H 323 R



host - 238.17 (?)
8.7.2008 7:55
Zaujala mne tato informace - „Konkrétně k tomu uvedu, že mám od 3.6.2008 objednané ND a dnes je 7.7.2008 a ještě je nemám.“ - Není mi to zcela jasné, protože takovéto zkušenosti postrádám u jakékoliv značky. Konkrétně při kouknutí na sklad HQ tyto součástky jsou k okamžité nabídce. Je to vedeno pod obj. číslem 537234801-hřídel (cena 151,- kč. bez DPH a bez obchodní slevy) a 537309601-objímka stahování (cena 350,- kč. bez DPH a bez obchodní slevy). Je to pouze věcí pošty kdy to dopraví. Napadá mne ještě důvod takového zpoždění a to že objednávka není uskutečněna přímo na sklad HQ, ale přes někoho, ale to už je pouze moje spekulace.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 176.210 (?), 7.7.2008 22:03

J.S. - xxx.xxx.103.201 (1355), 7.7.2008 20:45

moja otazka: opravujete vylucne znacku HQ, alebo sa vam do ruk niekedy dostane aj Dolmar? nevidim tu fotky pokazenych Dolmar, tiez by bolo treba upozornit ludi na fore, ze nova pila isla na reklamaciu lebo tiekol benzin okolo valca... to ze chcete upozornit na chybu je od vas slachetne, ale preco rovnako nechcete upozornit na chyby Dolmar? nie su ziadne? neverim...

skutocne ste presvedceny, ze vybrat diel z vylozenej pily a dat ho zakaznikovi je to spravne riesenie? pacilo by sa vam, keby ste isli kupovat auto a niekto by v autosalone z auta pred vami vytiahol celne sklo, blatnik, narazniky s tym, ze tu mate, my tam dame ine??? ja by som si povedal, do pekla, tak co potom predali mne, co vsetko povymienali...

a preco asi vam ten diel nevedia zohnat? no lebo ta porucha ja tak ojedinela, ze v celej CR nie je na to ND, skuste si poprosit strunu, tu vam daju hned na predajni, lebo tie "idu", ale vasa poziadavka na ND bola zrejme tak specificka, ze zaskocila distributora...

inac, dnes som si precital prispevky od vas, kde ste sa ohanali vykonmi motorov a uvadzali ste o 0.1kW vyssi vykon ako uvadzal vyrobca, ale vy ste sa "ohanali" katalogovymi udajmi, teda uz aj Dolmar klame vo svojich katalogoch? myslel som, ze je to len bezna prax hq, ved viete ako ste napisali, "za chyby v tlaci nerucime"...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 176.210 (?), 7.7.2008 22:19

host - xxx.xxx.90.168 (?), 7.7.2008 21:58

Neobviňuješ konkrétně, ale v náznacích - třeba jsi "jen nahlas uvažoval", že jsem J.S., zástupce Dolmaru, a teď zase že se nemohli najít dva lidi v ČR, kterým se ta HQ pokazila a zároveň čtou tohle forum. Jsou to jen náznaky, ale na mě to i tak hází stín křivýho obvinění a proto pěkně prskám. (Něco jako "a neukrad to náhodou zrovna on?! - a pak vysvětluj, že jen někdo nahlas uvažoval a pravda je jinde..) Tak asi tak. A řeknu ti to klidně i do očí. Jinak jsem mírumilovný tvor, ale pomluvy a náznaky mi jsou opravdu proti ststi..

Proč to prasklo nevim, ale tváří se to spíš jako vada stroje než jako vada obsluhy.. Gl.

ano nahlas som uvazoval, ze J.S. je zainteresovany na predaji... vysvetlil som, co chapem pod pojmom zainteresovany (neznamena to predajca, ani zastupca) a uviedol som konkretny priklad z minulosti a porovnal to so sucasnostou, s tym, ze som povedal, ze je tu paralela, ale nemam dokazy, teda neobvinujem...

co urobil J.S.? ked som sa dozadoval statistik predaja, tak napisal, ze koho mozu zaujimat statisitky predaja, jedine predajcu, cim ma obvinil, ze som predajca... potom este dalsie vety o tom ako sa Dolmar, predava, o tom ako sa HQ nepredava, ako sa chodi kupovat do Rakuska a pod.

kto koho obvinil viac? ja, ked som na zaklade minulosti J.S., jeho vystupovania na forach vyvodil hypotezu, ze jeho spravanie teraz je porovnatelne s tym v minulosti a v minolosti bol zainteresovany na predaji alebo J.S. mna, ked na zaklade otazky, ci pozna statistiky predaja ma obvinil, ze som predajca...

a co take ohovaranie typu: usiel zo psychiatrie a caka kym ho chytia... hadaj, kto take napisal... to ti nie je proti srsti?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 7.7.2008 22:38

Zapoměl jsem ještě poděkovat za toto: ...T4 K14 vs TZ4 K14
bunny - xxx.xxx.176.50 (189), 7.1.2008 0:24
no asi to bude jeden z mojich poslednych prispevkov tu... na zaciatku som si myslel, ze to len Cesi sa pustili do mna, do Slovaka, pretoze som pisal v tejto teme co som pisal, ospravedlnujem sa za to, jednoducho ma stroje nezaujimaju, nemam vztah k tomu co a ako pracuje, ako by sa to dalo vylepist a pod. som len povrchny, zaujima ma napr. len vykon... cize este raz sa ospravedlnujem za to, ze som tu vystupoval ako debil, ktory vsetko pomenuje len packa... (skutocne nbe staci, ze malotraktor funguje a uspokokuje moje potreby)...v teme o pilach som si precital na moju adresu, ze Slovavaci chcu byt nieco extra a pod. teraz si vsimam, ze ta nevrazivost je aj medzi Cechmi... pani, pol roka som denne prispieval na ceskej diskusii www.chronomag.cz (diskusia o hodinkach, diskusia gentlemanov) a nezazil som tam taku nevrazivost, ako tu... odhodlal som vam to napisat az teraz, lebo vidim, ze vzajomne osocovanie je aj medzi Cechmi, nie len dost ostre prispevky na moju adresu... nechcem sa nikoho dotknut, nechcem pisat o vzdelani, intelekte, ale je to citelny rozdiel... na diskusii o hodinkach ked niekto nieco nevedel, prezentoval vlastny nazor, tak sa diskusia niesla v priatelskom duchu, tu je to skor o vzajomnom napadani... dufam, ze sa nikoho nedotknem, ked napisem, ze najhodnotnejsie prispevky v teme mala mechanizacia ma pan J.S., maju nie len vysoku vypovednu hodnotu, vystupe odborne, ale snazi sa pisat tak, aby nikoho nenapadal, ani neponizoval, lebo nie kazdy je na vsetko odbornik...
prajem kazdemu nech sa mu dari, nech tu spolocne vyriesite vela problemov...
Toto téma jsem nesledoval a narazil jsem na to náhodou, když se tu nedávno objevil příspěvek k tomu. Jak si to vysvětlit, že ještě 7.1. 2008 jsem byl takový u Bunnyho a přitom přečetl všechny příspěvky, jak uvedl, ale vzápětí jsem byl prodejce - to nevyšlo, tak alespoň zainteresovaný :))), ano když někoho vidím s přístroji nejen Dolmar,tak se zeptám na spokojenost, závady - to mě interesuje - zajímá. Já to chápu tak, že půda v daném tématu již byla horká, tak bylo třeba začít ... někde jinde. Přesto za to hodnocení, pokud bylo upřímné, v daném okamžiku děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 238.17 (?), 8.7.2008 7:55
Zaujala mne tato informace - „Konkrétně k tomu uvedu, že mám od 3.6.2008 objednané ND a dnes je 7.7.2008 a ještě je nemám.“ - Není mi to zcela jasné, protože takovéto zkušenosti postrádám u jakékoliv značky. Konkrétně při kouknutí na sklad HQ tyto součástky jsou k okamžité nabídce. Je to vedeno pod obj. číslem 537234801-hřídel (cena 151,- kč. bez DPH a bez obchodní slevy) a 537309601-objímka stahování (cena 350,- kč. bez DPH a bez obchodní slevy). Je to pouze věcí pošty kdy to dopraví. Napadá mne ještě důvod takového zpoždění a to že objednávka není uskutečněna přímo na sklad HQ, ale přes někoho, ale to už je pouze moje spekulace.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 220.253 (?), 8.7.2008 8:09
Detaily k tomu momentálně nevím, pouze mohu upřesnit, že jsem to objednal přímo u prodejce a servisu HQ a asi 2x jsem to urgoval. Kde a jak to objednali oni nevím, ale jistě to řešili přes svého centrálního dodavatele. Ovšem i tak jsem se již vícekrát setkal s tím, že jsem čekal více, jak 3 týdny - zejména to jsou díly, které z důvodu skladových zásob - jsou v tom peníze - nechtějí prodejci držet. Ale i běžný vypínač zapalování na pilu, nebo pístní kroužek na H55 nebyl ihned k zakoupení a musel jsem čekat, stejně tak zapalování na H365. To ale záleží na rozsahu sortimentu, který daný servis má a průběžně doplňuje, toto platí obecně, já ND na Dolmar v případě potřeby kupuji od servisu, který má téměř vše, a to i na starší typy.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.168 (?), 8.7.2008 12:04

Tak to vypadá, že na vás ten prodejce kašle a nic neshání...   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 9.7.2008 19:53

Už mám hřídel, ale objímka nedošla, bude asi za 14 dnů v dalším zboží. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 247.103 (?), 10.7.2008 4:16

S náhradnými dielmi je to na slovensku to isté.

K veci 323, nemám rád Hq ale v tomto prípade ulomenej hriadele si osobne myslím že sa jedná o nevyvážený nástroj, následné vibrácie a nakoniec ulomenie na najslabšom mieste.Zaujímavé v tomto prípade je to najslabšie miesto.Ale pri Hq sa už ničomu nedivím.

Jani

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.44 (?), 16.7.2008 15:51

Bez jakéhokoliv fandění jedné či druhé straně. Pouze fakta. Mluvil jsem se számým, který Husqvarnu prodává. Sám by to sem nenapsal, protože mu Husqvarna dělá velký podíl na obratu. Ale nadává jako špaček na dodání náhradních dílů. klidně 2,3 i 4 měsíce - v sezóně. Řeší to tak, že když tak něco vymontuje z jiného stroje nebo čas od času jede nakupovat do Německa či Rakouska.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 7.124 (?), 28.7.2008 11:14

Husqvarna najela na systém, kdy nedodává "drobné" náhradní díly za řádově stokoruny. Ale jen větší celky. Dealerům říkají chceš bowden? kup si ho v mototechně...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Svislá odpadní roura 75mm27.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm25.6.2024
Srovnávačka MS 30025.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm21.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika