slepice žere vejce



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 241.82 (?) 
10.3.2007 17:26, zobrazeno: 435707x
vždycky se v chovu vyskytne jedna nebo dvě slípky co žerou vejce, buď vlastní, nebo jiných slepic, potravy mají dost i vitamínů, vždy je to ta nejtluščí slípka co snáší větší vejce než ostatní.Zkoušela jsem už všechno možné. Jestli máte někdo s tím zkušenosti, poraďte děkuji
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
nalim - (1), 10.3.2007 18:39
Ustřihne se kousek vrchní část zobáku kterým slépka nazobavá vajíčko po čase tato vrchní část doroste ale slepice zapomene že vajíčka načínala.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 215.8 (?), 10.3.2007 20:02
Osobně se přikláním k metodě "na paprice". Kdysi se na to dělala taková dvojitá hnízda - v horním, kde slepice snášela, byl otvor, kterým vejce propadlo do spodního a odkutálelo se stranou, kam na něj slepice nedosáhla. Tak jestli té vaší chcete zachovat život, zkuste zkonstruovat něco podobného.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 106.234 (?), 29.5.2007 17:51
Já doporučuji na nějakou dobu navléknout na hlavu slípce ponožku, nejlépe použitou a to potom slípky přejdou všechny roupy:-)))). Na to jsem přišel při svých experimentech se babičinými slípkami v dětství.
Zdraví Dr. Torr
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 113.239 (?), 5.9.2014 18:22
Co to znamená: na určitou dobu?? Děkuji za odpověď i když váš příspěvek je staršího data.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 92.32 (?), 23.10.2011 16:43

Ja jsem to vyresila, koupila jsem si hnizdo na internetu, vejce se skouleji po snesení do zvlasniho otvoru a slepice na nej nedosahnou a take nejsou zaspinene od blata, co maji slepice na nohou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 93.225 (?), 28.2.2012 11:50

Prosím Vás, kde jste ho koupila? Myslím na kterých stránkách. A jak to přesně nazývají, ať vím, kde hledat. Já mám 40vajec a je těžké přijít na to, která mi naklove vejce první, protože pak se přidají ostatní a zobáky mají od vajec i další. A vybít všechny je pro mě pak krajně neekonomické. Děkuji moc za info. venusekralova@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 224.12 (?), 8.6.2012 11:59

ja jsem to taky vyresila.soused mi ukradl 5 slepic okrouzkoval si je ale ja je poznala a 5 mi jich chybelo.on delal jako by nic.tak sem mu pres plot hodila sestou slepici ktera mi denne zlikvidovala minimalne 4 vejce :-) at si ji necha.co ty moje ukradene slepice snesou to tahle sesta sezere a muze je jen zivit :-)ma co chtelsmiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Longina - (2) - 68.213 (?), 29.9.2013 8:57

Snášedla pro slepice jsem zakoupila, slípka stejně vajíčko zadrží a nenchá ho sklouznout, je umělo hmotné stojí cca 230 a zcela bez efektu.Slepky mám rok a ještě rok by mohly vydržet, metoda paprika mně nebere, nechutnalo by mi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 157.156 (?), 21.3.2010 23:34
vážená to je pěkně hloupá rada - ustřihněte sobě kus jazyka nebo rtu - jak vás to bude bolet.Nebo si myslíte, že slepice je stroj a ne živý tvor?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika