Příspěvky uživatele - 215.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lontrel + Starane, 14.6.2012
Dle návodu, tj. Starane 80-120ml/12-16l vody, Lontrel 16-40ml/12-16l vody. To za předpokladu celoplošného pokrytí 400m2. Já používám (když už musím) 10ml/1l Starane a 2ml/1l Lontrel lokálně. VJK
YR je nejlepší?, 13.6.2012
Mirek na YR nedá dopustit, ale u nás to taky dost často střílej od boku. Na druhou stranu jindy se zase trefí docela přesně. Jako asi všichni ostatní. (Chmi, Medard, Wetteronline,...) VJK
Venkovní ibišek nepřezimoval, 13.6.2012
Všechny ibišky, které mám ze semen, zimu přečkaly bez jakékoli újmy. Zajímavé ale, je že sousedům, kteří mají koupené ibišky na kmínku (roubované?) zimu nepřežily. Pokud nevyrašil letos, příští rok už nevyraší, je zbytečné rok čekat. Počkejte... celý příspěvek >
Staré kompoty do kompostu, 12.6.2012
Lze dát staré kompoty (cca 30 sklenic) do kompostu, nebo je vysoký obsah cukru na závadu? Při úklidu sklepa jsme našli zapomenutou "sbírku". VJK
Problémy s Vostorgem, 12.6.2012
Ty vymrzající a neodolné Vostorgy pěstujete stále na stejném místě? Nadbytek dusíku a přetěžování keřů můžete vyloučit? VJK
Problémy s Vostorgem, 12.6.2012
Pokud nepočítám padlí, tak s Vostorgem žádné problémy nejsou. Od koho jste Vostorg měl? Skutečně to vypadá, že se jedná i jinou odrůdu. VJK
Motorová sekačka na 400m2 trávníku, 11.6.2012
Zdá se mi to, nebo je to dnes móda, na každý kousek trávníčku motorovou sekačku?  Ale k vašemu dotazu: sekám plochy od 200 do 3000m2. Ty menší elektrickou, větší motorovou. Nechte si elektrickou. Na takhle malou plochu je benzínová v... celý příspěvek >
40 let stará nafta, 10.6.2012
Zapalování u sazometu?  VJK
Bio a zdravá hnojiva na rajčata, 10.6.2012
Masokostní moučka se používá ke hnojení ve směsi s jinými organickými produkty a v Ekvádoru, Columbii nebo kde se všude pěstují banány moc bioplynových stanic nebude. Já proti masokostní moučce nic nemám, i když do kompostu bych si jí nedal. Můj... celý příspěvek >
Bio a zdravá hnojiva na rajčata, 10.6.2012
Hlavně že vám ty "BIO" banány tolik chutnají, protože právě masokostní moučkou budou pravděpodobně hnojeny Pro "BIO" lze dle platné legislativy používat např. síran draselný, síran hořečnatý, síran železnatý, kieserit,... Masokostní moučka je... celý příspěvek >
Rajče tyčkové - asi mu není dobře, 10.6.2012 Obsahuje fotku
Nechci zakládat nové téma, mým rajčatům také není dobře - po 5-ti dnech jsem opět byl na mé budoucí druhé zahradě, kde mám na zkoušku pár rostlin rajčat. Všechny vypadají stejně - všechny listy hnědé, povadlé, ale ne suché. Myslím, že jsou asi... celý příspěvek >
Roubování révy za zelena, 8.6.2012
Modrá nebo bílá, to je jedno. Tak ať vám to sroste :-) VJK
Roubování révy za zelena, 7.6.2012
Protože odkazy na jiná fóra se zde netrpí, zkopíruji, co jsem psal jinde: Teď (max. do půlky června) je asi ideální doba na roubování zelené do zeleného. Do vybraného výhonu se udělá na 2 - 3 nodiu rozštěp, do něj se vloží klín vyřízlý z... celý příspěvek >
Nový stavební zákon, 5.6.2012
Zeptejte se na místně příslušném stavebním úřadu. Někde nad tím mávnou rukou, někde kolem toho dělají neskutečnou byrokracii. VJK
Odrůda Regent, 4.6.2012
To bude vždy záležet na podmínkách konkrétního stanoviště. Údaje o jeho odolnosti se v literatuře dost liší, a to i od stejného autora. Je velmi pravděpodobné, že na dobrém stanovišti při správné agrotechnice nebude chem. ochranu vyžadovat. VJK
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika