Příspěvky uživatele - 215.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana mladych sadenic pred mrazom, 20.9.2011
Důvod, proč se používá izolace černé barvy (kaučuková) na přívodech ke slunečním kolektorům, je její širší teplotní rozsah (150C), nikoli izolační vlastnosti. Ty jsou prakticky stejné. Běžná šedá izolace (polyetylenová) při teplotách v klidovém stavu... celý příspěvek >
Podzimní hnojivo na trávník, 19.9.2011
Optimální složení podzimního hnojiva závisí na stupni ošetřování trávníku, druhu trav, pH a zásobě živin v půdě. Takže přesné složení vám nikdo neřekne. Na internetu lze nalézt spotřebu živin v kg/ha pro různé druhy trávníků, z toho si snadno... celý příspěvek >
Usychají listy, kde je problém?, 17.9.2011
Bylo to tu již mnohokrát, stačí prohledat... Je to nedostatek horčíku. Dočasné řešení je postřik hořkou solí (síran hořečnatý) po odkvětu asi 3krát v intervalu cca 14 dní, můžete jej ale stříknout i teď. Trvalejší řešení je zapracovat do půdy... celý příspěvek >
Jaký chutný druh maliny, 8.9.2011
Jsem na tom stejně - Zeva II a Heritage. Remontantní Heritage jsem v příhodném roce jednou sklízel i na vánoce, bežně jsou ještě v říjnu. Obě odrůdy mohu jen doporučit. Plody jsou velké téměř jako třešně, Heritage je v mých podmínkách keř více než... celý příspěvek >
Acer palmatum (Japonský javor) - usychá a opadává?, 22.8.2011
Mě se to samé stalo s třemi stromečky, teď to právě probíhá u čtvrtého. Je to prý nějaká viroza nebo houba a nevím, jestli se s tím dá něco dělat. Se solí to nesouvisí, ale už ji na zahradu nesypte! Slimáka stačí přeseknout nebo rozmáčknout, za pár... celý příspěvek >
Elektrocentrála, 19.8.2011
Těžko vám někdo poradí když neví, na co jí chcete používat... VJK
Hibernal a Solaris - choroby, 17.8.2011
A co když u OL nejde ani tak o účinnou látku, ale o pomocné látky, které tvoří až 95% obsahu drahé lahvičky (sáčku). VJK
Hibernal a Solaris - choroby, 13.8.2011
Listovou výživou nic neskazíte, ale nepřežeňte to. Pokud vám réva přežije do podzimu, tak příštího roku bych se asi nebál, jen bych ji v předjaří více seřízl. A ještě poznámku - já používám dva postřikovače, jeden na herbicidy a jeden na fungicidy -... celý příspěvek >
Hibernal a Solaris - choroby, 12.8.2011
Réva je mimořádně citlivá na clopyralid, což je účinná látka Lontrelu. Za několik dní už by na révě měly být vidět případné účinky. Záleží, jak velkou dávku keře dostaly. VJK
Hibernal a Solaris - choroby, 11.8.2011
35 dní je dost dlouhá OL. VJK
Čím je réva napadená?, 10.8.2011
Proč jste použil kombinaci Discus + Zato? To je z hlediska cross-rezistence ta nejhorší možná kombinace... VJK
Hibernal a Solaris - choroby, 8.8.2011
Dolomitický vápenec obsahuje pouze asi 10-20% MgCO3, to o čem píšete se jmenuje vápnitý dolomit - ten má obsah kolem 35%-40% MgCO3. Zdánlivé slovíčkaření, ale s poměrně velkým vlivem na výsledný obsah hořčíku. Ještě je vhodné, aby byl ve struktuře... celý příspěvek >
Réva ve skleníku, 8.8.2011
Patrně jste si opomněl všimnout, že moje reakce byla primárně určená paní Dádě. VJK
Réva ve skleníku, 7.8.2011
Jenom technická poznámka k názvosloví - nemáte zatím ani kmínek, ani tažeň, toliko letorost. Kmínkem a případným tažněm se stane až příští rok. A o další rok později se z tažně ve vašem případě pravděpodobně stane kordonové rameno. VJK
Hnojivo, 5.8.2011
Klidně to smíchejte, v tomto případě je to jedno. Dávkování volte průměrem z obou hnojiv. VJK
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika