Příspěvky uživatele - 215.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Z čeho (co lze "nasbírat" v přírodě) udělat živý plot?, 23.12.2011
Uvědomujete si, jak dlouho roste strom do těch vašich "klidně i 15-20m nebo i víc"? Nevím, kolik vám je, ale tohle řešit fakt nemusíte... Doporučuji vám zajít do blízké lesní školky, kde vám určitě pomohou vybrat. Ceny sazenic se tam... celý příspěvek >
Rozdíl mezi Ringlí a Blumou, 23.12.2011
Přesně takhle to mám z dětství - ryngle zelené, blumy velké fialové. VJK
Pila pro bezne rezani dreva prevazne z metru a udrzbu zahrady, 23.12.2011
Ještě tu nezaznělo to nejdůležitější - kolik a jak často toho budete řezat... VJK
Doporučte sekačku na cca 300m2, 10.12.2011
Na akumulátorovou zapomeňte, z benzínových třeba Hecht 549 SWB 5in1. VJK
Zkusenosti se zakladanim mensiho sadu, 8.12.2011
Mě kromě absence kůlů zaráží ještě jedna věc - podle mě příliš vysoký obsah hnojiv. 3kg draselné soli do každé 150cm jámy odpovídá lokálnímu obohacení půdy draslíkem o cca 1500mg/kg, což je asi 5krát víc, než je optimum a to ještě jen v případě,... celý příspěvek >
Doporučte sekačku na cca 300m2, 7.12.2011
Na takovouhle plochu většího truhlíku je nejvhodnější elektrická sekačka, a to klidně ta nejlevnější. Sekal jsem obdobnou plochu, rovněž členitou a s kačírkem obyčejnou 900W sekačkou a vydržela to víc jak 10 let. Na kabel si za chvíli zvyknete. U... celý příspěvek >
Ako Vám dozrievajú strapce?, 5.12.2011
Já mám Arkadii ještě mladou, ale kamarád v obdobných podmínkách má starší rostlinu a vymrzá mu téměř pravidelně. To bych nebral jako určující. Počkejte na úrodu a uvidíte. VJK
Rajcata a pestovani v kyblu - jakou zeminu?, 5.12.2011
Rajčata jsem v kýbli pěstoval ve směsi zahradní zeminy a kompostu 1:2. Předpokládám, že kvalitní zemina by s občasným přihnojením vyhověla rovněž, kupovat pytlovanou je zbytečně drahé. VJK
Ako Vám dozrievajú strapce?, 5.12.2011
Skvrn jsem si zase nevšímal já, pořád se tu řešil ten řapík...   Máte pravdu, že skvrny by skutečně odpovídaly spíše červené odrůdě. VJK
Ako Vám dozrievajú strapce?, 4.12.2011
Usuzovat podle narůžovělého řapíku, že se bude jednat o modrou odrůdu, je dost odvážné. Růžový řápík má spousta bílých či červených odrůd, navíc je jeho barva závislá i na obsahu biogenních prvků. VJK
Ako Vám dozrievajú strapce?, 4.12.2011
Také si myslím, že se jedná o listy stejné odrůdy. K drobným odchylkám např. stačí, aby jedna rostlina byla naroubovaná a druhá pravokořená.  Co se týče kvality či nekvality sazenic od p. Jonáše, ujaly se všechny, co jsem u něj kdysi koupil.... celý příspěvek >
Interspecifické moštové odrůdy do 500 m.n.m, 26.11.2011
Řekl bych, že Bred_ik pár hlav má... Na druhou stranu i já mám zkušenost, že odrůda knižně odolnejší byla napadena padlím a "citlivka" Panonie o 5m dál byla netknutá. VJK
Lze moštovat jablka napadená strupovitostí?, 26.11.2011
Nešlo mi o závadnost, ale o to, zda nemá strupovitost nějaký negativní vliv na chuťovou kvalitu moštu. Skončí tedy v lisu, děkuji. VJK
Lze moštovat jablka napadená strupovitostí?, 26.11.2011
Vlákno o jablkovici jsem četl, leč spatřuji jistý rozdíl mezi moštem a jablkovicí. VJK
Lze moštovat jablka napadená strupovitostí?, 26.11.2011
Koupili jsme zanedbaný ovocný sad, na stromech zůstalo odhadem ještě několik desítek kg jablek, vesměs více či méně napadených strupovitostí. Lze z těchto jablek udělat mošt? VJK
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika