E-shop KPR



m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5584) - 242.167 (?)
17.2.2013 20:20

Objednal jsem si dnes nějaké zboží a vyměnil si s dotyčnou firmou několik mejlů. První co bylo, tak zaslat peníze na účet. Požadoval jsem doklad, za vystavení dokladu si účtují 125,- Kč (je to v ceníku), s cenou jsem souhlasil a teď čekám kdy mi dojde nějaká ta faktura abych mohl objednávku zaplatit. Dle IP už jsme ve Velké nad Veličkou, komunikace probíhá slovensky. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 112.74 (?), 17.2.2013 8:04

Firma KPR je slovenská firma dodávající stará, plesnivá a červavá semena. Některá semena draze nakupujete, ale nikde není uvedeno, že obsahují nečistoty v nezanedbatelné míře. Neseděla ani hmotnost objednaných semen, když jsem se proti tomu ohradil, bylo mi zděleno, že nemám certifikovanou Váhu. (moje váha má přesnost 0,01g). KPR už nikdy!!!

            
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5584) - 242.167 (?), 17.2.2013 20:20

Objednal jsem si dnes nějaké zboží a vyměnil si s dotyčnou firmou několik mejlů. První co bylo, tak zaslat peníze na účet. Požadoval jsem doklad, za vystavení dokladu si účtují 125,- Kč (je to v ceníku), s cenou jsem souhlasil a teď čekám kdy mi dojde nějaká ta faktura abych mohl objednávku zaplatit. Dle IP už jsme ve Velké nad Veličkou, komunikace probíhá slovensky. 

               
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5584) - 133.163 (?), 19.2.2013 8:17

Po nedělní výměně několika mejlů přestal dotyčný komunikovat. Možná to bylo JEN tím že jsem požadoval doklad na zboží, souhlasil jsem i se zaplacením 125 Kč za jeho vystavení. Kdoví co by tam bylo za nacionály?laughlaughlaugh  Jejich hlavní argumentace je nejspíše -  

Prosime o uhradu xxx Kc
bankovym prevodom na cislo uctu xxxxxxxx/2010 var. symbol xxxxxx

Objednavku prosime uhradit do 7 dni.

Predpokladany termin dorucenia vasej objednavky: februar-marec

PS: a kterého roku?

      
host - 143.25 (?), 3.4.2013 12:49

Pan Neoral, prevadzkovatel ineho e-shopu so semenami, semena Paulownie v hodnote 53 € a ani ziadne ine dodane semena nikdy nevratil, co svedci o tom, ze so zakupenymi semenami bol spokojny. Nenechaval by si tie stare, plesnive a cervave semena v hodnote niekolko tisic Kc pre seba, teda pokial ich hned nepredaval svojim zakaznikom. Ale o tom, nech si uz kazdy urobi usudok sam.

         
host - 236.4 (?), 3.4.2013 17:12

a co ti ostatní zklamaní zákazníci?

            
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5584) - 242.167 (?), 3.4.2013 17:24

Předmět: Re: order [cs] 217299

Ak chcete vystavit fakturu, uctujeme poplatok 125 Kc/doklad. Fakturu posielame spolu s odoslanymi semenami.

Pokial chcete vystavit pred uhradou doklad (vyzvu k uhrade), poslite fakturacne udaje. Za vydanie uctujeme 125 Kc/doklad.

Prajeme pekny den!

S priatelskym pozdravom

KPR Team
KPR - Klub pestovatelov rastlin
KPR - Gardeners Club Slovakia

To: KPR
Sent: Sunday, February 17, 2013 5:28 PM
Subject: Re: order [cs] 217299

Zdravím,
od kdy se za vystavení zákonem stanoveného dokladu účtuje nějaká částka???

To je nějaká novinka? Každý u koho nakupuji na netu mi pošle doklad mejlem, já jej uhradím a originál přijde se zásilkou.

Co se týče údajů tak je máte ve Vámi potvrzené objednávce.

---

kousek z mejlové komunikace  - Tak takhle to funguje u KPR!!!

               
host - 143.25 (?), 5.4.2013 15:10

Mirek napisal: Po nedělní výměně několika mejlů přestal dotyčný komunikovat. Možná to bylo JEN tím že jsem požadoval doklad na zboží...

Pan Mirek z Breclavy (xx.83.242.167), komunikovat ste prestal vy, potom ako sme vas poziadali o zaslanie skutocnych fakturacnych udajov.

V objednavke ste uviedli neexistujucu adresu (PSC Trebone a nazov obce od Olomuca, ale take cislo popisne tam neexistuje), na ktoru vam logicky nemohla byt vystavena faktura.

Takze to bola len testovacia objednavka?

Spokojni zakaznici, ktorych je urcite vacsina sa venuju svojim vypestkom a nerobia falosne objednavky.

                  
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5584) - 133.163 (?), 5.4.2013 15:40

O žádné skutečné fakturační údaje jste nezažádali a nevystavili jste mi ani doklad na základě mnou zadaných údajů což je naprosto běžné a standardní. Já si mohu nechat vystavit doklad nebo zasílací adresu jakou chci a Vám je po tom kulový. Záleží jen na mě jak s dokladem naložím, zda ho dám do účetnictví nebo hodím do kamen. Zato pro Vás, jak je vidět,  je zcela běžné nechat si poslat peníze od kohokoliv. Kdejaký číňan z Honkongu vystaví doklad ale pro KPR je to problém. Já ovšem spíše věřím tomu že Vy žádné doklady nevystavujete, nebo najde se někdo kdo ho dostal? Moje údaje nejsou o nic méně existující jako ty Vaše!!!

A to nemluvím o objednávce z 12.2. 2012 16:43 na kterou jste nereflektovali dodnes. Cituji z mejlu - This is confirmation about the order you have done through our e-shop. We will contact you shortly.

PS: Kurňa, a že Vám tedy nevadilo nechat si poslat peníze od "neexistujícího" zákazníka? Takové peníze Vám nesmrdí?

Spokojni zakaznici, ktorych je urcite vacsina sa venuju svojim vypestkom a nerobia falosne objednavky.

No a ti nespokojení si raději nejdříve ověří komu mají poslat své peníze. Míra spokojenosti je vidět i tady na diskuzi. 

                  
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5584) - 133.163 (?), 5.4.2013 15:44

Ještě něco, když se chcete vytahovat tak zareagujte na příspěvky "spokojených" uživatelů výše.

                     
vimon - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 18.111 (?), 5.4.2013 19:04

Když čtu výše uvedené příspěvky, tak vidím, že s firmou E-shop KPR jsou stejné problémy, jako když jsem u nich nakupoval asi před 4 roky. Také jsem někdy v prosinci zaplatil a potom když se ani v březnu nic nedělo, tak jsem posílal urgence na které nikdo neodpovídal. Nakonec někdy koncem dubna, kdy už rajčata od jiných dodavatelů měla květy, došla semena. Už jsem u nich ale nikdy neobjednával.

zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Zkušenosti se střešní krytinou Capacco a střešní krytinou Tři pyramidy27.9.2024
Puchýřky na sklolaminátovém bazénu - osmóza gelu24.9.2024
Homelite xl 91318.9.2024
Homelite xl 91315.9.2024
Kouří do místnosti12.9.2024
Kompresor - identifikácia9.9.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika