Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2023, 7.10.2023
Na pitvání fotek Vladimír žádný přeborník tedy není, protože fotku jsem pořídil včera na svých rajčatech. Co tím sleduje, nevím. Jedině snad, že chce dokázat, že letos žádná plíseň bramboru na rajčatech neexistuje. Jinak mě nic nenapadá. Že by ten... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 7.10.2023
Vy jste se buď dočista zbláznil, nebo to děláte schválně. Jaký by to asi mělo smysl vkládat dodatečně nějaké datum do fotky?  Ani bych to neuměl. Vůbec nechápu, co tím sledujete.  
Rajčata 2023, 7.10.2023
Zdát se vám může ledacos, ale je to foceno včera. 
Slivoň neznámá?, 7.10.2023
Nikoho nic nenapadá? Chuť není tak výrazná jako u Domácí švestky, dužnina se zdá řidší. Před časem někdo typoval Královnu Viktorii, ale podle fotek z internetu se mi podobnost nezdá stejná. 
Rajčata 2023, 7.10.2023
Co je to za blbou otázku. Vy nevíte, že se při focení vkládá datum do fotky automaticky? 
Farclo, 6.10.2023
Netuším, jak to bude s dozráváním. Ten plod byl "načnutý", proto změknul, ty další dva jsou stále tvrdé. A už vůbec netuším jak to bude s dozráváním dušičkového Kech Psaru. 
Odruda Wangenheimova, 6.10.2023
Podstatně líp na tom byla Stanley na synově zahradě, chodila tam pro švestky celá rodina, povidel máme na roky. Přesně stejná zkušenost se Stanley odsud.  Na Vysočině u baráku ovšem Vlašky prakticky žádné nebyly. Těch pár bylo ale... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 6.10.2023
Ano, můžeme se radovat z velké úrody nestříkaných rajčat. Snad to vydrží i v dalších letech. 
Rajčata 2023, 6.10.2023 Obsahuje fotku
Plíseň bramboru na rajčatech je na ústupu? Takto postižené plody jako na přiložené fotce, abych pracně hledal. Vloni touto dobou byla už mnohem horší situace, ale také jsem se obešel bez postřiků, stejně jako letos.
Odruda Wangenheimova, 6.10.2023 Obsahuje fotku
Jak letos dopadla nejoblíbenější slivoň pana PP s názvem WANGENHEIMOVA?
Slivoň neznámá?, 6.10.2023 Obsahuje fotku
Poznej odrůdu slivoně. Vysočina 600 m..
Farclo, 5.10.2023 Obsahuje fotku
Jablek a hrušek je hodně, ale říjnová meruňka není až tak obvyklá věc. K dotazu Zdenka na kvetení Farcla a Farhialu musím konstatovat, že květy nekvetou sice tak časně jako u falešného Fardaa, ale zmrzly celkem obstojně. Dva větší a jeden menší plod... celý příspěvek >
Houby, 5.10.2023
Druhy pavučinců neznám, pouze z doslechu vím o legendárním pavučinci plyšovém, jež obsahuje deset sloučenin jedovatějších než toxiny muchomůrky zelené, přitom do roku 1958 byl považován údajně za neškodnou houbu. Bylo to díky extrémně dlouhé... celý příspěvek >
Meruňky 2023, 4.10.2023
Pro stromky je nutné si zajet (pouze osobní odběr). Mám od pána Farhial i Farclo a budou pravé. Pokud je má namnožené, tak neváhejte. 
Rajčata 2023, 23.9.2023
Jak jsem psal minule, pár z poloviny hnědých plodů jsem už našel, ale čekal bych jich víc. 
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika