Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
rada, 8.10.2008
Chcete-li vkládat obrázky, musíte být přihlášená.  Potom postupujte podle návodu - je to jednoduché. Určitě se najde někdo, kdo Vám poradí - je tu spoustu moudrých hlav.  Zdravím - Daniela.
Fuchsie - zazimování, 8.10.2008
Michaelo,   fuchsii se na zimu musí odstranit listy, můžete je i ostříhat. Dělá se to proto, abyste zamezila šíření těch potvůrek dál. Zkraťte ji tak o třetinu, přeneste do místnosti s teplotou okolo 10 °C a přes zimu ji zalévejte jen... celý příspěvek >
zaklady pestovani, pestovani v pokoji, 8.10.2008
Nebylo by lepší broskvoň zasadit ven před dům ?  Malinký kousek by se pro ni snad našel.   Nebo se už začněte otužovat!  Zdravím - Daniela.
Krtek - a je to, 7.10.2008
Když jsme se před lety přistěhovali do našeho domu, tak byla zahrada kolem samý krtinec a samá myš.  Původní majitel krtky neřešil a myším sypal otrávené zrní.  Když se nám podařilo všechno vyčistit, tak jsme si pořídili dvě kočky. Během... celý příspěvek >
oleandr - opadávání listů, 7.10.2008
Je to tak, potřebuje odpočinek. Já když si neodpočinu, tak jsem pak také "chcíplá" !   Oleandr se může i přes zimu pěstovat ve vytápěné místnosti, ale potom kvete jen zřídka.  Pokud chcete, aby vám kvetl, tak ho na zimu... celý příspěvek >
myrta, co se s ní děje?, 7.10.2008
Zuzko, bude to určitě zálivkou. Strčte do země v květináči prst a ucítíte buď sucho, nebo mokro. Podle toho musíte sama poznat, v jakém je stavu – jestli víc zalévat, nebo méně. Ale všeobecně má myrta ráda hodně vody. Na zimu by měla mít... celý příspěvek >
Změna barvy thují smaragd, 7.10.2008
Měly by vydržet.,  buďte trpělivá a dále je zalévejte.  U nás dlouho nepršelo a je dost sucho, tak každý týden dám k thůjkám několik kýblů vody - přesněji ke každé jeden.  Také jsou nyní takové našedlé, ale na jaře se opět... celý příspěvek >
Vřesy a vřesovce, 7.10.2008
Já stříhám vřesy vždy až na jaře.  Zkracuji je asi tak o třetinu. Jinak nic víc nepotřebují, jen jim vždy po zimě přidám trochu rašeliny.  Zdravím - Daniela.
Měkčení zálivkové vody, 6.10.2008
Když jsme bydleli v paneláku, tak jsem zalévala všechny kytičky vodou, která byla hodně tvrdá. Musím říci, že od té doby, co bydlíme v domku a nachytám si na zalévání dešťovku z okapu, tak mi všechny rostliny prospívají mnohem lépe.  Zdravím -... celý příspěvek >
Ježek - blechy, 6.10.2008
Milí přátelé!  Doufám, že mi někdo z vás poradí.  Chytla jsem asi od našeho Pepči nějakou tu blešku.  Mám celé pokousané nohy. Dnes jsem všechno vyklepala a vyprala, také jsem vystříkala, co jsem mohla.  Znova jsem postříkala... celý příspěvek >
Přísavník tříprstý, 4.10.2008
Teď nevím, jestli to nepletu, ale myslela jsem, že zčervená ten pětiprstý?  Jestli vám nezčervenal ani vloni, tak letos už to asi jiné nebude.  Zdravím - Daniela.
Sekačka na 3 ha okrasného trávníku?, 4.10.2008
30 kusů oveček - a máte to bez práce!    Zdravím - Daniela.
Okrasná tráva - grazieva?, 4.10.2008
Zřejmě v zahradnictví nějak popletli název.  Podle mne se jedná o nějaký druh Ozdobnice čínské - Graziela.  Ozdobnice čínské jsou mazuvzdorné. Zkusila bych ji na zimu svázat, namulčovat kolem ní suché listí, nebo slámu a... celý příspěvek >
Měkčení zálivkové vody, 4.10.2008
Našla jsem na internetu rady, jak spolehlivě změkčit vodu na zalévání květin.  Zkopírovala jsem to pro Vás.  Nemyslím, že byste to neuměl najít, ale každý třeba nemá tolik času jako já.  Já sama zalévám květiny jen dešťovou vodou,... celý příspěvek >
Pachira, 4.10.2008
Rady z internetu jsou vždy jen všeobecné, stejně jako na tomto fóru.  Sama čerpám vědomosti z internetu a ty pak přizpůsobuji svým podmínkám.  Pachiru jsem si koupila letos na jaře a zalévám ji přesně podle popisu, který jsem tehdy našla na... celý příspěvek >
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika