
Kouří do místnosti12.9.2024
Kompresor - identifikácia9.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika