Husqvarna 550 xp



host - 136.63 (?)
6.8.2013 14:14

Zdravím, ta pila má odstředivé předčištění vzduchu, to co máte pod filtrem se nemá vůbec dostat ke karburátoru natož pod filtr. Něco je na té pile špatně, zkontrolujte průchodnost sacího kanálu od ventilátoru a jeho správné usazení. Air-injecion je nejdokonalejší způsob oddělení pevných částic od proudu vzduchu přiváděného ke karburátoru. Na starších modelech to funguje dokonale, ale je třeba pilu "točit". Ještě stojí za ůvahu to zamaštění sacího hrdla, to by nemělo být. Standa.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
mirax89 - (3) - 133.79 (?), 5.8.2013 20:36, zobrazeno: 13041x

Dobry den, Potřeboval bych poradit po měsíci užívani pily mám v karburátoru pěkný svinstvo viz. foto! u deset let starý 357 xp kterou jsem včera prodal nádherně čisto kupujcí mě prozradil že má 560 xp ta mu to dělá taky už po třetí jí má na reklamaci a nevědí pry co s tím! ja jsem se rozhodl že hq taky reklamuju a prodejce mě povída že vy přesně co na to husqvarna  ¨Tupy Retez' takovou hovadinu jsem jestě neslyšel to není normalni!  no tak by mě zajímalo kam se obrátit když to neuznaj?a jsetli máte podobny zkušenosti?

dekuji za příspěvky


Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 5.102 (?), 5.8.2013 22:29

Když Vám to neuznaj, tak se obraťte ke konkurenci. Já řešil podobnej problém s 560-kou a nakonec ji prodal a koupil u konkurence jiný model. Jen tím, že budou ztrácet zákazníky se jim snad v těch hlavách rozsvítí a začnou se chovat tak jak mají. Husqvarny byly a jsou skvělý pily, ale co se děje poslední dobou v jejich servisech je k pláči. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 140.103 (?), 6.8.2013 6:41

Tupý řetěz zapříčiní menší hobliny a tím vznikající prach který jde k filtru. Fotka kterou ste postl není karburátor, ale sání = pořád lepší, když se to zachytí v sání, než když to jde do motoru. Jednoduchá rada, čas od času je potřeba čistit filtr a i to sání a nebýt dobytek co po práci pilu švihne do kouta cheeky při čištění sání si dejte sytič, zavře vám klapku a s otočenou pilou zmíněný nepořádek očistěte. Jinak na jemný prach je asi nejlepší papírový filtr, líp zachytí jemnější částečky. Toto se děje u každé pily, prostě filtr není všespásný a je potřeba to občas vyčistit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 208.217 (?), 6.8.2013 8:23
Filtr má 44 micro, víc uškodíte motoru papírem, než co je v kolínku sání.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
mirax89 - (3) - 133.79 (?), 6.8.2013 9:43

omlouvám se za chybu ale to sání je zasviněný po dvou nadržích! filtr čistím jak se patří po každé praci, myslím že jste si neprečetl pořadně můj přispěvek tady je fotka 10 let stare pily! nepochybuji o vaší odbornosti když mě chcete tvrdit že se všechna nečistota zachytí v sáni! ale jinak děkuji za každý příspěvek i když je hloupy !a navíc se retěz  ani nestihl ztupyt nechci ani vedět jak bude vypadat po roce užívání natož po 10 letech 


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 140.103 (?), 6.8.2013 11:00

Jak s 550, tak 560 pravidelně řežu, zas to nepřehánějte, po dvou nádržích takhle sání rozhodně nevypadá. Jak už jsem psal, je potřeba sem tam po práci otočit pilu a vyškrábnout to stětcem nebo prstem omotaným hajzlpapírem žádná tragédie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
mirax89 - (3) - 133.79 (?), 6.8.2013 12:11

za mě to prostě takhle být nemá a rozhodně si na to nehodlám zvykat když to šlo u staršich pil kde nebylo co čistit tak nevidim důvod proč by to nemohlo fungovat jak ma další věc je   životnost pilky! prostě dám na radu prvního příspěvky a půjdu ke konkurenci jestli mě s pilou nic neudělaj jen lituju člověka kterej ji ode mě koupí! aby mě k pile v zaruce nabízeli v prodejně jinej filtr za 250 kc to je snad vtip, nejde o ty peníze 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 136.63 (?), 6.8.2013 14:14

Zdravím, ta pila má odstředivé předčištění vzduchu, to co máte pod filtrem se nemá vůbec dostat ke karburátoru natož pod filtr. Něco je na té pile špatně, zkontrolujte průchodnost sacího kanálu od ventilátoru a jeho správné usazení. Air-injecion je nejdokonalejší způsob oddělení pevných částic od proudu vzduchu přiváděného ke karburátoru. Na starších modelech to funguje dokonale, ale je třeba pilu "točit". Ještě stojí za ůvahu to zamaštění sacího hrdla, to by nemělo být. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 6.8.2013 15:30

Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde. Běžte ke konkurenci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 133.79 (?), 6.8.2013 21:17

tohle přísloví s tím nemá co dělat ja nehaním značku ale servis jak se k vyrešení problemu staví! další kdo nečte příspěvky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Svislá odpadní roura 75mm27.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm25.6.2024
Srovnávačka MS 30025.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm21.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika