Příspěvky uživatele - 230.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Agave americana - odolnost, 27.12.2010
Mily Vasku, ano, pise se ze vydrzi neco stupnu pod nulou, ale s tim ja nemam zkusenost. Myslim, ze mlada rostlina bude asi o neco citlivejsi. Varuji: Pokud presazujete nebo se zbavujete matky (ktera po kveteni zemre) budte hodne opatrny,... celý příspěvek >
Oncidium, 26.12.2010
Anicko, Oncidium nekvete 2x na tom samem kvetnim stvolu. Je ovsem vyjimka, jako napriklad Onc. papilo nebo Tolumnia. Neb nevime jmeno je tezko rici jaky Onc. mate, ale ja - pokud je to hybrid- bych stvol ustrihla uplne dole tak... celý příspěvek >
Tropicke rostliny - vseobecne, 24.12.2010
Mila Lucie, mate pravdu. Poslala jste mi dve fotografile. Ta z venku je 'windowsill'. Ta uvnitr nejsem si jista jak bych anglicky nazvala. Windowsill neni nic jineho nez horizontalni policka pod oknem. Windowsill uvnitr bytu/domku je tady... celý příspěvek >
Množení orchideí, 22.12.2010
Daso, ja 'keiki' odstrihnu od stvolu (nad nim a pod nim) az kdyz jsou koreny apon 7-8 cm dlouhe. Kousek stvolu na keiki klidne muze zustat. To je nejjednodussi zpusob jak dite oddelit od matky. Pak zasadim do maleho kvetinace a zacnu normalne zalevat... celý příspěvek >
Červ, 22.12.2010
Kdyz Vam houby vyrostou pokazde v cem myslite jsou? Ja jsem sterilizovala vlhkou pudu doma jednou v zivote a uz bych to nikdy nedelala. Trva to 20 minut v troube vyhrate na 82-93C. Nekdo to dela v microvlnce na 3 minuty. V lete se ovsem da... celý příspěvek >
Beallara Peggy Ruth Carpenter, 22.12.2010
Oh, Lido, to je nedorozumeni, ja mluvim o listech, ne kvetech. K
Beallara Peggy Ruth Carpenter, 22.12.2010
Lido, jak je videt Vas prvni orchid se moc nedari. Jestli ma Msice (aphids) nebo Trasnenky (thrips) ja nepoznam z me obrazovky. Ja jsem nikdy ale nikdy nemela tyhle problemu doma. Venku? Ano. Rikate ze choroba na listech 'to urcite neni'. Mozna, ze... celý příspěvek >
Jak pestujete Anthurium?, 21.12.2010
PS: Mozna ze jsem vse vyvetlitla spatne. Chtela jsem rici, ze ja v kvetinacich, co mam doma hlinu nepouzivam a proto jsem napsala recept ktery hlinu neobsahuje a ktery ja pouzivam v pripade kdyby nekdo tuto alternativu chtel zkusit. Kozicka
Beallara Peggy Ruth Carpenter, 20.12.2010
Mne se nejak nelibi ty zlute pruhy uprostred listu. Vsimla jsem si toho jiz pri privni fotce ale mylela jem si ze je to svetlem. Mylim, ze tam jsou. Mozna ze by stalo za to se nekoho zeptat. Doufam, ze to neni nic vazneho. Kozicka
Jak pestujete Anthurium?, 20.12.2010
Draha Lido, ja nerozumim proc rikate ze Vas Anthurium je chudak a ze ji tyrate hlady? To myslite sarkasticky? Ja jsem doufam nenapsala, ze zpusob ktery jsem se naucila ja, je jediny co plati. Ja take nemam moznost ziskat 'dobry' kompost. Jak jste si... celý příspěvek >
Červ, 19.12.2010
Lucie, date kvetinac do kyble a budete zalevat tak dlouho, az se kvetinac naplni vodou. Ano, pravdepodobne s hliny bude bahno. Neni to nic pekneho, V byte se to delat neda, zapomnete na to. A navic tam treba nejsou. Jak se pozna ze je hlina... celý příspěvek >
Jak pestujete Anthurium?, 19.12.2010
Lucie, v tomto prispevku Vam pisi jak jsem se naucila pestovat Anthurium ja. Prosim, kdo jeste pestuje tuto rostlinu, pridejte sve zkusenosti. Vseobecne: Anthurium je celkem lehka na pestovani, ale ma svoje pozadavky, a kdyz se nedodrzuji, tak... celý příspěvek >
Červ, 19.12.2010
Lucie, chemicke prostredky se reguluji v kazde zemi i nekdy v kazdem state, oblasti. Takze, v tom poradit skutecne nemohu. Navic, ja bych zadne chemikalie doma nepouzivala kdyz to neni naprosto nutne. Vajicka asi chemicky jen tak hned nezabijete,... celý příspěvek >
Červ, 19.12.2010
Lucie, to je 'millipede', poznate to to opdle toho ze ma dve nohy srostle. Nekde u skudcu jsem o tom jiz psala. 'Millipedes' je monoho druhu, a ji koreny.  Musite neco udelat, rychle, nebo se Vam to rozleze. Mate nekde - mimo byt - nejake... celý příspěvek >
Beallara Peggy Ruth Carpenter, 19.12.2010
'Moje beallara už je téměř rozkvetlá, ještě se má otevřít jedno poupě. Dala jsem ji zpátky do kuchyně, říkala mi, že v ložnici se jí nelíbí. Ohledně těch listů, co se jakoby zavíraly - podle fotky jsem zjistila, že to bylo už při zakoupení. Teď se... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika