zásilková zahradnictví



host - 58.32 (?)
18.6.2008 10:08

Tak jsem se rozhodla taky napsat, objednávám už léta, takže zkušeností je kvantum a možná přispěji i nějakou tou novou adresou:

Starkl (moje začátky) - strašné!!!

Bakker-předražené - strašné!!!

Lukon Bulbs - spokojenost, objednala jsem od nich už hodně, záměnu jsem nikdy neměla.

Lukon Glads - nespokojenost - přes polovinu objednaného se neujalo, nebo zašlo

zahradnictví P.Franc - hezká nabídka, ale k realizaci zásilky nikdy nedošlo. Ovšem nutno podotknout, že pán se mi ozval sám později, zřejmě mi již rostlinky sehnal, ale to já si je už sehnala také a jinde.

moje oblíbené zasilatelství jsou: (bohužel je to jenom vyhraněná skupina trvalek, na stromky chodím radši do zahradnictví...)

www.kgardens.org      - kosatce, denivky, tulipány

www.denivky.com

www.ruze.unas.cz

ještě jsem nevyzkoušela www.drozdin.cz a to by mě docela zajímalo, jestli někdo má zkušenost s tímto zahradnictvím.

A také by byla zajímavá tato diskuze v sekci ovocné stromky. To bych měla také pár zkušeností...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  16,  17,  18,  19,  20  >   
                     
host - 23.15 (?), 6.3.2009 11:28

Plne s vami souhlasim, mam naprosto stejne spatne zkusenosti s touto ne uplne levnou spolecnosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 135.38 (?), 16.5.2024 18:34
Také musím říct, že že sieberzu už bych si nic neobjednala, protože se mi od nich nechytli nic. Naposledy, objednala jsem si černý bez Red Holly a umřel mi. Takže Sieberz je katastrofa.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 139.83 (?), 30.4.2010 19:14

Zahradnictví Kruh nedoporučuji. Nechala jsem se nachytat na citronovou trávu. Objednala jsem si ji 5 měsíců předem po zkušenostech z min. roku a teď mi došlo všechno možné kromě citronové trávy. Bez omluvy - jen oznámení. Zahradnictví využívá nabídku zajímavých rostlin pouze k nalákání zakazníků na klasický sortiment.

Čtenářka z Moravy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 65.211 (?), 4.6.2008 8:20

Tak to buďte ráda, Já si od zahradnictví Petro objednala také i moje známá a obě jsme měly šok, rostliny vysypané a samozřejmě i polámané.Vyfakturováno nám bylo i to co nedodali a reklamace - vráceno 18,-Kč složenkou.Rozdíl v dodaných a vyfakturovaných rostlinách 298,-Kč.Ani se nenamáhali s odpovědí, jestli nedodané rostliny zašlou.Já ani moje známá nikdy více.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.235 (?), 4.6.2008 8:32

Musím potvrdit kvalitu zahradnictví Krulich. Včera jsem tam byl osobně, kupoval jsem citronovou trávu a Stevii(sladidlo sugar-baby). Jedna Stevie u nich znamená tři krásné rostlinky v květináči za 96.-Kč. Doporučuji navštivit. Na pražské poměry se tam skvěle parkuje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.187 (?), 6.7.2009 21:21

Bohužel vysypané a polámané květiny má na svědomí pošta i když je na balíku napsáno živé rostliny tak to není nic platné a jestliže vám balík párkrát otočí tak po otevření balíku přijde zákonitě šok!!! I když jsou sazanice v plastovém obalu tak je to neochrání naopak je to ještě horší takže nejde vše svalovat na jakékoliv zahradnictví. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 4.20 (?), 1.8.2010 18:29

U Pelcových v Sobotce jsem si před dvěma roky objednala 17 druhů sadových růží, přišly na podzim, přežily obě zimy a letos v létě jsou to dvoumetrové rozložité keře, kvetou nepřetržitě od června a vytvořily živý plot z růží. Vřele doporučuji! Eva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 235.189 (?), 4.6.2008 8:44

Já od Starkla koupila loni na podzim růže, přišli v pořádku a pěkné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 65.211 (?), 6.6.2008 10:38

Zahradnictví Sieberz - mrzí mě jejich dodací lhůty, objednala jsem si již letos v lednu ihned po obdržení katalogu a dodávku jsem obdržela až nyní v červnu a to ještě po telefonické urgenci.Navíc mi bylo řečeno, že polovinu objednaných rostlin již nemají.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 58.32 (?), 18.6.2008 10:08

Tak jsem se rozhodla taky napsat, objednávám už léta, takže zkušeností je kvantum a možná přispěji i nějakou tou novou adresou:

Starkl (moje začátky) - strašné!!!

Bakker-předražené - strašné!!!

Lukon Bulbs - spokojenost, objednala jsem od nich už hodně, záměnu jsem nikdy neměla.

Lukon Glads - nespokojenost - přes polovinu objednaného se neujalo, nebo zašlo

zahradnictví P.Franc - hezká nabídka, ale k realizaci zásilky nikdy nedošlo. Ovšem nutno podotknout, že pán se mi ozval sám později, zřejmě mi již rostlinky sehnal, ale to já si je už sehnala také a jinde.

moje oblíbené zasilatelství jsou: (bohužel je to jenom vyhraněná skupina trvalek, na stromky chodím radši do zahradnictví...)

www.kgardens.org      - kosatce, denivky, tulipány

www.denivky.com

www.ruze.unas.cz

ještě jsem nevyzkoušela www.drozdin.cz a to by mě docela zajímalo, jestli někdo má zkušenost s tímto zahradnictvím.

A také by byla zajímavá tato diskuze v sekci ovocné stromky. To bych měla také pár zkušeností...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  16,  17,  18,  19,  20  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Topný kabel4.7.2024
Topný kabel3.7.2024
Topný kabel2.7.2024
Svislá odpadní roura 75mm27.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm25.6.2024
Srovnávačka MS 30025.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika