Dolmar PS-420, nebo 420C a proč?



J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?)
22.12.2008 15:19

Už to nějaký pátek sleduji a Dolmar má akce od - do, nebo do vyprodání zásob. Není to tedy výprodej po Novém roce, jako u sezonního zboží, i když počátek akce může sezóna ovlivnit.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
ARB - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 177.66 (?), 21.12.2008 20:37

Pre 185.107

Ono to s tým Dolmarom nebude až také zlé. Povedal by som že to bude už len lepšie. Naposledy keď som viezol pár špalíkov majiteľovi Štil predajne u nás v meste, všimol som si jednu "maličkosť" a tou boli v predajni štil aj nové pilky dolmar, tak sme sa dali do reči že čože prečo práve dolmar? Odpoveďou boli veľmi priaznivé ceny od dovozcu (veľkoobchodné) a dobrá kvalita. A že je to v štil predajni? Mne ako zákazníkovi to vôbec nevadí skôr naopak, aspoň je všetko na jednom mieste. Takže teraz je v rádiuse 800m servis a predaj značiek Stihl, Dolmar aj Hq. K dokonalosti chýba už iba Solo. Tak nejak podobne to bude aj v CZ. Kdo chce servis si najde, dnes by to nemal byť problém v rámci okresu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 21.12.2008 20:42

Souhlasím, pouze společný prodej je u nás asi možné objevit vyjímečně. Radku, rozumíme si, ale trochu jsem dostal možnost, ale spíš obecně, než vzájemně vysvětlovat. :)).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 21.12.2008 22:38

R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Artpraktik - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (61) - 19.30 (?), 21.12.2008 23:01

ARB, ak je to tak, tak tiež by som to uvítal. Je totiž bežné, že na jednom mieste kúpim napríklad Bosch, Makitu, Metabo aj Narex. Je bežné, že kúpim na jednom mieste Nokiu, Siemens aj Samsung. Verím, že dobrý servisák dokáže opraviť Stihl, HQ aj Dolmar.  Tiež by mi vyhovovalo ak si porovnám stroje pekne vedľa seba.  Takto idem do jednej predajne a na konkurenciu na druhú stranu mesta... Aj tak už éra motorových píl pohasína vo svetle kosačiek a vyžínačov ktoré už robia oveľa vyššie obraty. Už ani na lesnícke učilištia nechodia zástupci jednotlivých firiem s takou intenzitou ako v minulosti. Doba sa mení...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 185.107 (?), 22.12.2008 11:14

OK, díky za rady s tím Tišnovem to bude asi dobrá volba, na mail mi odpověděli hned. PS 420 se již prý nevyrábí (jak zde již bylo předesláno doprodává se, nebo již k prodeji není) PS 420 c mají za 9.000,-Kč z 10.000,-Kč do konce roku v akci. Záruční i pozáruční servis provádí kompletně.

Jenom mi nejde na rozum, že by v dnešní době (a každý rok to je stejně) jsou vánoční slevy a po Novém roce bývají tzv. výprodeje a já nevím co ještě a zrovna Dolmar by v roce 09 nasadil o "litr" či víc cenu?
 Řeším to z důvodu, že vím, že zda budu pilu opravdu potřebovat budu vědět až po Novém roce cca za 2 měsíce (změna bydlení), což mi lehce komplikuje situaci. (euro už jsme řešily) Po přečtení některých příspěvků jsem nabyl dojmu, že Dolmar nasadil nižší ceny a do budoucna se zřejmě bude s cenou přibližovat konkurenci, tedy bude zdražovat??? Já si pořád myslím, že to půjde dolů. A pokud je pravda, že díly se teď dělají u Wiet-kong nebo kde :-),  tak by to mělo jít určitě dolů.

Každopádně díky za cenné rady od účastníků tohoto fóra, myslím že je dobře, že toto fórum funguje, přeji pevné nervy při odpovídání na opakované (již zodpovězené) dotazy ze strany nově příchozích jako jsem byl i já. :-)))

S pozdravem L.G.

PS: až koupím pilu a vyzkousím ji tak se ozvu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 22.12.2008 15:19

Už to nějaký pátek sleduji a Dolmar má akce od - do, nebo do vyprodání zásob. Není to tedy výprodej po Novém roce, jako u sezonního zboží, i když počátek akce může sezóna ovlivnit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 185.107 (?), 22.12.2008 19:35

k PS 420C - to by bylo dobré. email: Lu.gecko@seznam.cz

Děkuji L.G.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Svislá odpadní roura 75mm27.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm25.6.2024
Srovnávačka MS 30025.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm21.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika