H 323 R



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                  
host - 38.137 (?) 
27.6.2008 9:47

Dobrý den, nemáte prosím někdo nějaké další informace? V neděli se mi stalo asi to samé. Byla to hrozná rána, mám pěknou modřinu na boku a asi naštíplá žebra. Zítra půjdu reklamovat a chci být připraven. To jim nedaruji!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 90.168 (?), 27.6.2008 11:07

Tohle bych viděl na výrobní nebo materiálovou vadu , nebo přímo chybnou konstrukci. Pravděpodobně tam bude vidět únavový lom. Jedná se o neopravitelnou závadu, tj. podle občanského zákoníku máte nárok na výměnu za jiný bezvadný kus nebo vrácení peněz (odstoupení od kupní smlouvy) O tom co se zvolí rozhoduje zákazník. Dobrý prodejce vám vyhoví a s velkou omluvou přidá nějakou pozornost jako bolestné..

Pokud to budou chtít zamítnout (hodit na vás), tak jim řekněte, že necháte udělat posudek od soudního znalce a přijdete znova a budete po nich chtít i náklady na vyřízení reklamace. Když se budou cukat i přes tohle, tak si ten posudek nechte udělat a dejte je k soudu - zaplatí i soudní výlohy, exekuci atd. Další věc je ublížení na zdraví..   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 176.210 (?), 7.7.2008 19:43

zaujimave ako sa viete zhodnut na poruche stroja, zhodou okolnosti vsetci majitelia, ktori vlastnia HQ 323 R citaju forum zahrada.cz a zhodou okolnosti sa vsetci v priblizne rovnaky cas tu stretli, aby si spolocne "ponadavali" :DDD

taka uvaha, co by sa stalo, keby som zohnal foto akehokolvek stroja so zadretym motorom, alebo inou vadou v zarucnej dobe a poslal kamaratom resp.ludom, ktori su mi vdacni mail, aby tu napisali prispevok typu: mam ten stroj tiez a stalo sa mi to iste, je to hrozne, tento stroj uz nekupovat, tejto znacke sa vyhnut... asi by som vzbudil minimalne nedoveru v taky produkt...

pisem to, preto lebo dnes som bol v servise a pytal som sa na ten krovinorez, ze preco ho este nestiahli z predaja, ze sa kazia ako "svina"... odpoved bola, za cely cas sa tebou popisovana porucha nestala, neviem co mohol robit majitel s tym krovinorezom, ale predali sme rovnaky model aj do firiem a neboli reklamacie, funguju... povedal mi to clovek, ktory mi narovinu povedal, vies, ta tvoja hq 262xp je poruchova, dost odchadzala o.i. klukovka, mal si radsej zobrat hq 268 nemam dovod mu neverit, ze s HQ 323 neboli problemy...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 7.7.2008 20:45

Ty narážky přesně odpovídají autorovi, ale je to trefa mimo, neboť já jsem pouze vyfotil, co mám na ponku, kolikrát to ještě chcete vyfotit, a z jaké strany???Nic špatného jsem tím nesledoval, pouze jsem chtěl upozornit majitele, aby si to případně zkontrolovali. Že se to stalo vícekrát jsem neměl tušení.  ... Konkrétně k tomu uvedu, že mám od 3.6.2008 objednané ND a dnes je 7.7.2008 a ještě je nemám. Měl jste narážky na zajištění ND na Dolmar, že vymontovali čerpadlo z jiné nové pily, aby to bylo hned. Pořád to bylo lepší řešení, než čekat, tak dlouho, až to bude. Pro mě z toho plyne závěr takový, že může být x servisních míst, ale když nemají co potřebuji, tak je to pořád horší, než jedno, které to má. Známý rezignoval a řekl, že poseče co může sekačkou a potom až to bude zbytek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.168 (?), 7.7.2008 20:58

Já bych lepší fotku uvítal - zajímá mě to, hlavně detail lomu - struktura materiálu. Ty fotky nahoře jsou z dálky a navíc rozmazaný :-(   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 7.7.2008 21:15

Tu ulomenou objímku momentálně nemám, nechal jsem ji v servisu i s katalogem ND, kde jsem ukázal, co potřebuji. Mám ohnutou hřídel a zbytek křovinořezu.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.168 (?), 7.7.2008 20:54

To jako podle toho, že když se s tim tvůj kamarád prodejce HQ nesetkal, tak myslíš že se to nemohlo stát? Kolik kusů prodal, dvacet? Na nic společně nenadávám, ale radim jak se k tomuhle problému má postavit ten co mu to nafackovalo. (Asi by jsi mu měl jít vysvětlit, že se mu to jen zdálo :-)

Na křivý obvinění pozor, taky bys mohl dostat přes hubu. A za vyrábění falešných závad obzvlášť (a je jedno koho bys chtěl poškodit).   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 176.210 (?), 7.7.2008 21:33

host - xxx.xxx.90.168 (?), 7.7.2008 20:54

ale ano, mohlo sa to stat, ze predal 20ks a ani jeden sa nepokazil... a myslis, ze sa moze stat, aby sa na rovnakom fore stretavali majitelia rovnakeho modelu s presne rovnakou zavadou, ktora vznikla priblizne v rovnaky cas??? u mna to vyvolava pochybnosti, ale ako som uz x-krat pisal, bez dokazov, niet obvineni a ja len uvazujem nahlas... a vies skutocne objektivne povedat, na co boli pouzivane krovinorezy, ktore "nafackovali" majitelom? :)

Na křivý obvinění pozor, taky bys mohl dostat přes hubu...si ma rozosmial, koho konkretne krivo obvinujem? ja by som mohol konkretne napisat, kto mna krivo obvinil a co konkretne napisal... a tiez pisat, ze dostat cez hubu, take nieco sa moze napisat len na fore, lebo nikdy v zivote sa mi nestalo, aby mi niekto toto do oci povedal... je to nevyhoda fora, kazdy moze byt chlap a pisat urazlive prispevky na druheho, ktore by si nazivo nedovolil...

J.S. - xxx.xxx.103.201 (1355), 7.7.2008 20:45

s vami nemam chut komunikovat viac na fore... len sa tesim skutocne na vzajomne stretnutie, mame spolocne zaujmy, bavia nas rovnake veci, urcite bude prilezitost porozpravat sa pri kave, verim, ze ste fajn chlapik, to co niekedy predvadzate na fore nemyslite vazne a ste len podrazdeny... nemyslim teraz dohodnut sa, ale nahoda je "blbec", svet je maly... urcite vyriesime problemy... a potom si povieme do oci priamo, ja som J.S.som to a to... ja vam poviem som bunny, robim to a to... skutocne, forum je velmi neosobne a ja nemam chut sa stale tu natahovat...

chcel som len napisat, ze skusenosti s predajom daneho krovinorezu jedneho predajcu su diametralne odlisne ako to co sa prezentuje v tejto teme...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 7.7.2008 21:43

Bunny nesnažte se už po několikáté sobě, nebo někomu jinému něco nalhávat. Já to píšu tak, jak to myslím a nejsem podrážděný, nebo co jste jinde ještě psal. Pouze jsem Vám napsal, že ty Vaše spekulace vůči mě nejsou pravdivé, jsou to pouze Vaše domněnky, a proto Vám za to nebudu děkovat - to snad pochopíte. Ale asi nepochopíte, že to, co Vy máte jako denní chleba, je moje záliba, ale toto není můj problém.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.168 (?), 7.7.2008 21:58

Neobviňuješ konkrétně, ale v náznacích - třeba jsi "jen nahlas uvažoval", že jsem J.S., zástupce Dolmaru, a teď zase že se nemohli najít dva lidi v ČR, kterým se ta HQ pokazila a zároveň čtou tohle forum. Jsou to jen náznaky, ale na mě to i tak hází stín křivýho obvinění a proto pěkně prskám.  (Něco jako "a neukrad to náhodou zrovna on?! - a pak vysvětluj, že jen někdo nahlas uvažoval a pravda je jinde..) Tak asi tak. A řeknu ti to klidně i do očí.  Jinak jsem mírumilovný tvor, ale pomluvy a náznaky mi jsou opravdu proti ststi..

Proč to prasklo nevim, ale tváří se to spíš jako vada stroje než jako vada obsluhy..   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Svislá odpadní roura 75mm27.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm25.6.2024
Srovnávačka MS 30025.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm21.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika