Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plašič na špačky a jiné ptáky, 22.10.2008
Naše kočky strašně rády lezou po stromech a po výškách. Tak jim manžel udělal na každý strom takové odpočívadlo z kousku prkýnka.  Když hledám některou z koček, vždycky ji najdu na některém odpočívadle. Je to úžasný živý plašič na ptáky. ... celý příspěvek >
přesazování, 21.10.2008
Na jaře je to sice lepší, to je pravda. Ale z vlastní zkušenosti vím, že pokud je to nutné přesadit je nyní, tak to také přežijí.  Zdravím - Daniela.
Neprospívající hortenzie, 21.10.2008
Hortenzie nesnáší vápník - v tom bude asi zakopaný pes?!  Zdravím - Daniela.
rozmnožování pelargonií, 21.10.2008
Už jsem to tady někde na fóru psala.  Nepoužívám žádné stimulátory, ani žádný speciální substrát.  Namíchám si třetinu kompostu, třetinu zeminy a třetinu písku.  Do toho napíchám řízky, zaleju a nic víc s tím nedělám.  Zdravím -... celý příspěvek >
Štírovník, 21.10.2008
Ahojky Romilo, štírovník sice neznám, ale je krásný -  a ta čtvrtá fotka s těmi kapkami je super.  To stojí za pochvalu!  Zdravím - Daniela.
Pracnost pěstování trávníku, 21.10.2008
Pokud máte okolo domu jen trávník, tak ten čas můžete údržbě trávníku klidně věnovat. Pokud k tomu pěstujete i zeleninu a brambory, tak by to asi s časem bylo horší.  Zdravím - Daniela.
Neprospívající hortenzie, 21.10.2008
Lucinko, nepíšete, jak jste ji zalévala, jestli jste ji hnojila atd.  Zkuste si otevřít tuto adresu - snad tam něco vyčtete.  Zdravím -... celý příspěvek >
užovka, 20.10.2008
Pozor, užovka je chráněná.  Těžko se jí budete zbavovat, když jí zřejmě u vás chutná.  Jediná možnost je, chytit jí a odnést někam hodně daleko. Nebo jí nachytejte žížalky a přikrojte k tomu kousek libového hovězího masíčka. Potom bude... celý příspěvek >
Rozeznání druhu zakoupené konifery, 20.10.2008
A nezapomeňte ještě do jámy, než kořenový bal zahrnete, nalít hodně vody a pokud nebude pršet, tak z počátku hodně zalévat. Zdravím - Daniela.
Zalozeni travniku koncem listopadu?, 20.10.2008
Také jste mne potěšil, pane Stanislawe. A zadavatele tohoto dotazu určitě také.  S tím setím máte pravdu. Já vysévám každým rokem koncem října až začátkem listopadu mrkvičku a na jaře je perfektní.  Jen někdy roste ne v řádcích, ale šišatě,... celý příspěvek >
Zalozeni travniku koncem listopadu?, 20.10.2008
Zasejte, zima ještě počká.  Tráva určitě stačí vzejít a než přijdou nějaké pořádné mrazy, tak zesílí.  Slabé přízemní mrazíky jí neublíží!   Zdravím - Daniela
Vodní rostliny - zazimování, 19.10.2008
Zazimování :  http://www.lekniny-janelias.cz/Aktualni_tema_Zimovani.htm
Choroba brambor?, 19.10.2008
Nejsem sice odborník přes brambory, pěstuji je jen pro vlastní spotřebu.  Domnívám se že jde o zduřelou nekrotickou kroužkovitost hlíz. způsebenou virózou.  Zdravím - Daniela.
Jaké tvary stromů?, 19.10.2008
Trochu na mne padla nostalgie, protože s padajícím listím si vždycky vzpomenu na to, jak jsme s tatínkem chodili pouštět draky.  A v těch hromadách listí jsem se také ráda procházela...  Zdravím - Daniela.
Černá housenka, 19.10.2008
Vyzkoušela bych přípravek Agrion Delta - je to postřikový insekticidní přípravek na hubení savého a žravého hmyzu.  Ale pokud ty housenky nic neožírají, tak bych je nechala.   Zdravím - Daniela.
Další diskuze:  2122232425>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika