Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ellison´s Orange, 23.9.2023
Díky za reakci. Vy jste sběratel kříženců Coxovy renety? Tak snad žádné jiné plody jablek nevoní, jak tyto Ellisony, ale příště na nic čekat nebudu a ochutnám je hned.
Tardibelle, 23.9.2023
To přesně nevím, buď je ze Spomyšle, nebo Ostrohu. Plody byly zralé už minimálně před 14 dny. Fotky pouze z minulého roku ve vlákně Broskvoň O´Henry,... celý příspěvek >
Pozdní odrůdy meruněk, 23.9.2023 Obsahuje fotku
Ovšem nyní je situace jiná a mít tady ještě nějaké dozrávající meruňky je naprostá senzace. Doufám, že příští rok budou na roubech nějaké ty Kech Psary. Společně s Farely nejlepší rouby meruněk, co se prakticky všude letos ujaly.
Počasí, 23.9.2023 Obsahuje fotku
Pro mě jsou něco jiného dlouhotrvající vedra v létě, a něco jiného vedra v druhé polovině září, které toto léto prodlužují. V písnících ještě předevčírem teplota vody rekordních 24°C. Myslím na toto období již dlouhých nocí. Kdo si rád zaplave,... celý příspěvek >
Tardibelle, 23.9.2023 Obsahuje fotku
Ano, moniliová hniloba si vzala svůj podstatný díl úrody i zde, ale Prolectus s "příchutí cibule" jsem už neaplikoval. Letos byly výborné i plody broskvoně O´Henry. Nejlepší od doby, co ji mám. Za to v létě kupované broskve odrůdy Sweet Henry, to... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 23.9.2023
Plíseň bramboru postupně napadá jednu rostlinu rajčat za druhou, ale napadené plody skoro žádné, což je zajímavé. Co se týče srovnání Goldkrone a Green Tiger, tak Goldkrone je pro mě podstatně lahodnější, i když zdravotní stav rostlin je zde horší.... celý příspěvek >
Počasí, 22.9.2023 Obsahuje fotku
Podzim vchází do dveří, žloutne listí, den se krátí, nikdo ani nevěří, že už krásné léto končí, podzim vchází do dveří. Ze stromů se hrušky smějí, jablíčka jsou červená, podzim, ten z nás pro každého na zahradě něco má. zdroj:... celý příspěvek >
Ellison´s Orange, 22.9.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den. Sice vím, kdo mně poslal roub této odrůdy, ale nevím od koho pochází. Plody byly lehce oddělitelné od plodonoše, neuvěřitelně voněly, ale do čtrnácti dnů zmoučnatěly. Lze v dalších letech čekat něco víc? Popis odrůdy: Ellisonovo... celý příspěvek >
Tardibelle, 22.9.2023 Obsahuje fotku
Tardibelle je jistě dobrý typ nejen pro pana MH. První plody měly nevídanou kvalitu a chuť. S ničím podobným se u broskví jen tak nesetkáte a to i přes slabé vybarvení. Velmi teplé září zřejmě dělá divy. Právě proto zůstává vysoká kvalita i u dalších... celý příspěvek >
Švestka Jojo, 22.9.2023 Obsahuje fotku
Když už jste, pane Bieglere, zmínil v jiném vlákně slivoň JOJO, kterou jsem chtěl už několikrát likvidovat, tak si to opět rozmyslím. I když slušnou chuť mají jen větší plody, obsypaný strom vzbuzuje obdiv a už byl několikrát různými návštěvníky... celý příspěvek >
Tolar, Promise, Nectavit, 21.9.2023
Polská Domácí švestka TOLAR, kterou velice chválil Josef z Jeseníků je opravdu podobná jiným Domácím švestkám. Tady u mě je letos dosti sladká, jen s nepatrnou typicky aromatickou příchutí Domácích švestek. Ovšem mnohem kvalitnější než současná... celý příspěvek >
Meruňky 2023, 21.9.2023
Ten jediný plod Farhialu jsem málem propásl, jelikož byl málo vybarvený. Už jsem si skoro myslel, že to není Farhial, ale plod byl už měkčí a velmi dobrý. Je to už minimálně týden, co dozrál. Bude to kvalitní meruňka, ale mrazy přežil jen jeden plod.... celý příspěvek >
Bergamot d´Esperen, 19.9.2023
Taky bych řekl, že nejlepší jsou opravdu odrůdy jako je Williamsova, Boscova lahvice, Děkanka Robertova nebo Generál Leclerk. Co se týče kříženců Boscovy lahvice, tak si možná nechám jen samotnou originální Boscovu lahvici a snad zimní Eriku. Vila... celý příspěvek >
Švestky 2023, 19.9.2023
Herr von PP. Ta Bystrická muškátová je asi zatím to nejlepší, co lze u švestek ochutnat. Dávno před ní uzrála Domácí velkoplodá. Tolar postupně zraje, stejně jako Tuleu Gras. Ten je letos nějak pozdnější, ale hlavně dozrálé měknoucí plody jsou dost... celý příspěvek >
Meruňky 2023, 19.9.2023
Farhial vypadá slibně. Zastíněný plod sice moc nevybarvil, ale za to byl velice chutný. Farcla jsou ještě tvrdá. 
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika