Účinná likvidace Plzáka Španělského při ekologické ochraně rostlin



host - 91.196 (?)
10.7.2024 13:07

cool-jsem snad ovlivněn dobou, kdy četba mezi řádky Rudého Práva přinášela jakés takés pravdě blízké informace, taky divoká devadesátá s např.:Úplatek jsem nevzal a ta částka taky nesouhlasícheeky, mě nutí pohlížet na aktivitu p.zakladatele s opatrnostíblush! Prý neprodává-max. několik kilo úžasně fungujícího, obtížně ze zahraničí opatřeného přípravku? Už hospodaří drahně let, těžce se i s chotí nocí lopotí, hlavu sedřenou od čelovky-vždyť je tak snadné schystat pasti a ty v rychlosti za Slunce svitu zkouiknout, potvůrky sebrat, či je přestřižené ponechat jako lákadlo pro kanibalizující soukmenovce... a zde pléduje pro tu super věc, něco by i prodal...cool? To je jako hentý C. z USA, který sice kouřil, ale nešlukoval, na saxík válellaugh, SPCH.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 91.196 (?), 10.7.2024 13:07

cool-jsem snad ovlivněn dobou, kdy četba mezi řádky Rudého Práva přinášela jakés takés pravdě blízké informace, taky divoká devadesátá s např.:Úplatek jsem nevzal a ta částka taky nesouhlasícheeky, mě nutí pohlížet na aktivitu p.zakladatele s opatrnostíblush! Prý neprodává-max. několik kilo úžasně fungujícího, obtížně ze zahraničí opatřeného přípravku? Už hospodaří drahně let, těžce se i s chotí nocí lopotí, hlavu sedřenou od čelovky-vždyť je tak snadné schystat pasti a ty v rychlosti za Slunce svitu zkouiknout, potvůrky sebrat, či je přestřižené ponechat jako lákadlo pro kanibalizující soukmenovce... a zde pléduje pro tu super věc, něco by i prodal...cool? To je jako hentý C. z USA, který sice kouřil, ale nešlukoval, na saxík válellaugh, SPCH.

                     
Vlastimi - (6) - 136.130 (?), 11.7.2024 13:14

Dobrý den,

všichi jsme tak trochu ovlivněni dobou minulou a při čtení RP "mezi řádky" může záležet i např. na tom, čtete-li to černé na bílém podkladě nebo bílé na černém podkladě. Ne, vážně, nemusíte mne podezírat z ničeho nekalého. Těch pár kilogramů co mi zbylo z 20kg balení si rád ponechám. Kdokoliv však bude chtít přeci jen kdykoliv zakoupit - je možno prozatím bez problémů V Polsku za podstatně nižší cenu nežli je tomu v případě České Republiky. 20kg balení není až tak moc. Uvážíme-li hlavně relativně dlouhou expirační dobu přípravku při správném skladování. Navíc, domluví-li se skupinka zahrádkařů - sousedů a o balení se vzájemně podělí pak může, oproti Ferramolu, určitě ušetřit. Není pak následně až tak potřeba řešit různé metody domácí výroby FePO4 a vhodného složení podomácku vyráběných nástražných granulí. V množství max. několik kg/rok to ani zjevně nedává žádný smysl.

Všem čtenářům a uživatelům kterým mé příspěvky "nesedly" se upřimně omlouvám. Nemám praktické zkušenosti s žádnými diskusními skupinami a ani s provozem na sociálních sítích. Nenapadlo mne, že bych mohl napsáním porušit nějaká pravidla. Za mne ponaučení. Nebude se to z mé strany opakovati.

Mnoho zdaru, málo škůdců, a příznivé klimatické podmínky přeje:

Vlasta

                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5584) - 167.53 (?), 11.7.2024 15:37

Dobrý den, nevím jak moc toxické jsou ty "lihové" granule, ale u nich je vidět okamžitý výsledek. Ani není až tak nutné sypat granule přímo k plodinám, ale spíše do okolí, odku ty slizouni přilézají. Navíc když se nažere a zdechne, tak se do mrtvol pustí jejich kolegové.

Venku je slunečno a po půl roce konečně přestalo na chvíli pršet, takže se slizáci stáhli do úkrytů. Když jsem dnes dopoledne viděl, jak stříkají ve městě chodníky (po kterých chodí denně stovky lidí) nějakým herbicidem, nebo tím ošetřují obilniny aby rychleji zaschly (desikace), tak šmoulí lihové granulky jsou jen slabý odvárek.

M.

zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Homelite xl 91318.9.2024
Homelite xl 91315.9.2024
Kouří do místnosti12.9.2024
Kompresor - identifikácia9.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika