Příspěvky uživatele - 2.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postrek na paradajky a uhorky, 27.6.2024
Na plíseň to nevypadá, snad od deště.
Poškozené větve a větvičky, 26.6.2024
Postřikem se nic nezkazí, ale je to zbytečné.
Poškozené větve a větvičky, 25.6.2024
Kroupy, to se zahojí samo.
Hadovky - deformované plody, 23.6.2024
Také mě to napadlo. Oni to jsou potvory, ve dne se schovávají. Nastražte vedle list salátu nebo kousek afrikánu apod. a uvidíte, co bude ráno. Budou-li okousané.
Postrek na paradajky a uhorky, 23.6.2024
Revus jsem do rajčat taky v minulosti používal. Ale jinak ošetřujete dobře, bohužel pozdě.
Postrek na paradajky a uhorky, 23.6.2024
Dohledal jsem, že v SR Infinito (Magnicur Finito) do rajčat už také není povoleno. Tady je pak výhoda toho Cabrio Duo, že je do okurek i rajčat (plus do brambor a cibule) a má krátkou OL. Jinak mně rajčata ještě zdaleka nezrají a okurky neplodí.... celý příspěvek >
Postrek na paradajky a uhorky, 23.6.2024
Fungicidy se musí používat preventivně, maximálně při prvních příznacích. Teď už budou jen chorobu brzdit. Já používám oblíbený přípravel Cabrio Duo z Polska (www.kamenik.sk, z Allegro nebo přímo zakoupit v Polsku, u nás není) na střídačku s Infinito... celý příspěvek >
Obaleč švestkový II. generace, 21.6.2024
Teď létá stále první generace obaleče švestkového, proti které se obvykle nestříká. Proti druhé generaci obaleče švestkového jsem stříkal v podmínkách HK kolem 10. července. Vycházelo to tak skoro každý rok.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, obaleči, svilušky... aj. v jádrovinách 2024, 18.6.2024 Obsahuje fotku
Úlovek za dvě minulé noci, obaleč jablečný. Druhý vrchol první generace. Cca za týden to bude chtít postřik (pro HK). Já stříkat nemám skoro co. Obejdu zahradu s jedním litrem postřiku.
Rajcata - nemoc? Co to muze byt?, 13.6.2024
Rajče 3, okurka 14 dnů (OL Ortiva).
Rajcata - nemoc? Co to muze byt?, 13.6.2024
Antre ani Acrobat proti černi na rajčatech nefungují (a kromě toho, jsou už v propadlišti dějin). Ortiva funguje univerzálně, má široké fungicidní spektrum, kdyby to čerň nebyla. Je běžně dostupná. Může se prodávat i pod jinými názvy, účinná látka je... celý příspěvek >
Rajcata - nemoc? Co to muze byt?, 12.6.2024
Já bych použil Ortivu. Má maximálně široké spektrum.
Odrůda Dali, zklamání z chuti, oprávněné?, 11.6.2024
Do Google "vitamín C brambory", např.
Neznámý keříček, 11.6.2024
Řepík?
Dotaz mini červený brouček, 8.6.2024
Asi sametka rudá, neškodná.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika