Cukernatost Duracie, Domácí, Nancy



host - 155.61 (?)
26.3.2008 19:21

Souhlasím s tím, že výtěžnost není všechno. Jsem příznivcem durancií založených do bečky ve správném poměru s planými trnečkami, ze kterých sice mnoho nenateče, ale dodají vynikající aroma.

Ikdyž údajům o cukernatosti příliš nevěřím a s rezistencí to může být podobné, nové švestky samozřejmě na zahradě testuji. Letos očekávám první menší úrodu Jojo, ale na pálení to stačit nebude. Zakoupil jsem také pološvestku Promise. Máte o ní někdo informace. Já jsem nic nezjistil.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 105.5 (?), 26.3.2008 10:06

No určitě je to hezky udělané pro prodej, ale na druhou stranu si myslím, že si takový institut nemůže dovolit uvádět něco nepravdivého. To by byli sami proti sobě. No, Toptaste si určitě vysadím a časem se přesvědčím sám :-)

            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18316) - 85.27 (?), 25.3.2008 21:22

To by zajímalo kdekoho, pochybuji, že u nás má někdo tak velké stromy Toptaste, aby plody sypal do škopku.
  Cukernatost je dobrá věc, ale raději budu mít odrůdu, která v mých podmínkách spolehlivě dozraje, bude otužilá a odolná šarce. Že z kotle vypálím o nějaký ten litr méně, jí odpustím. 

               
host - 155.61 (?), 26.3.2008 19:21

Souhlasím s tím, že výtěžnost není všechno. Jsem příznivcem durancií založených do bečky ve správném poměru s planými trnečkami, ze kterých sice mnoho nenateče, ale dodají vynikající aroma.

Ikdyž údajům o cukernatosti příliš nevěřím a s rezistencí to může být podobné, nové švestky samozřejmě na zahradě testuji. Letos očekávám první menší úrodu Jojo, ale na pálení to stačit nebude. Zakoupil jsem také pološvestku Promise. Máte o ní někdo informace. Já jsem nic nezjistil.

                  
dar - (28) - 125.72 (?), 28.3.2008 8:09

To je docela zajímavé, co jsou podle vás ty plané trnečky, abych je mohl taky přidat do sudu. A ten poměr...? :-)

zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Homelite xl 91318.9.2024
Homelite xl 91315.9.2024
Kouří do místnosti12.9.2024
Kompresor - identifikácia9.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika