Příspěvky uživatele - 91.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Povlak na angreštu, 21.6.2024
Padlí, SPCH.
Můžete prosím určit jehličňan, 18.6.2024
Taky mám rýmu, ale nevím, zda alergickou, virovou, či bakteriální? SPCH
Knipp-baum - zapěstování stromku, 17.6.2024
Já to se zájmem čtu a shlížím, SPCH.
Meruňky 2024, 13.6.2024
Taky Petr-jako např.já- Janda mj.pěje: Kolik mám ještě dní, než přijde poslední...? Já se ptám: Co se to, sakra, u meruňky děje? Co mi v tomto vláknu uniklo? Moje mer.stromy: mladé 0 plodů, staré cca po 10 ks. Měly jich asi 3 krát tolik, ale jedna je... celý příspěvek >
Urceni druhu kere, 13.6.2024
Spousta stromů se zpočátku nebo i později vyvíjí jako keř či vícekmen, někdy v důsledku mech.poškození-technikou, zvěří... SPCH.
Urceni druhu kere, 13.6.2024
Cosi z javorů ,SPCH.
Počasí 2024, 11.6.2024
...a na mě teď silně doráží jarní únava! Se šedesátkou na krátký dohled jaksi hůře regeneruji. Dřív jsem si po nočních dvanáctkách nešel lehnout, nahodil domácí montérky, skočil na kolo, nandal na řídítka kýble, dojel do zátočiny, hráběmi nalovil... celý příspěvek >
Nemoci švestek - jak ochránit, 11.6.2024
Téměř jsem si jist, že vidím i chorý list? Takže toho není málo, co zlepšit za to by snad stálo. Jak, to už je píseň jinačí, na to pár slov nestačí, SPCH.
Houbařská sezóna 2024, 10.6.2024
-kdepak strdí, ale hřib přinesl nám Praděd, Říp. Jeden, dva, anebo spolu, slušet budou vždycky stolu, lžíci, hubě, jazyku-tak ať nevyjdem ze cviku! SPCH
Mojej cibuli sa vôbec nedarí, neporadíte?, 10.6.2024
Pokud zaléváte kapkově a v půdě je písek s pískem, tak to asi lepší nebude, SPCH.
Sázka na jistotu?, 8.6.2024
...aneb po ovoci poznáte je! Tak jsem si vsadil, stromky jak jedle rovné, jsem velmi zvědav zda vichr je v spirálu ohne? V neděli navečer začnu z nich česat, budu si vlas svůj rvát, či si ho nechat? SPCH
Hempšírky výška plotu, 7.6.2024
Pokud budete pořizovat mladušky, tak, ikdyž jsou hempky klidné, můžou se i tyto stresnout a hups, metr dvacet stačit nemusí! Taky jestli mají některé stromy haluze nízko a kousek přes, nad, od plotu, nemusíte je všechny večer najít doma, SPCH.
Jaká je to choroba?, 7.6.2024
Suchou skvrnitostí, SPCH.
Hrušeň - černání listů, 5.6.2024
Dále rozeberme výsadbovou jámu, charakter zeminy, závlahovou mísu, zásobní hnojení... SPCH
Co je kohoutovi?, 5.6.2024
Vypadá to na stres z Vámi popsaných soubojů s jestřábem, tak opeřencem stejného druhu-zkontrolujte pečlivě Vašeho kohouta jestli nemá skryté zranění pod peřím, a taky okolí jeho zobáku, hřeben... Ten zjištěný občasný vodnatější trus může být reakcí... celý příspěvek >
Další diskuze:  12345>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika