Příspěvky uživatele - 215.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kompost z kompostárny - je vhodný na sázení?, 3.6.2012
To "svinstvo" je stejně namíchané v těch substrátech. VJK
Kompost z kompostárny - je vhodný na sázení?, 3.6.2012
Ano, tohle vše (mimo zbytků z palíren) je v kompostu, který "vyrábí" zdejší technické služby na skládce komunálního odpadu. Ten, o kterém jsem psal, dělá Rašelina Soběslav (prodává ho jako volně loženou zahradnickou zeminu). Prokazataleně do něj... celý příspěvek >
Kvety zemiakov, 2.6.2012
Když jsem měl dvacet rostlin, tak jsem po odkvětu narůstající plody otrhával. Teď, když jich mám 600, na to kašlu. VJK
Kompost z kompostárny - je vhodný na sázení?, 2.6.2012
Do mého vlastního kompostu klidně sázím kde co, pokud jsem měl kompost průmyslový, vždy jsem ho míchal se zeminou. Nevím, z čeho ho dělají, ale bežně v něm byly kusy igelitu, cihel, porcelánu, plastů, provázků a nevím čeho ještě. Objektivně musím ale... celý příspěvek >
Je to peronospora?, 29.5.2012
Nejsem sice vinař, ale keře v pozadí vypadají v pořádku - ty jsou také vaše, nebo někoho jiného? Není mi jasné, proč jste stříkal Decis, měl jste tam obaleče nebo co? Mě to spíš připadá, že je to od nějaké chemikálie - máte dobře vypláchnutý... celý příspěvek >
Hecht 541 SH vs. ABG 485 3v1, 29.5.2012
Hecht 541 SH - 27kg, ABG 485 - 28kg. Kde je prosím pěkně ten rozdíl 7kg? VJK
Hecht 541 SH vs. ABG 485 3v1, 29.5.2012
Hecht 541SH má motor 99 ccm, ABG 485 139 ccm při stejném záběru - z toho důvodu bych volil ABG. VJK
Jakou vinnou révu na Vysočinu?, 26.5.2012
Z těch relativně snadno dostupných můžete zkusit Vostorg, Krystal, Nero. VJK
Pozdní jarní mrazy, 14.5.2012
U nás včera ráno yr.no minul o 5C - předpověď 5,5C, skutečnost 0,5C. Dnes ráno se seknul jen o 1C, ale předpovídal celou noc jasno. Kdyby skutečně bylo jasno, tak se seknul opět nejméně o 5C. Aladinovi to vychází přesnějc. VJK
Jaká vzdálenost sazenic révy, 14.5.2012
Tazatel se ptal na vzdálenost řad, nikoliv keřů v řadě. Jako minimum bych viděl 1,8m, lépe 2m při středním vedení na drátěnce, 1,5m při vertiku. VJK
Jaká vzdálenost sazenic révy, 14.5.2012
Pokud se jedná o klasické vedení na drátěnce, tak 1,3m stačí. VJK
Pozdní jarní mrazy, 11.5.2012
Asi jak kde, předpověď na naší oblast na pondělí naopak dost přitvrdila. VJK
Vynna reva - Zamrzla?, 8.5.2012
Zatím nic nekoste, na to je času dost, třeba až do července... VJK
Křovinořezy s dělenou hřídelí, 6.5.2012
Mám Hecht, nevímjaké číslo, ale s dělenou hřídelí dělají jen jeden model. Jestli bych mu měl něco vytknout, tak rozhodně ne uvolňování spoje... VJK
Vinič - zatial nepuči, 2.5.2012
Ani půlka května není pozdě na to, aby sazenice začala rašit. Mějte trpělivost. VJK
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika