Meruňky 2024



host - 91.196 (?)
13.6.2024 16:38

Taky Petr-jako např.já- Janda mj.pěje: Kolik mám ještě dní, než přijde poslední...? Já se ptám: Co se to, sakra, u meruňky dějecool? Co mi v tomto vláknu uniklo? Moje mer.stromy: mladé 0 plodů, staré cca po 10 ks. Měly jich asi 3 krát tolik, ale jedna je postupně pouští, z dalších si průběžně odnáší strakapoudiangry! Broskvoně-a to jsem si všiml během let často-jsou v dobách jarních mrazíků odolnější, tam jsem musel dělat probírku aby se nedolámalyenlightened. SPCH

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 163.6 (?), 13.6.2024 15:32

Nenašel jsem jediný příspěvek, kde by byl na vás (či kohokoli jiného) Korzár sprostý. Naopak on je jeden z mála, který píše zcela korektně a nereaguje na impertinence, které mnoho z vás vůči němu máte. A jestli nechápete větu "Začínajú marhulky dozrievať, keď ich zverejním posereš sa závisťou Coty sú super." a považujete ji za sprosťárnu vůči sobě, měl byste se nad sebou hodně, ale fakt HODNĚ zamyslet. Vůbec jste nepochopil význam tohoto nevinného a v dobrém míněném výroku. Problém hledejte u sebe, vaše nenávist je úplně mimo mísu. Že vy si vždy na někom něco najdete, v hlavě si to překroutíte, a pak tu už navěky ventilujete svou nenávist. :(

                     
host - 173.43 (?), 13.6.2024 16:34
Pořád stejná písnička, nejdříve se napíše něco provokativního a pak se spustí lavina. Jestli je to dohodnuté nebo píše jen jeden magor v více IP adres těžko říct. Díky tomu údajnému marazmu co tu je, mám třeba Leskoru, která je opravdu velice odolná. Škoda jen, že plody praskají a roste jako topol, i když se mi tento rok zdá, že se začíná koruna konečně rozebírat. Marek.
                     
host - 91.196 (?), 13.6.2024 16:38

Taky Petr-jako např.já- Janda mj.pěje: Kolik mám ještě dní, než přijde poslední...? Já se ptám: Co se to, sakra, u meruňky dějecool? Co mi v tomto vláknu uniklo? Moje mer.stromy: mladé 0 plodů, staré cca po 10 ks. Měly jich asi 3 krát tolik, ale jedna je postupně pouští, z dalších si průběžně odnáší strakapoudiangry! Broskvoně-a to jsem si všiml během let často-jsou v dobách jarních mrazíků odolnější, tam jsem musel dělat probírku aby se nedolámalyenlightened. SPCH

                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10317) - 70.240 (?), 13.6.2024 18:26

Nenávist tady předvádíte spíše vy a pokud jde o závist, tak když mně tady někdo napíše, že mně závidí nějaké ovoce, tak je to pro mě spíš pocta a stalo se to mnohokrát. Psal jsem to i já druhým. Navíc máte zřejmě krátkou paměť, když si nevzpomínáte, jak Korzár nazval Lídu blbem, protože ho upozornila na pravopisnou chybu. Místo toho, aby se naučil číst a psát, tak uráží druhé. Samozřejmě se neomluvil.

                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6569) - 9.142 (?), 13.6.2024 18:53

Tak především, korzár použil tu sentenci, že se z toho posereme v takovém kontextu, že to minimálně mrzelo tu část pěstitelů, kterým všechno zmrzlo a připadlo to mně osobně jako výsměch. Možná jsem vztahovačnej.  A za druhé, Korzár z hlediska přínosu pro fórum nesahá PzP ani pod podpatky. Zatímco první jen spamuje zkopírovanými webovými stránkami, tak PzP, pokud mi sahá již slábnoucí paměť, se vždy snažil ty odrůdy nějak hodnotit, popsat zkušenosti a přínos té odrůdy. Což považuju pro fórum za velmi užitečné. Omlouvám se tímto PzP za polibek smrti, neb očekávám smršť těch správných reakcí od těch správných a vyvolených, jimž jediným je dovoleno šířit pravdu a lásku.

                     
host - 173.43 (?), 13.6.2024 21:01
Tady se zase vyrojilo přechytralých anonymů, kteří se ani okrajově nevěnují meruňkám. A má to pořád stejný scénář provokativní koment a pak psychologická masáž pána PzP. Já jsem pane MH s Leskorou velice spokokený, až na to praskání plodů před dozráváním a také je škoda, že roste jak topol i když letos se mi zdá, že konečně začíná rozevírat korunu... Možná bych ještě zmínil, že za cca deset let co sem chodím jsem většinu informací dostal právě od příspěvků PzP. Takže například ten pán, co tu zmiňuje marasmus, by nám měl představit svoje příspěvky, kterými zdejší fórum obohatil. Marek.
                     
Peter.pe - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (208) - 204.15 (?), 13.6.2024 22:09

aaale uz toho nechajte.

U mna sa uz zacinaju cervenat marhulky :-) a vypada ze aj konecne aj bergeron bude nieco mat :-)

Neznama marhula1
Neznama marhula1
Neznama marhulka2
Neznama marhulka2
Bergeron
Bergeron
                     
host - 234.125 (?), 14.6.2024 12:38
PZP je šašek, který se pos..l již dávno... Mikrofoteček plodů mrtě, stejných jak přes kopirák... Fotografie celého stromu: skutek utek... Čeho se pan PZP tak bojí?... Útoky vůči Korzárovi, Mičurinovi... na ty odvahu má. Na fotečky jeho zahrady ale čekáme marně...
                     
host - 6.11 (?), 14.6.2024 14:21
Šašek jste vy 234.135. Nemáte žádnou minulost, nedal jste sem žádný obrázek kdo ví jestli máte nějakou zahrádku nebo sad nebo jen tak z plezíru buzerujete
                     
host - 234.125 (?), 14.6.2024 14:31
Máte pravdu. PZP není šašek... On je pseudošašek. Protože všechno, co dělá, je jenom pseudo... Zkrátka pseudoovocnář. Ale možná najde odvahu a dodá i fotografie stromů, zahrady. Tipuju že ne... následovat bude hejt... a skutek opět utek...
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Homelite xl 91318.9.2024
Homelite xl 91315.9.2024
Kouří do místnosti12.9.2024
Kompresor - identifikácia9.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika