Pampelišky, jetel, houby



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 76.122 (?) 
30.4.2008 15:16

miculko, on to asi myslel jinak...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 172.106 (?), 30.4.2008 20:52

Dvouleté děcko může dostat žihadlo i když bude na náměstí lízat zmrzlinu...

A proto doporučuji veškerý jetel a pampelišky odstranit ze světa 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 37.6 (?), 30.4.2008 22:13

Promiňte, ale opravdu nechápu, kam jsme se to dostali. Když jsme byli malí (asi před čtvrtstoletím),  nikoho nenapadlo takové věci řešit. Dostali jsme za prázdniny pár žihadel - no a co. Nikdo z toho nedělal vědu a pampelišky v trávníku vadily jen kvůli rozsemeňování do záhonů. Za chvíli asi budeme diskutovat o tom, jestli strkat ruce do záhonu s hlínou. Nechci to zlehčovat stoprocentně, ale s tímhle úzkostlivým přístup podle mne žádnému dítěti neprospějete.

Tomáš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 30.4.2008 23:04

Pane Tomáši, tady nejde o úzkost, aby dítko nedostalo žihadlo, kdyby bylo moje a budu vědět že nemá alergii na bodnutí žihadlem taky to nebudu tak radikálně řešit Ale snad se pampelišky nevytratí ze světa, když na kousku trávníku chci mít troch klid. Moje dítka jsou dnes již dospělé ženské a vnoučata v nedohlednu, ale jezdí k nám spousta přátel a příbuzných s dětmi, od půl roku do deseti let a určitě si dovedete představit jak to pak vypadá když se něco semele a je v tom dítě.Více méně se pak neřeší nic jiného.Pak začnou všichni vzpomínat jak kdysi cosi srýček tetička atd v závislosti na tom co se zrovna onomu dítku stalo nejen to žihadlo u nás to samozřejmě bylo žihadlo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
pa - (12) - 24.183 (?), 30.4.2008 21:54

Micuko, nezlobte se... já jsem holt už takový rýpavý typ (jsem taky host168167).

Ale když řeknete, že jste nechala pokácet strom, protože na vás z něho padají včely, tak si nemohu pomoci...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 30.4.2008 22:11

Dámy - nechte už toho a pojďte se proletět...

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 30.4.2008 22:34

No tak, to mně neznáte, já se nezlobím a ten strom nebyl pokácený kvůli té včelce za výstřihem to byla taková pidi kapka.Hlavní důvod byl ten, že byl vysazen na nevhodném místě a stínil okna domu, jelikož je dům přízemní a pozemek od domu se, mírně zvedá byly jsme uvnitř jak v noře Tři roky to trvalo než jsme se k tomu odhodlaly a ta včela to jen uspíšila.Důvo je i ten, že díky jedné nejmenované nemoci jsem velmi citlivá na bolest a tak se snažím jen vyhnout některým situacím.Tak že pa nic se neděje a to pa tam nechávejte je určitě příjemější napsat pane pa než nějaké numero ju.Krásný večer a bacha na čarodějnice, beru koště a jdu následovat Danielu a ostatní

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.122 (?), 30.4.2008 23:02

Tak to hlavně nevztahujte i na svoje dítě. Protože pokud ho budete takhle přehnaně chránit, tak z něj vyroste věčně nemocnej chcípák co bude alergickej snad i na prach.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 30.4.2008 23:13

Vy asi zřejmě o alergii vůbec nic nevíte!  Tak buďte rád (ráda), protože alergie nevzniká tím, zda své dítě budete, nebo nebudete chránit. Většinou je to dědičné.  A ještě něco - alergie u člověka může propuknout třeba až v dospělosti. Moje maminka začala být alergická na prach a pyl až v šedesáti letech a nikdy nežila v žádných sterilních podmínkách.  Zdravím - Daniela.

PS:  ten váš příspěvěk mne tak rozzlobil, že se musím jít znovu proletět, abych se uklidnila...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.122 (?), 30.4.2008 23:19

Je dokázané že ti co jako děti vyrůstali v příliš čistých podmínkách mají oslabenou imunitu. Jak je to s alergií se ještě podívám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Topný kabel10:10
Topný kabel3.7.2024
Topný kabel2.7.2024
Svislá odpadní roura 75mm27.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm25.6.2024
Srovnávačka MS 30025.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika