Příspěvky uživatele - 136.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Teče řetězový olej, 19.11.2013
Zdravím, nemůžete přece poradit "prošťourat" privzduňovací ventil nádrže jehlou. Je tam kulička s pružinkou a směrem ven těsní kov na kov, šťouráním porušíte těsnost ventilu a pak opravdu skončí v servisu. Ventil lze pročistit odmašťovačem brzd, nebo... celý příspěvek >
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 29.10.2013
Zdravím, jak uvádíte, stav svíčky ukazuje na bohatší směs (sevis se jistí proti dalšímu přidření) a vy chcete ještě více obohatit. Šroub H není nic jiného než pootevření benzínu do hlavní cesty přípravy směsi. Za mě. Nešťourejte se v tom a buďte rád,... celý příspěvek >
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 23.10.2013
Zdravím, píšete o opravě válce a pístu. To znamená, že píst nebyl vyměněn?Co kroužek? Servis by měl naprosto jasně rozeznatpoznat zda zasahuje elektronický omezovač otáček, nebo se jedná o bohatou směs. V tahu by zapalování nemělo vynechávat, pokud... celý příspěvek >
35 classis karburátor, 14.10.2013
Zdravím, skutečně" dobrá rada", proč radíte, když jste to nikdy nedělal a nic o tom nevíte. Standa.
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 7.10.2013
Zdravím, příliš ostrý úhel zubu je dobrý tak na soutěže, v paxi je nepoužitelný, protože se příliš rychle otupí. Výrobce řetězů dobře ví jak má být řetěz nabroušen aby dobře řezal a příliš se netupil. Bruska je stejně užitečná jako pilník a obojí... celý příspěvek >
Problém sekačka briggs a straton s motorem 5 koní, 4.10.2013
Zdravím, ne sepnout, ale rozepnout. Neznám konstrukci Vaší sekačky, ale závadu spínače vyloučíte tak, že napnuté lanko mezi ovládací pákou a vstupem do bowdenu (na řidítkách) při náznaku poruchy prohnete jako tětivu na luku. Pokud příznaky zmizí,... celý příspěvek >
Využití motoru ze sekačky, 30.9.2013
Zdravím, naprosto postačující pro pohon čerpadla na zahradě bez elektřiny. Standa.
Problém pri rezaný dreva, 24.9.2013
Zdravím, tazatel nikde neuvádí, že se mu zastavuje řetěz a stejné příznaky jsou i s novým řetězem.  Lišta je nestejnoměrně opotřebovaná a je nutno jí vyůhlovat, pak bude opět řezat jako nová. Standa.
Řetěz na motorovou pilu, 16.9.2013
Zdravím, lištu zřejmě někdo nahradil a tato má jinou patku, Řetěz nabíhá přes hranu a tím se poškozuje. Pokud maže, neřešte poměr olejů, oba to umažou naprosto spolehlivě, ledy se řežou bez oleje a umaže to jen voda. Standa.
Nejlepsi traktor na seceni, 29.8.2013
Zdravím, měl jsem traktor Alko se sběrem a byl jsem maximálně spokojený. Pouze do doby než jsem vyzkoušel kloubový reider Stiga Park s třínožovou lištou. Jak to dopadlo? Traktor šel z domu a nyní sekám třetí sezonu právě se Stigou. Kdo nevyzkoušel... celý příspěvek >
Dolmar 115-38 nebo Husqvarna 55, 20.8.2013
Zdravím, uvedený Dolmar je z pohledu ceny dobrá volba, ale bohužel skluz tak dest až patnáct let oproti H a S. Standa.
Stihl MS 230 alebo MS 231, 9.8.2013
Zdravím, berte 230, protože má ještě starší systém odpružení, 231 je na pružinách a bohužel se to moc nepovedlo. Je příliš přeodpružená a vedení řezu hlavně při tesařině je mnohem obtížnějšía nepřesnější než u staršího modelu. 231 má předvýplach a... celý příspěvek >
Hydrostatická převodovka Dana Spicer, 8.8.2013
Zdravím, vzhledem k tomu, že uvedený výrobce vyrábí i velké převodovky do bagrů, tak asi i tyto home budou kvalitní. Ovšem počítejte s tím, že zde neseženete ani náhradí šroubek. Standa.
Husqvarna 550 xp, 7.8.2013
Zdravím, H357 má také odstředivé předčištění vzduchu a hrdlo je čisté. Je otázka? Čistí špatně H550 a nebo se vlivem suchého hrdla u H357 mikroprach v hrdle nenalepuje. Já používám H362 a mám okolí karburátoru čistější než vnitřek hrdla u H550.... celý příspěvek >
Husqvarna 550 xp, 6.8.2013
Zdravím, ta pila má odstředivé předčištění vzduchu, to co máte pod filtrem se nemá vůbec dostat ke karburátoru natož pod filtr. Něco je na té pile špatně, zkontrolujte průchodnost sacího kanálu od ventilátoru a jeho správné usazení. Air-injecion je... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika