Příspěvky uživatele - 208.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Najchutnejšia odroda zemiakov - vraný typ A, 10.1.2024
No, v tom mém "sklepním akváriu" (99% vlhkost trvale) je v zimě tak 2°C. Což jablka kvitovala s povděkem. Vydržela do srpna, ale dost jich shnilo. Jenže ten sklep je hůř přístupný a nám se tam moc nechce. Brambory jsem tam ani nedal. Ostatně já... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 10.1.2024
Jéje, to je zajímavé. Protože já byl loni také velice zklamán chutí Crimson Plum. Byla nejmíň od dva stupně horší než v roce 22.  Je Enroza PB odolná? A jen tak mimochodem, objednával jste z USA přímo nebo jako já přes prostředníky?... celý příspěvek >
Najchutnejšia odroda zemiakov - vraný typ A, 10.1.2024
Omlouvám se za původní nepozornost. Obecná rada, kterou jsem několikrát slyšel od různých lidí, je neskladovat brambory s jablky. Ovšem týkala se spíš chuti, prý že od sebe "načuchnou". Nevím. Milan HP
Rajčata 2024, 9.1.2024
Díky za nabídku, snad mi ta dodávka dojde. Kdyby ne, ozvu se. Pěstoval jste už Iron Lady? Jak se vám jevila chuťově? Galahada z originálních semínek pěstuju už dva roky. 2022 - skvělá osmička (stupnice 1 - 10). Loni to ale bylo o dost slabší.... celý příspěvek >
Počasí, 9.1.2024
Asi musím opět poděkovat Matce Přírodě, ale tohle je jedna z pohrom, kterých mne zatím (?) ušetřila. Pamatuju si ale, že když k nám byli zavlečeni v 90. letech (to jsem ale ještě sportoval a nezahradničil), bylo jich tam pár let snad miliony. A pak... celý příspěvek >
Odrůdy rajčat, které už rozhodně nechci, 9.1.2024
Těch dobrých a velmi dobrých PB rezistentních odrůd je víc, ale Primabella jako jediná z nich není hybrid. A v tom je ta veliká výhoda. Semínka stále zdražují a je jich v balení stále méně. Letos oprubuju 4 další OP rezistentní odrůdy. Rondobella... celý příspěvek >
Najchutnejšia odroda zemiakov - vraný typ A, 9.1.2024
Ano, jablka produkují etylén, který urychluje například proces zrání u zelených rajčat v krabici. Nejspíš tedy urychlí i klíčení brambor. Ovšem já je s jablky neskladuji, a přesto mi klíčí. Protože nedokážu dodržet teplotu mezi těmi 3 a cca 6°C.... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 9.1.2024 Obsahuje fotku
Ano Evi, s těmi rozdíly ve výškách jednotlivých odrůd mám trochu starosti při nastavování výšky osvětlení. Po minulých zkušenostech se snažím udržovat zdroje tak 15 - 20 cm od vrcholků. Třeba M. Karlika jsem musel "povysadit", aby na něj nějaké to... celý příspěvek >
Odrůdy rajčat, které už rozhodně nechci, 8.1.2024
To jste mne navnadil na to Tastier F1. Obecně můžu říct, že koktajlky typicky mívají silnější slupky, zvlášť pokud je horké léto. Bejbino na balkóně i Mountain Magiky na zahradě měly loni (ale i předloni) slupky jako hroší kůži. S tím už jaksi... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 7.1.2024
Waltře, oba ty prvky jsou základ úspěchu. "Nepřipadá mi to špatné" je understatement desetiletí. Vypadají ve skvělé formě. Dneska, ještě před příspěvkem, jsem koukal na Tvou poslední fotku (myslím, že byla z po 5 týdnech od vysetí) a říkal si "to je... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 7.1.2024 Obsahuje fotku
Tak jsem dnes kouknul na své záznamy, kde mám plán, že budu vybírat jen ty nejsilnější a budu jich nakonec mít jen 8 (psal jsem o tom i tady). Ale také tam o tom byly pochybnosti. Chachá. Ani náhodou jsem nenašel tu bezcitnost vyřadit slabší kusy.... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 7.1.2024
Tak jsem koukal na Budějovice. Ty máš smůlu, že dostáváš, co nechceš a já zase, že nedostávám, co by se mi líbilo víc. Tady ani vločka a už se vyjasňuje. Kolik napadlo tam dole? Milan 
Pěstování ozimé zeleniny, 6.1.2024
Kéž by vaše předpověď s tím sněhem vyšla. Koukám na Němce a tam ho moc nepředpovídají. Trochu dnes v noci, ale pak už nic, slunečné a mrazivé dny. Milan HP
Odrůdy rajčat, které už rozhodně nechci, 6.1.2024
Ahoj Evi, to je dobře, že jsi se ozvala. A díky za přání. Totéž přejeme my Tobě. Jinak se téměř naprosto shodneme o těch odrůdách. Míra a já jsme ještě vzali na milost Apple Berry. On Orange, já Red. Výborně se mi hodilo na sušení. Honeymoon mi... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 5.1.2024
Miloši, to se právě bojím, že ne. Tahle vlna podle předpovědi sníh předem nepřinese. Nevím jak římský, ale jarní salát požaduje prý pouhé 2°C teplotu půdy, aby pomalinku rostl. Ovšem zelené části asi mráz moc nesnesou. Jsou samá voda. No,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika