Pampelišky, jetel, houby



kenybz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (64) - 152.7 (?)
2.5.2008 22:35
Zitra udelam par fotek lucniho kviti a pak je sem vlozim.Mimochodem sousedi se dnes opet venovali travniku s pouzitim vsemozne techniky:-)A ja jsem se kochal peknou loukou a upevnoval truhliky na okna taky jsem presadil do truhliku begonie a dal na okna i nejake surfinie vypestovane ze seminka jsme presadili a dali jsem ven vyletnit juku ale jen kratce aby ji to neuzehlo asi budu muset koupit jeste jednu 10L konev abych nechodil vicekrat pro vodu:-)
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15   
                     
host - 96.205 (?), 2.5.2008 21:01

Dle předpovědi mrznout nemá, mám tam od včera 1 truhlík s muškáty-klasickými a víc než 14 dnů fuksie v 5 truhlíkách a ty zvládly i ten větší pokles teplot bez problémů. Krásně raší. Míla

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 2.5.2008 21:12

Už se těším i na ty pampelišky, jetel a houby - jen když nebude mrznout.  Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 96.205 (?), 2.5.2008 21:15

Jasně, máte pravdu. Já taky a k tomu bude svítit sluníčko. Ted tu září jen ty pampelišky, ale už jsme 3x sekali trávu, tak jich tolik není. Tráva roste jako divá. Míla

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 152.7 (?), 2.5.2008 22:04
Ted mi zacinaji kvest na louce i jine krasne plevele vypadaji podobne jako hluchavky ale kvety jsou modre a taky jsem dnes videl par jesterek jedna se nechala pozorovat dokonce z 0,5 metru a neutekla :-) loni jsem jednu aj vyfotil dam sem fotku ale to se budu muset prihlasit.Z.M.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kenybz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (64) - 152.7 (?), 2.5.2008 22:13
To je ona holka
holka jedna
holka jedna
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 2.5.2008 22:19

Tak ještěrky na zahradě to bych taky brala, ale jestli se mi po kuchyni bude promenádovat užovka jako vloni, tak beru peřiny a stěhuji se na půdu za kočkama.Že se mi do baráku sem tam zatoulá nějaká žabka čiperka na to jsem si už zvykla, naposledy to byla malá ropucha, Ale hadi NE!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kenybz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (64) - 152.7 (?), 2.5.2008 22:35
Zitra udelam par fotek lucniho kviti a pak je sem vlozim.Mimochodem sousedi se dnes opet venovali travniku s pouzitim vsemozne techniky:-)A ja jsem se kochal peknou loukou a upevnoval truhliky na okna taky jsem presadil do truhliku begonie a dal na okna i nejake surfinie vypestovane ze seminka jsme presadili a dali jsem ven vyletnit juku ale jen kratce aby ji to neuzehlo asi budu muset koupit jeste jednu 10L konev abych nechodil vicekrat pro vodu:-)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Hráběnka - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 242.231 (?), 2.5.2008 23:11

V našem ořešáku zpíval asi kos. Má nový repertoir. Jo a naši vyhráli

H.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 96.205 (?), 2.5.2008 23:23

Musím se taky pochlubit. Ještěrky mi tu pobíhají, ale nepodařilo se mi je nikdy vyfotit, vždy mi zdrhnou. Mám tu několik roků taky slepýše, toho můžu jako ještěrky, jen za každou cenu na něho nemusím omylem sáhnout, to vždy ucuknu-např. při pletí v malinách. Bydlí tu taky ne zcela příjemná ropucha. Ve stodole míváme každý rok vlaštovky-letos přilétly sem 27.4. o 3 dny dříve než 2 poslední roky. Pod střechou hnízdí rehek a ted i vrabci-neměla jsem to srdce hnízdo vyhodit včas. Přílétá sem konipas bílý a hlavně ve 2 starých ořešácích je usídleno spousta ptáků včetně strakapouda. No ale ted tu již pár nocí hned od večera někde poblíž v křoví "řádí" slavík, ale je to fakt nádhera. míla

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 3.5.2008 0:07

U nás se usídlila také žába. Psi, ani kočky jí neubližují, jen ji stále očuchávají, ale žábě to nijak nevadí.  Dokonce jsme ji už párkrát vylovili z bazénu, odnesli na louku a zase se objevila znova.  Myslíme si, že je to stále ta samá.  Zdravím - Daniela.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Svislá odpadní roura 75mm27.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm25.6.2024
Srovnávačka MS 30025.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm21.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika