Sieberz - katalog



host - 183.119 (?)
1.8.2011 17:26

koupila jsem od nich několik květin a můžu potvrdit že všechno přišlo vpořádku akorát že opravdu nejsou tak pěkný jako v katalogu.Prostě normální jako když je koupím na zahradnickém trhu.Taky jsem se nechala nachytat na sloupovou jabloň ale bohužel mám ji 3 roky a ještě nekvetla, prostě mám hezký ovocný dřevo.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.15 (?), 21.1.2011 21:23
vzdy je lepsi si vybrat na miste-rekneme, ze objednavani cibulovin je jeste jako jedine v pohode, ale ostatni material-trvalky, kere si kupte radeji v zahr.centru ci primo u zahradnika, a o te Albizii - je tu na ni tema tak se podivejte, tento bar.cv.neni tak mrazuvzdorny jako bot.druh, ktery i tak muze mit problemy, nvic by se mely vysazovat az starsi rostliny-to jen ve zkratce
         
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 23.66 (?), 21.1.2011 21:27

Tak já si chtěla ověřit také přímo prodejnu Starkla, protože ho kamarádka vychvalovala. Byla jsem ale hrozně zklamaná, ve venkovní zahradě a vlastně i uvnitř byly rostlinky v zuboženm stavu za poměrně vysokou cenu. Nekoupila jsem tam vůbec nic a to koupím kytky skoro všude. Dřív jsem kupovala v hobby marketech, teď nedám dopustit na Chládkovo zahradnictví v Praze. Ceny, kvalita, výběr. Kytičky si přes katalogy neobjednávám, protože před léty jsem si objednala u Bakera a bylo to děsné. Marcela

            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18316) - 61.6 (?), 22.1.2011 12:59

A propos - máte někdo zkušenosti s odrůdami meruněk, které nabízí Sieberz? Kuresia, Gönczi, Panonia, či jak se jmenují

               
host - 224.63 (?), 15.9.2012 23:47

Kuresia je výborná!!! Krásne silné rastliny a bezproblémový rast a rodivosť. Tie som ich kúpil u Sieberzu.

   
host - 156.16 (?), 30.7.2011 16:54

Mám sloupovité ostružiny a již první rok jsem viděla a ochutnala plody, jsou velké a chutné.Tak objednávám jěště jedny ostružiny i maliny, mám také švestku i třešeň.ovoce zatím nebylo.Objednala jsem si i angrešt jeden je v pořádku a druhý roste jen podnož. Jarmila

      
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5584) - 155.12 (?), 30.7.2011 20:04

Zkuste dát fotku, sloupovité ostružiny jsem ještě neviděl, děkuji.

   
host - 183.119 (?), 1.8.2011 17:26

koupila jsem od nich několik květin a můžu potvrdit že všechno přišlo vpořádku akorát že opravdu nejsou tak pěkný jako v katalogu.Prostě normální jako když je koupím na zahradnickém trhu.Taky jsem se nechala nachytat na sloupovou jabloň ale bohužel mám ji 3 roky a ještě nekvetla, prostě mám hezký ovocný dřevo.

   
host - 224.63 (?), 15.9.2012 23:40

Dobrý deň,

dovoľujem si napísať touto cestou názor na firmu Sieberz. Ja osobne mám veľmi dobrú skúsenosť s ovocnými stromčekami. Cena je síce drahšia, ale ujali sa mi všetky zakúpené stromčeky. Je pravda, že mi jednu hrušku,,trafil šľak,,, ale za to Sieberz nemože. Po vykopaní som zisitl, že sa k jej koreňovému systému dostal hraboš a vyhryzol ju tak, že vyzerala ako ceruzka. Odvtedy dávam stromčeky do veľkého koša zo zajačieho pletiva.Jablone som na jeseň zasadil a nasledujúce leto už mali pár jabĺk. Podobne i marhuľe. Síce na marhuľovicu to ešte nebolo, ale chutili výborne. Od Starkla si neobjednám ani len reďvičku. Nič sa mi neujalo a to venujem doslednú prípravu a starostlivosť od prípravy, až po ošetrovanie. Cena drahá, fotomontáže a podobne. Sieberz mi priniesol všetko domov a stromčeky boli zdravé a silné. Na jeseň ich prikrývam prvú zimu, aby ich nepoškodil mráz. Možno som mal šťastie a možno som zvolil vhodnú odrodu. Treba si dobre premyslieť a zvážiť, čo do Vašej lokality sú dané odrody vhodné. milan.komada@gmail.com.

      
host - 54.212 (?), 4.8.2011 12:15

Já jsem na tom stejně. Třetí rok mám údajně samosprašnou sloupovou třešen Sáru, a nikde nic. Ještě ke všemu se větví do stran, kdybych to neořezávala tak už je to klasický malý stromek s korunkou, který seženu za zlomek ceny v každém zahradním centru. Nevím co si s ní mám počít, další odrůda coby opylovač se mi k ní nevejde, snad jí budu muset vykopat a dát spolu s tím budoucím opylovačem jinam.. Lépe dopadla borůvka Réka, obrovské plody od prvního roku po výsadbě, ubožáci z Baumaxu vedle ní ani nekvetli.. Talé sloupový rybíz Titania a angrešt Mucurines co jsem vysadila na jaře tohoto roku už měli úrodu, i když malou. Sieberz mi přijde z těch zásilkových firem tak nejsolidnější, snad ještě Kruh.. ale ti mě letos trochu naštvali, místo keříčků brusinek poslali květináčky s jedinou pidivětvičkou bez kořínků, za 50kč kus. Dopěstovala jsem tomu koříny v perlitu, nebýt úžasných obrovských jahod Marabel tak bych tam už po téhle zkušenosti nic neobjednala.

         
host - 182.227 (?), 4.8.2011 12:38
Titania je obyčejný rybíz, Mucurines je obyčejný angrešt.Ono se za sloupovité vydává cokoliv.V drtivé většině případů se jedná o podvod.Tak, jak jsem někde zde četl.Sloupovitý ostružiník to bude, když si ho přivážete ke sloupu.P
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Homelite xl 91318.9.2024
Homelite xl 91315.9.2024
Kouří do místnosti12.9.2024
Kompresor - identifikácia9.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika