Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mulcovani topinanbur zpusobilo krouceni listu, 13.8.2013
Jsem stejného názoru - mulčovaná tráva ošetřena selektivními herbicidy?
Nektarinka, 13.8.2013 Obsahuje fotku
Po dlouhé době mám opět nektarinku a má první plody, malé ale má (Harco). Nějaká ta strupovitost se na nich objevila ale není to žádná hrůza. Proti strupovitosti jsem na zahradě ošetřoval hlavně jabloně a broskvoně (broskvoně u baráku tuto nemoc... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 13.8.2013 Obsahuje fotku
U baráku není co fotit bo jsou všechny střapce v pytlíkách, Ustojčivyj se začíná nalívat a vosy na něj nejdou, nejspíše díky tuhé slupce. Na zahradě začínají útočit na další, pomalu dozrávající odrůdy, některé ale nechávají na pokoji (Eva).
Lilkoviště, 13.8.2013
Něco podobného mi lilky dělají, ale pozoruji to hlavně na bílých odrůdách, (na tmavé zase jdou více mandelinky) ještě se nyní na to zaměřím ale vypadá to že je to jejich výsada. Pro příští rok silně vyselektuji odrůdy a omezím počet rostlin, lilky... celý příspěvek >
Zakracovani dynovych slahounu, 12.8.2013
Dýně se vždy sázely tak, že se udělalo hnízdo pro semínka, ta se vysela, párkrát se to zalilo a tím veškerá péče do sklizně skončila. Zvláště u Hokaida by bylo krácení šlahounů ke škodě, protože jak pozoruji, tak plodí až hlavně na těch dlouhých.
Nedokonalé vyzrávání plodů rajčat v okolí stopky, 12.8.2013
Zelené od šťopky jde bez milosti pryč a to jsem amatér, jako profesionální kuchař bych takové rajče do ruky ani nevzal a dodavatele s nima hned vyrazil ze dveří. A proč nejíst papriky v technické zralosti? Srovnávat to s nezralýma meruňkama mi... celý příspěvek >
Jak poznám zralý meloun ve skleníku?, 9.8.2013
Pokud měl 5 cm a je to odrůda Sugar Baby nebo Lajko, tak k tomu připočtěte 30-35 dnů a sklízejte, pokud je to Crimson tak 2 týdny přidejte. Ty šňůrky kterýma se chytá všude možně jsou ty úponky.
Sklizeň rajčat 2013, 9.8.2013
Zdenci, jakto že Finik žlutý je propadák? Já ho mám kvalitativně na stejné úrovni jako Finik oranžový a červený, Datterino není špatné ale mé plody vypadají poněkud jinak než např. ty Mr. Bigga, od kterého mám i semena. Každopádně si u tohoto typu... celý příspěvek >
Jak poznám zralý meloun ve skleníku?, 9.8.2013 Obsahuje fotku
Jakou to máte odrůdu a kdy se objevil po opylení ten plod? Ve skleníku nebo foliáku je nejlepší si poznačit datum kdy začal malý plod růst a od té doby zhruba 30-45 dnů, záleží na odrůdě. Zkontrolujte si zda jsou úponky na stonku již zaschlé, i to... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 9.8.2013
Zdravíčko Wimpi, tuhle mám od známého a pojmenoval jsem ji "Věroš", někde možná najdu fotky listů a střapce který mi tenkrát donesl ochutnat, fotky sem potom dám taky. To co máte na mysli od "Slípáků", tak to mělo být "veliký bílý" a nakonec to bylo... celý příspěvek >
Lilkoviště, 9.8.2013 Obsahuje fotku
Strakaté odrůdy jsou nádherné a úrodnost pro nás co se cpeme i kačenama a vepřovým je plně dostačující ;o))))). Já mám dvě odrůdy strakatých a stejně už nevím co s nima, stejně tak jako s ostatníma lilkama, rodí to jako divé.
Sklizeň rajčat 2013, 9.8.2013 Obsahuje fotku
Přikládám slíbené snímky, chuťově je to celkem obyčejné rajče k využití do salátu, na sušení moc ne bo má více šťávy, do protlaků asi taky ne. Po rozkrojení je vidět světlejší dužina a nevyzrálost kolem stopky což se mi nelíbí, může to však být... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 9.8.2013
Určitě to ona nebude, bobule jsou zpočátku kónického až "trojůhelníkového" tvaru, a když jsem dostal ukázkový hrozen na okoštování tak byly bobule celkem velké a volné. Mirek
Sklizeň rajčat 2013, 8.8.2013
Hybrid to není takže by se semena dala získat z plodů, každopádně však až po degustaci kterou provedu asi dnes.
Čo na osy?, 7.8.2013
Tenhle problém nastává opět i u mne. Na střapce nasazuji pytlíky z bílé netkané ale ošetřit takhle všechny se nedá, zvláště když je úroda bohatá. Co dát do zavěšených sklenic nebo petek? Vloni jsem na strom dával sirup, pivo, kvasnice, nějaké vosy to... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika