Pampelišky, jetel, houby



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 76.122 (?) 
1.5.2008 12:59

JInak antibiotika na vosí bodnutí? To nedává smysl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
Mr.Cynik - (49) - 3.4 (?), 1.5.2008 13:29
Dmeska chtěj lidi ATB i na rýmu, natož na vosí píchnutí... Dokonce je otázka, jestli ta toxoalergická reakce u pisatelky nebyla dokonce potencovaná těmi léky...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 1.5.2008 19:40

Ten, kdo to v životě nezažil, nic nepochopí a dokud to nezažije na vlastní kůži, tak všichni ostatní jsou...    Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Hráběnka - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 242.231 (?), 1.5.2008 19:48

Souhlasím. Máme včely a já jsem taky alergik, ergo kladívko v šuplíku antihistaminikum. Bez něj bych se bála načít léto

H.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.122 (?), 1.5.2008 19:52

Danielo, to co psala xxx.xxx.66.41 není normální. Pokud jí dala doktorka antibiotika, tak to nebylo jen tak obyčejný bodnutí. (nebo je doktorka blbá) Jak jsem totiž zjistil, tohle jsou antibiotika co se používají na lymskou borreliózu. (nebo třeba taky tyfus, mor atd. takže asi něco dost silnýho)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 1.5.2008 20:09

Nejsem lékař a proto nemohu posuzovat, zda paní   66.41 brala ty správné léky. Každopádně jsou tu dvě věci.  Za prvé, ta paní nemůže za to, co jí lékař naordinoval a protože sama není lékařka, tak v důvěře k lékařům ty léky brala, tak jak jí byly předepsány. A za druhé, každý jsme jiní, jednomu zabere to, druhému to vůbec nepomůže.  Vím to z vlastní zkušenosti. Dva roky jsem bojovala s limfskou boreliozou.  Léky, které jiným v pohodě zabraly mně vůbec nepomohly a nezabraly.  Nakonec mi pomohla primářka z odd. pro cizokrajné nemoci a vyléčili mě lékem, který vůbec nebyl na tuto nemoc určený.  Proto se tedy zastávám paní 66.41 a plně jí věřím.    Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.122 (?), 1.5.2008 20:28

Danielo, tím jsem chtěl říct že to asi nebylo jen vosí bodnutí. Na vosí bodnutí už z principu takový lék nemůže zabrat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 1.5.2008 20:33

Ta vosa mohla být infikovaná, ale opravdu nemohu soudit, protože - jak jsem již psala, nejsem lékař. Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jana - (9) - 205.198 (?), 4.5.2008 10:56

Dnes jsem poprvé zavítala na vaši stranku. Otázkou z 19.2 to už nemá nic společného, ale velice se bavím.Děkuji za hezký den.Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 1.5.2008 20:34

Ach jo, pane,nechte toho to co jste odepsal paní Míle na její příspěvek myslím tím ten trapný forek, to o Vás vypovídá vše a není to nic pozitivního.Vtípkům rozumím, ale musí být vkusně použity, A ty vaše vyčtená moudra taky nic moc.Podívejte se do jiných debat a přečtěte si jak se má psát bez zbytečných hrubých výrazů a trapností doporučuji p.Vysloužila, p.Stanislawa, pSvojanovského a další včetně paní Daniely a ostatních, všechny je nejmenuji je jich tu spousta, slušných lidí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Topný kabel10:10
Topný kabel3.7.2024
Topný kabel2.7.2024
Svislá odpadní roura 75mm27.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm25.6.2024
Srovnávačka MS 30025.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika