Lilkoviště



   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
                     
kastef - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 138.131 (?) 
2.6.2013 13:43

jistě je to půdou, ta nadmořská výška není velký rozdíl, od toho co sme bydleli dříve.Právě na poli se tam dařilo, zahrada ne.Tu na novém mám jen zahradu.Na poli bývá vše pěknější, to mám vyzkoušené.Uvidím letos, co bude, jestli narostou, jestli bude takové úžasné počasí, tak nebude nic.Letos mám ze zahrady pryč ořech, který částečně zastińoval, no zatím je stín jaksi všude, když je pořád zatažené.Od středy snad to bude prý dobré, tak počkám, koncem týdne je vyhodím ven.Má být už okolo 24 stupňů.Letos možná venku nebude pořádné nic, natož lilky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
Reniii - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (621) - 146.37 (?), 2.6.2013 14:24

Moje lilky ve skleníku jsou ubohoučké, Anet vysetý v půlce ledna a vysazený v půlce dubna je stále stejný... max +1list laugh, zbytek lilků vysetých v půlce února a vysazených v půlce května, tak ty jsou už stejně velké jako pokus Anet, některé i větší... takže ten měsíční předstih se úplně smazal angry.

Jinak u nás prší, prší jen se leje... na zahradě mám pár neplánovaných malých jezírek a pod ořechy jedno větší laugh.

Anet
Anet
Dlinny fioletovy
Dlinny fioletovy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kastef - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 138.131 (?), 2.6.2013 15:38

u nás není nějak zvláš´t mokro, a teď odpoledne konečně začalo svítit sluníčko.Tady nám pršívá méně, ale chladněji a zataženo bylo dost.A těch slimáků... už sem spotřebovala skoro celé balení granulí, a budu ráda, když se to konečně všechno potáhne, abych už se toho sypání zbavila.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5581) - 242.167 (?), 3.6.2013 17:21

Lilky v kelímcích shodily spodní listy ale mají snahu obrážet, ty venku vypadají ještě hůře.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kastef - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 138.131 (?), 3.6.2013 18:40

tak moje 2 kusy trčí ve foliáku, a přemýšlím, jestli je koncem týdne dát ven, nebo nasadit do foliáku, kousek místa bych tam ještě možná vyšetřila.Ale hodně lidí tu psalo, že ve foliáku odpadávaly likům květy, málo plodů... atd.Dřív sem měla na starém bydlení lilky jen venku.S foliákem a lilky nemám zkušenost.Na druhou stranu, při takovém počasí nepokvetou možná vůbec nikde...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.3 (?), 3.7.2013 17:42

vidim, ze toto tema se brzy bude muset zmenit na likoviste 013 :)

jak jste na tom s plody potazmo rustem rostlin?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kastef - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 138.131 (?), 3.7.2013 21:13

úžasně... venku trčí jedna rostlina a ve foliáku druhá... jedna venku teprv pokvete, je stejně velká jak sem ji koupila a ve foliáku květy upadly...angry.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5581) - 242.167 (?), 5.7.2013 14:07

Tak se to konečně venku začíná polepšovat.




Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.3 (?), 8.7.2013 22:09

ta posl., co je to za odrudu? je pěkně fialová :) take koukam, ze jsou pestovany na folii, nikoliv textilii..

mně lilky kvetou, jedna nová odrůda má již nasazeno, bohužel letos ručně bojuji s mandelinkami, uvidímě kdo z koho...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ivap - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (754) - 243.114 (?), 8.7.2013 22:04

Mám takový malý dotaz - musí se lilky ve skleníku ručně opylovat? Letos je pěstuji poprvé, takže nevím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Topný kabel4.7.2024
Topný kabel3.7.2024
Topný kabel2.7.2024
Svislá odpadní roura 75mm27.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm25.6.2024
Srovnávačka MS 30025.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika