Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zhnedlý zakoreňovaný odrezok, 19.8.2013
Pěkné video , já doposud při tomto způsobu nařezával "podnož" proti očku, tak jak jsem to viděl u roubování citrusů.
Noční teploty pod 10°C - co rajčata?, 16.8.2013 Obsahuje fotku
Pod 10 ° bývá mnohdy i v létě v noci. Nebojte, nic se jim nestane, jen budou čučet. Tohle jsem tady napsal před třemi měsíci, a už je to zase v řiti. Noční poklesy teplot jsou už na první pohled patrné, ne devastující jako třeba kroupy, ale velmi... celý příspěvek >
Alternativní pěstování rajčat, 16.8.2013
Tak tohle je plíseň zcela určitě, bohužel.
Alternativní pěstování rajčat, 15.8.2013
10. srpna jsem zaregistroval celkem rozsáhlé napadení plísní a byla to doopravdy plíseň, nemáte fotku? Letos tu na diskuzi ještě nikdo plíseň "nepředvedl". Mirek
Jen si tak trochu postěžovat, 15.8.2013
To je šílené a smutné, pokud budete mít náhodou cestu tady na Břeclavsko tak máte mou zahradu k dispozici a můžete si naobírat z mé úrody.
Krasava, 15.8.2013
Sklízel jsem ji na přelomu 7-8, strašně rychle v těch hicech dozrála. Teď jsem sklízel Fairhaven a i na něm je poznat rychlé a nerovnoměrné zrání, navíc polovina úrody shnila, možná za to mohu poděkovat těm nedávným lijákům.
Krasava, 15.8.2013
Mladý stromek Krasavy poprvé slušně zaplodil, plody šťavnaté, velmi zajímavá a dobrá chuť, ale byla to taky její poslední úroda u mě na zahradě. Je to odrůda která se musí utrhnout a hned sníst, jinak je naprosto k ničemu, nedovedu si představit že... celý příspěvek >
Alternativní pěstování rajčat, 15.8.2013
Tohle pěstování je samozřejmě pastva pro oči hlavně pro toho kdo nikdy rajčata nepěstoval, nebo víceméně jen pro "okrasu". Zajímalo by mne zda to pana Stekovicse uživí (možná že ano, protože v těchto podmínkách a tento způsob pěstování zaměstná více... celý příspěvek >
Nejtěžší rajče, 14.8.2013
Takhle se chová hodně srdcat, velké plody, slabý růst a olistění, málo plodů.
Hroznové víno pro konzum, 14.8.2013
O tyhle zkušenosti je potřeba se podělit. S Vostorgem zkušenosti nemám, zatím mi ještě nenarostl do plodnosti, POZOR při nakupování na záměnu Vostorgu za obyč. odrůdy.
Hroznové víno pro konzum, 14.8.2013
U nás na jižní Moravě je situace trochu jiná, ale vzhledem k Vašim podmínkách bych možná zkusil Beloe Čudo. Mám tuto odrůdu krátce ale jsem s ní spokojen, je skorá (už nyní se dá jíst), bobule má atraktivní, možná by se jí dařilo i u Vás. Možná se... celý příspěvek >
Alternativní pěstování rajčat, 14.8.2013
Ale přece Vás nikdo k ničemu nenutí, dělejte si co chcete. Nechápu Vaší podrážděnou reakci... To jsou Vaše slova kterých se očividně nedržíte. Já Vás nikde nenapadám a jestli Vám vadí že se snažím "ujasnit" si některé záležitosti při pěstování... celý příspěvek >
Alternativní pěstování rajčat, 14.8.2013
Vy nechápete ani to že reakce byla na někoho jiného, klikněte si na tlačítko "předchozí příspěvek" a pochopíte. ;o)
Alternativní pěstování rajčat, 14.8.2013
Možná to pouští jen tehdy a na stejnou dobu když prší i venku ;o)))
Alternativní pěstování rajčat, 14.8.2013
Tím že to umí prodat jsem nemyslel produkty ale "názory", zájemců má celkem dosti. Jestli se ta zem kde to pěstuje jmenuje pusta nebo step, opravdu není podstatné, ovšem že to pěstuje na ní, je zatraceně podstatné.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika