Rouby švestek/meruněk



Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10179) - 70.240 (?)
11.12.2023 11:04

Bohužel Geronimo se po konfliktu s Korzárem odmlčel. Poté, co Korzár založil konkurenční fórum zahrada on.line, odstěhovali se mnozí ovocnáři tam a není v mých silách dostat někoho z nich zpátky. viz. doktor Miloš Vysloužil a jeho případné informace o bohaté škále jeho odrůd i s fotkami. Ovšem trojice pánů Vysloužil, Hlavatý a Přasličák, by si podle mého názoru stejně vystačila na každém fóru úplně sama i bez publika, takže pláču na špatném hrobě. O dalších osudech Geronima mně není nic známo, ovšem chybí mi jeho znalosti o těch nejvyhlášenějších klonech a typech Domácích švestek na které upozorňoval. Co se týče roubů z toho námi zmińovaného "e-shopu", tak oni zřejmě na požádání každému rouby nepošlou, tak to se omlouvám.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 213.137 (?), 7.12.2023 19:12

Jo Eliášova by mě zajímala, ale ta v Holovousích není, tak prosím prosím o pár oček. smiley MH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10179) - 70.35 (?), 9.12.2023 9:28

Díval jsem se do katalogu a Eliášova je na straně 21 hned první nahoře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10179) - 70.35 (?), 9.12.2023 17:32

Katalogové číslo Eliášovy je 10F1800048. Budete to mít lepší, než deseticentimetrové "nítě", které bych vám mohl poslat já. Odrůdu má také naroubovanou Jiří (FM).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.96 (?), 9.12.2023 19:46

Na stránce vsuo Materiál pro školkaře jsou Ceniky_ocek_VSUO_11-2023.pdf a tam to není.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 213.137 (?), 9.12.2023 20:52

Díval jsem se právě na ten jejich ceník co nabízejí a Eliášova není. MH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10179) - 70.35 (?), 9.12.2023 21:39

Protože hledáte úplně někde jinde. Už to tady jednou fotil Geronimo. Tak znovu.

Eliášova - první nahoře
Eliášova - první nahoře
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 179.2 (?), 9.12.2023 22:05

Víme, kde máme hledat, není to tak těžké.Z prvu je třeba vynaložit nějaké úsilí.Škoda jen, že tam nemají npř.šlapanickou, dolanku,červenou rannou, nebo medovku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 18.55 (?), 9.12.2023 22:43

Geronimo dal screen z nějakého e-shopu. Nenapsal jeho adresu, takže nic.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 213.137 (?), 9.12.2023 23:03

,,Víme, kde máme hledat, není to tak těžké.Z prvu je třeba vynaložit nějaké úsilí"

Tak vy možná víte, ale mnozí nevědí. A už vám po vašem usilí i něco poslali? Zkoušel jste to?

Až podle kódu to našlo v databázi Grin, ten nákupní košíček je sicé lákavý, ale v podmínkách stojí, že drobnopěstitelům neposílají. MH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10179) - 70.240 (?), 11.12.2023 11:04

Bohužel Geronimo se po konfliktu s Korzárem odmlčel. Poté, co Korzár založil konkurenční fórum zahrada on.line, odstěhovali se mnozí ovocnáři tam a není v mých silách dostat někoho z nich zpátky. viz. doktor Miloš Vysloužil a jeho případné informace o bohaté škále jeho odrůd i s fotkami. Ovšem trojice pánů Vysloužil, Hlavatý a Přasličák, by si podle mého názoru stejně vystačila na každém fóru úplně sama i bez publika, takže pláču na špatném hrobě. O dalších osudech Geronima mně není nic známo, ovšem chybí mi jeho znalosti o těch nejvyhlášenějších klonech a typech Domácích švestek na které upozorňoval. Co se týče roubů z toho námi zmińovaného "e-shopu", tak oni zřejmě na požádání každému rouby nepošlou, tak to se omlouvám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Topný kabel4.7.2024
Topný kabel3.7.2024
Topný kabel2.7.2024
Svislá odpadní roura 75mm27.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm25.6.2024
Srovnávačka MS 30025.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika