Příspěvky uživatele - 25.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň pro těžkou půdu, 3.11.2012
Nevim zda se opravdu jedna o sad nebo ovocnou zahradu.To řešit nebudu.Ale otazka pudni struktury a vylepšeni pro vysadbu je sice problem s dost nejistym vysledkem, ale ja s podobnym problemem jsem se potykal před patnacti lety, a myslim i... celý příspěvek >
Habr nebo japonsky topol, 31.10.2012
Nejsem přiznivcem jehličnanu, uplně mi stači ty co mam v lese.Nehledě na to, že by mi nesplnili moji představu o vedlejšim užiti.znepruhledněni plotu kolem baraku jsme vyřešili vysadbou efektnich břečtanu a rezedovym vinem.Ma to tu vyhodu, že... celý příspěvek >
Jak ostříhat tuto cca 8mi letou jablůňku?, 28.10.2012
Zapomněl jsem na upravu dalšich pater stromku.Druhe a dalši patro by se mělo v ramci dobreho vyvoje korunky v připadě kosternich větvi zakracovat cca o 30 cm.Prostor mezi jednotlivymi patry by měl byt cca 50 cm.Zaleži na představě tvaru korunky zda... celý příspěvek >
Jak ostříhat tuto cca 8mi letou jablůňku?, 28.10.2012
V podstatě přesazeni do pětileti po vysadbě by problem neměl byt.Co se tyka tvarovani korunky.Veškere větvičky rostouci dovnitř koruny bezmilosti vystřihat na větevni kroužek.Nejspodnějši větvičky vyřezat jen pouze pokud vam nebudou vyhovovat nebo... celý příspěvek >
Přesazení buxusů, 27.10.2012
K přesazeni je ta nejvhodnějši doba, zatim nikde opravdu nemrzne a vyhled je i přiznivy všude.Sazet se da bez problemu do doby trvalych mraziku, snih jim v zakořeněni nevadi naopak.Nutnosti je ale jako u všeho nezanedbat zalivku a to i v připadě... celý příspěvek >
Habr nebo japonsky topol, 26.10.2012
Děkuji oběma, v mem připadě se nejedna o zahradu s možnosti klasickeho ploceni, to mi nebude povoleno z duvodu ochrany přirody, už jsem o to několikrat žadal.S habrem mam podobnou zkušenost jako pan Zdeněk, mam ho zkombinovany s šeřikem.Japonsky... celý příspěvek >
Habr nebo japonsky topol, 25.10.2012
Potřebuji zvolit universalni větrolam s připadnym vedlejšim učinkem jakožto palivove dřevo.Jedna se o větrolam podel soukrome polni cesty branici i častečně pobertum v kradežich a zvěři v navštěvach polnich vysadeb. Představu mam v realizaci... celý příspěvek >
Plně syntetický olej na mazání řetězu?, 25.10.2012
Osobně toto neřešim.A zvlaště pokud se jedna o mazani řetězu.Většina vyrobcu v navodech doporučuje biooleje, v servisech zase běžne motorove.Myslim si, že pilku použivam vice než chalupaři ale na mazani řetězu použivam to co zbude.On opravdu tento... celý příspěvek >
Omlazení sadu, 25.10.2012
Puvodni dotaz pana ing. mi připada snahu navratu k pazourku a křesadlu, nic proti ekologii.Ale prazemědělci neznali eco a uznavali heslo dej kravě do držky a ona ti da do dižky, bylo to ale miněno pokud nenakrmiš nebudeš mit přirustek.Pokud se řeže... celý příspěvek >
Omlazení sadu, 25.10.2012
Nepišete zda jste s odrudovou skladbou spokojen či nikoli.Pokud jste s odrudovou skladbou spokojen je blbost kacet a likvidovat.Sesazeni korun a tvarovani je rozhodně levnějšim prostředkem.Zmlazeni sadu na unosnoe dvě až tři patra s trojuhelnikovym... celý příspěvek >
Jaká jabloň je nejlepší podél plotu?, 25.10.2012
Praxe pasove vysadby neni nic noveho.Ale je to o tvarovani a řezu.V ramci dobrych sousedskych vztahu a provaděni udržby včetně je třeba tuto vysadbu provest minimalně 150 cm od hranice pozemku, tedy ploceni. Vhodne jsou k tomu jabloně na M9 ve... celý příspěvek >
Vyvětvovací pila, 24.10.2012
Souhlasim s panem Vysloužilem.Osobně si myslim, že ta mira 20 cm je překlep.Vyvětvovaci pilky na tyči nejsou už na tyto pruměry přizpusobene. Nehledě na to, že při pruměru 20cm je riskantni a rizikova vubec prace na delku tyče.Podřiznuti by mělo byt... celý příspěvek >
Jahody - přesazení a plození, 21.10.2012
Postup dělate spravně a v normalni agrotechnice problem nebude, spiše možna v době realizace. Tež použivam jednoaž dvouletou vlastni sadbu na ploše dvaceti aru, v poslednich letech už jen jako hobby s nakupem a dasadbou nove sadby v max... celý příspěvek >
Úprava vrby, 18.10.2012
V podstatě by to problem neměl byt, nejjednodušši radou jsou nejbližši školky Lesu ČR, Lesoškolky Kladruby nad Labem, připadně nejbližši zahradnicka školka, připadně i zahradnicka škola .Jinak ale vrba snadno kořeni z řizku, tak by nebyl... celý příspěvek >
Co koupit na prorez stromu ve vyskach?, 15.10.2012
Možna by bylo i řešenim koupit jen nejkratši lištu a řetěz k te liště.Větve nad plotem se bude muset tak jako tak uvazat a nejlepe minimalně dvojvedenim lanem.Dalšim řešenim by mohlo byt ochranne lešeni na zadrženi prohupu větvi.Ale osobně by jsem to... celý příspěvek >
Další diskuze:  3132333435>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika