Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Alternativní pěstování rajčat, 14.8.2013
Já keříčkové odrůdy pěstuji, mulčuji PVC fólií, nevyštipuji, vyvazuji výhony k tyčce a přesto se plody mnohdy válí po zemi a zrají. Pokud je teplo, slunečno a obden nechčije tak není problém. Herbicidy "nadopovanou" slámu na mulčování nechci, růvky... celý příspěvek >
Alternativní pěstování rajčat, 14.8.2013
Proč ve foliáku zalévá? Proč tam nemá namulčováno? Tady si rostliny nenajdou vodu v zemi? A nemá obavy že mu pronikne do rostlin nákaza vylomenými zálistky? Mne by to nešokovalo, pokud by měl závlahu v zemi tak by tam nemohl vjet s technikou,... celý příspěvek >
Alternativní pěstování rajčat, 14.8.2013
Pan Stekovics má celkem ideální podmínky pro pěstování rajčat, puzsta a její úrodná půda, teplo a sucho v létě, vysoká spodní voda kde není potřeba závlah, takovým rostlinám se i choroby pak vyhýbají. Vyštipování považuji taky za zbytečné, zvláště u... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 13.8.2013
Nero dávám pryč, na můj vkus malé bobule a velká semena, už je místo něj Lora. Možná ho ještě zkusím příští rok přeroubovat "zazelena" na něco lukrativnějšího.
Zakracovani dynovych slahounu, 13.8.2013
Nevylamuji nic, jen zralé plody, tykev si to vyselektuje sama.
Sklizeni hokaid: prubezne od leta nebo az pred mrazy?, 13.8.2013
Do sklepa bych tykve nedával kvůli potenciální vlhkosti, někam do sucha a na vzduch. Tady na JM se jedná hlavně o klasické oranžové dýně na krmení nebo na jádra (semena na loupání). Na okením parapetu temperované místnosti nám vydržely Hokaida někdy... celý příspěvek >
Mulcovani topinanbur zpusobilo krouceni listu, 13.8.2013
Jak hodně uškodí? Tak to nikdo neví, stejně tak nikdo neví jakým sajrajtem byly trávníky stříkány. Zbavte se toho a už od nikoho nic takového neberte, je to chůze po tenkém ledě a nikdy nevíte kde a kdy se to provalí. Maximálně bych to zaryl na... celý příspěvek >
Zakracovani dynovych slahounu, 13.8.2013
Těmi úponky se tykve přichytávají všeho možného (u skleníkových hadovek se mají odstraňovat aby nevysilovaly rostlinu) a při vhodných podmínkách může šlahoun tykve zakořenit.
Co vaše réva? (2013), 13.8.2013
Pokud na ně neútočí vosy tak jim zrání jen prospěje.
Sklizeni hokaid: prubezne od leta nebo az pred mrazy?, 13.8.2013
Tady u nás na jihu uvidíte ležet dýně na dvorech na zemi, na střeších garáží apod., aby "došly", tzn. venku na luftě, ale hlavně na nenasákavém podloží.
Co vaše réva? (2013), 13.8.2013
Nádherné střapce, jsou bobule už jedlé?
Květák a Brokolice, 13.8.2013 Obsahuje fotku
Koupil jsem přísadu brokolice a růžičkové kapusty, něco dal do skleníku, něco ven. Ve skleníku je to napadáno molicí, housenkami běláska a nějakými brouky, podle vzhledu je to dřepčík. Ven jsem tomu udělal tunel, ale po dosažení půlmetrové výšky jsem... celý příspěvek >
Rajče na sušení, 13.8.2013 Obsahuje fotku
Odrůda Lel, kterou jsem měl vloni poprvé, budu sklízet na sušení. je to poloraná keříčková odrůda celkem řídkého vzrůstu, bohatě plodící, plody jsou oválné, pevné, rovnoměrně zrající, ideální na sušení. Rostlina má velmi zajímavé listy (něco jako... celý příspěvek >
Lilkoviště, 13.8.2013
Receptů je hodně, grilovaným počínaje a řeckými národními konče, stejně tak lidí kteří snad okoštovali lilek jen polosyrový. Taky jsme měli v neděli podobnou mňamku, jenže nestíháme konzumovat letošní bohatou úrodu nejen lilků. Rajčata, papriky,... celý příspěvek >
Nejtěžší rajče, 13.8.2013
Tak já tento rekord určitě nepřekonám, a pro příští rok nadobro končím s experimenty s různými "srdci". Kdyby to alespoň mělo tvar srdce a bylo to hladké, ale tyhle velké plody jsou vrásčité a hodí se max do kečupu, navíc to velmi špatně zraje, má to... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika