Sieberz - katalog



avonoz - (7) - 55.19 (?)
23.8.2008 8:56

Uf, tak jsem tak jsem si to tady přečetla a jako nevím. Mám katalog od Starkla, o Sieberzovi jsem neslyšela.

Taky bych věřila spíš tomu, že velký podíl na případných neúspěších má hlavně přeprava.

Mě stačila jedna zkušenost se s prominutím "blbou Českou poštou"-známá Čech mi posílala na Moravu balíček s netřeskama - šel tři dny!!! Pak ho kretén pošťák nechal u souseda, místo aby mi dal do schránky lístek a já si ho vyzvedla na poště, tak mi ho soused ráčil donést večer (no aspoň, že ho donesl), tudíž jsem je mohla zasadit až další den... no většina se sice vzpamatovala, ale to spíš jen díky tomu, že to byly netřesky a né nic choulostivějšího.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
host - 126.90 (?), 17.8.2008 13:54

Dobrý den,

mě v jejich katalogu zaujala rostlina Schisandra za "pouhých" 666,-- Kč. Pro všechny, kdo jsou na tom stejně upozorňuji, že Starkl ji má v katalogu za 98,-- Kč!!!

Hezký den

   
host - 59.238 (?), 19.8.2008 15:22

Od firmy Sieberz mám muškáty a fakt jsou nádherné a bohaté s keři a stromky zkušenosti nemám, ale chystám se to vyzkoušet s měruňkami :-)

      
avonoz - (7) - 55.19 (?), 23.8.2008 8:56

Uf, tak jsem tak jsem si to tady přečetla a jako nevím. Mám katalog od Starkla, o Sieberzovi jsem neslyšela.

Taky bych věřila spíš tomu, že velký podíl na případných neúspěších má hlavně přeprava.

Mě stačila jedna zkušenost se s prominutím "blbou Českou poštou"-známá Čech mi posílala na Moravu balíček s netřeskama - šel tři dny!!! Pak ho kretén pošťák nechal u souseda, místo aby mi dal do schránky lístek a já si ho vyzvedla na poště, tak mi ho soused ráčil donést večer (no aspoň, že ho donesl), tudíž jsem je mohla zasadit až další den... no většina se sice vzpamatovala, ale to spíš jen díky tomu, že to byly netřesky a né nic choulostivějšího.

         
host - 161.138 (?), 2.10.2008 22:57

Lidičky mějte rozum. Prohlédl jsem si katalog na vebové adrese Sieberz, vždyť to nejsou ani fotografie skutečných výpěstků. Jsou to počítačové kresby vložené do stále stejného obráku jakési zahrady. pokud chcete na př. sloupové jabloně, nebo pěkné květiny, obraťte se na některou naší českou firmu v Plzni, Sadské, Lovčicích a kde jinde. Je jich plno. Jsou levnější a spolehlivější. Jedna z těch sloupovitých jabloní se jmenuje Rondo. O ostatních ser dočtete třeba v Zahrádkáři. S pozdravem! Pavel Skála

   
host - 2.154 (?), 30.10.2008 11:43

Objednala jsem si u této firmy sloupové stromky i nějaké trvalky a jahody.  Vše přišlo bezvadně zabalené! Krásně v krabicích a nepolámané!  Vše vypadá naprosto fantasticky! Jsem nadmíru spokojená!

      
host - 90.101 (?), 8.4.2009 12:08

V loňském roce jsem si od této firmy objednala několik rostlin. Tak např. asi 10 kusů růží. Vše přišlo v takovém dokonalém stavu, že jsem se nestačila divit. Růže byly zabaleny s takovou pečlivostí a současně s balíkem pilin, které možno ihned použít jako hnojivo. Letos mi všechny růže vyrašily. Dále jsem si objednala 60 kusů ptačího zobu. Přišly nádherné, velké, krásné, silné rostlinky. Fakt jsem byla udivená. Ani jedna mi nezahynula. Objednala jsem si žlutou magnolku a sázela jí nějak v říjnu, mela jsem o ní strach, byla dosti drahá, i ta má krásně zasazené pupeny. Pokud se nepohorší, jako např. Bakker, s těmi jejich dárky a padesátitisícovými výhrami, o které nikdo nestojí, tak mohu vřele doporučit. Minulý týden jsem si objednala novinku, žluté muškáty, tak uvidím.

   
host - 250.132 (?), 3.5.2009 22:04

Objednala jsem si na podzim dvouvisen-tresen, dvouhrusku, hrusku Naschi a Kaki. Vse dodali jak slibili, stromky jsou vzrostle 1,5m. Na podzim jsem je zasadila, prezili ve zdravi zimu (i to Kaki) a vesele se zelenaji, tak doufam, ze vse bude dale zdarne prosperovat. Takze ja jsem zatim spokojena a chtela bych si jeste objednat drobne ovoce, tzv. vretena, ci spicaky, protoze nase zahradnictvi je nenabizeji. Setri misto a vypadaji hezky. Ze si v katalogu primalovavaji ovoce, to je asi fakt, ale v Rakousku a v Nemecku maji takove krasne zahrady vsude a nejen v zahradnictvi-takze je to i o peci a kvalitnich hnojivech-ja se priklanim k ekologickym. Zdravi Blanka.

   
host - 60.57 (?), 7.5.2009 10:51

Mám ty nejhgorší zkušenosti. Zásilka přišla na jinou adresu než, kterou jsme uvedli v objednávce, přišla asi čtvrtina rostlin, když jsem volal na jejich linku, dostalo se mi extrémně protivného přivítání, faktura nedorazila, firma je to katastrofálnín a nikdy si tam nic nekoupíme. Matej

   
host - 208.58 (?), 11.5.2009 18:45

U Sieberz jsem si cca v půlce března objednala rostliny a cibule asi za tisícovku. Na mail dorazilo potvrzení objednávky, pak se nedělo nic, až teď po 2 měsících mi od nich přišel balík. Cibule jsou samozřejmě ok, i když některé z nich jsou už naklíčené, rostliny v květináčích byly ale v příšerném stavu - 3 ze 7 jsou totálně přemokřené, mají uhnilou polovinu listů, jsou slabé a vypadají příšerně, zbylé 4 jsou "jen" přemokřené a nevypadají dobře tak se snad proberou. Cedulky s názvem rostlin jsou v několika jazycích.  K objednávce jsem dostala zadarmo tekuté hnojivo, ale to používám bio takže je mi na nic. Celkové hodnocení je negativní, vyřízení objednávky po 2 měsících bez jakékoliv omluvy, příšerná kvalita rostlin, celkově vysoké ceny, takže díky ne. 

      
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 53.50 (?), 12.5.2009 8:09

U Siebertz jsem objednávala letos poprvé před 3 týdny. Dobrou zkušenost s nimi měla má lékařka, tak jsem to zkusila rovněž. Byli velice vstřícní a paní, která vyřizovala objednávku mi sama navrhla, že tam napíše předpokládané datum fakturace-emailem jsem totiž původně objednávku nějak pokazila. Druhý den po datu fakturace posílali, přišla mi SMS na mobil a další den byla zásilka na poště. Vyřízení obj. trvalo 14 dnů. Rostliny byly dost zavlaženy, ale dorazily v pořádku v květináčích umístěných v plastových obalech po 3 kusech. Hnojivo přidali taky, asi při odběru nad 1000 Kč dávají jako bonus. To mě potěšilo, využiji ho. Mám dostat ještě jednu zásilku, objednávala jsem min. týden, tento týden má dorazit. Čili s délkou vyřízení i s kvalitou rostlin jsem byla zatím za sebe spokojena. M.R.

zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Homelite xl 91318.9.2024
Homelite xl 91315.9.2024
Kouří do místnosti12.9.2024
Kompresor - identifikácia9.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika