Průchodky do sudu



host - 99.72 (?)
5.12.2013 9:46

Ahoj. Kupte si potřebný prúměr PVC trubky, prořešte těsnou díru mezi se udy nejlépe vykrajovací pilkou do dřeva která se dá připevnit na vrtačku a prostrčte jimi trubku. Je lépe když je tento průchod těsný a aby jste musel malinko víc přitlačit při protahování trubky tímto otvorem. Potom si zakupte vodní lepidlo které lze aplikovat i pod vodou a je ekologicky nezávadné pro vše živé (banatjezírka.cz). To je asi nejdrahší položka ze všeho ale je kvalitní a funguje! Co tím chci říst je to jednoduché na instalaci celkově levnější a hlavně kvalitní a udělá si to každý sám. ČUNEK

můj rybník s altánem uprostřed tedy skoro no
můj rybník s altánem uprostřed tedy skoro no
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

                     
Martin Hrkal - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1463) - 73.81 (?), 10.4.2010 10:11

Na vortexu opravdu nejde o dosažení nějaké zásadání rychlosti vody, pohyb tam má být pomalý, líný. To jak se Vám tam ta voda otáčí, je myslím až dost, klidně bych i ubral. 
Na ten plovoucí bordel by jste opravdu potřeboval nějaké síto, na druhou stranu bý vámi, tak se tím nezabývám - u sít vždy laborujete s tím, že je to buď jemné, a zachytí to všechno (a musíte je často čistit) nebo jsou síta s většími oky, pak interval čištění roste (zase na druhou stranu síta nic nechytí).

   
host - 99.72 (?), 5.12.2013 9:46

Ahoj. Kupte si potřebný prúměr PVC trubky, prořešte těsnou díru mezi se udy nejlépe vykrajovací pilkou do dřeva která se dá připevnit na vrtačku a prostrčte jimi trubku. Je lépe když je tento průchod těsný a aby jste musel malinko víc přitlačit při protahování trubky tímto otvorem. Potom si zakupte vodní lepidlo které lze aplikovat i pod vodou a je ekologicky nezávadné pro vše živé (banatjezírka.cz). To je asi nejdrahší položka ze všeho ale je kvalitní a funguje! Co tím chci říst je to jednoduché na instalaci celkově levnější a hlavně kvalitní a udělá si to každý sám. ČUNEK

můj rybník s altánem uprostřed tedy skoro no
můj rybník s altánem uprostřed tedy skoro no
      
host - 126.122 (?), 5.12.2013 15:59

Zdravím kolego, můžete vyfotit ten altánek zevnitř - strop? Chci si sám "sbouchat" také altánek 5ti úhelníkového půdorysu. Zajímala by mě vazba trámků... díky.

george

   
host - 130.29 (?), 6.5.2017 9:01
Pěkný den, já průchodky vyrobil z díry do sudu na těsno protáhnul trubku a oblepil PU lepidlem v kartuši za cca stokorunu. Drží to pevně, odolalo mrazům a je voděodolné.
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Homelite xl 91318.9.2024
Homelite xl 91315.9.2024
Kouří do místnosti12.9.2024
Kompresor - identifikácia9.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika