Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rakovinné odumírání větví peckovin, 12.12.2023
Včera jsem ty menší, náchylnější stromky vzal dodatečně Championem, ale jestli to bude mít nějaký účinek, to je těžko říct. Po signalizaci na Ametu je vemu nejspíš v lednu ještě dvakrát proti kadeřavosti a potom ještě do rozkvětu asi dvakrát, ale... celý příspěvek >
Počasí, 12.12.2023
Jo, jo, teplo jak v předjaří. Kdepak 100 dní pořádné zimy, jak říkaly nějaké pranostiky. Tak doufám, že jste toho využil a vytáhl alespoň na chvíli běžky. 
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 12.12.2023
Pěkné, KUKY. Na Vysočině mám jeden z Admirálů taky naroubovaný na Idaredu. Můžeš posoudit ve vlákně Určení jablka dle fota, jestli to Idared opravdu je. Na tu Vysočinu bych čekal horší chuť. Pravý Golden nemám, jen Biogolden. Není špatný, nasládlý,... celý příspěvek >
Rouby švestek/meruněk, 12.12.2023
Tak to je fajn, zřejmě tam nemají nic lepšího na práci. Pak, že sem nechodí. 
Rouby švestek/meruněk, 11.12.2023
Tak alespoň, že se můžete s chutí do někoho pustit, viďte, když už nic jiného. Ti tři pánové, o kterých jsem se zmiňoval, si vystačí sami na své vlastní úrovni konverzace a zdejší fórum by jim nic nepřineslo, to uznávám. Co se týče Korzára, tak sám... celý příspěvek >
Rouby švestek/meruněk, 11.12.2023
Bohužel Geronimo se po konfliktu s Korzárem odmlčel. Poté, co Korzár založil konkurenční fórum zahrada on.line, odstěhovali se mnozí ovocnáři tam a není v mých silách dostat někoho z nich zpátky. viz. doktor Miloš Vysloužil a jeho případné informace... celý příspěvek >
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 7.12.2023
To je moc pěkné. Vítězem dnešní mojí degustace je celkem jasně ADMIRÁL. Dužnina sice tužší, ale šťavnatá, pro mě s velmi příjemnou příchutí, nezlobte se na mě. Jak jsem psal, Admirály z Vysočiny byly popraskané, takže můžu hodnotit jen ty zdejší.... celý příspěvek >
Potřebuji tip na dobrou švestku, 7.12.2023
Ke KUKYHO příspěvku: Jofela - rád bych se dočkal stejné zkušenosti Presenta - stejná zkušenost, plody malé, ale i když tužší, bývaly velmi chutné. V tomto roce větší, měkčí, méně chutné. Stanley - v plodnosti naprosto spolehlivá, u mě netrpí... celý příspěvek >
Rouby švestek/meruněk, 7.12.2023
Tak kvalitní rouby, jako z posílají z Holovous vám nikdo většinou nepošle. Nevím, jestli je pošlou každému, jak pravil pan Mikeš13, ale zkusit to můžete. Podobně si bude muset počínat pan MH se skvělou ranou švestkou s názvem Eliášova, druhá možnost... celý příspěvek >
Rakovinné odumírání větví peckovin, 7.12.2023
Prováhal jsem postřik proti odumírání pupenů broskvoní. Hodně listí totiž ještě zůstává na stromech. Ani to snad nebude podnoží GF-677 jako tím, že první listí bylo kadeřavé a opadalo a toto druhé je dost opožděné. Jak jste na tom vy?
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 6.12.2023
Jak hodnotíte kvalitu svých letošních plodů? Já jsem například konečně spokojený s Orionem. Sice bez nějaké té anýzové příchuti, ale s velice svěží příjemnou dužninou. Orion určitě nezůstal nic dlužen jednomu z rodičů - Otavě. Velmi dobré jsou... celý příspěvek >
Slivoň neznámá?, 6.12.2023
Na prostatu je hodně bylin. Palma sabalová a slivoň africká rovněž. V případě potíží navštivte odborného lékaře - urologa.
Počasí, 6.12.2023
Říká se, že každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán. Svatý Mikuláš z Myry však na mučidlech neskonal. Na rozdíl od sv. Kateřiny a sv. Barbory zemřel přirozenou smrtí. Lidová rčení: Narodil se na mezi a mez zvorali – neví odkud je. Jednou za... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 6.12.2023
MilanHP: V jakém městě na Labi tedy působíte? 
Počasí, 4.12.2023
Pěkné, Milane. Polabí je ale široký pojem. Například Kolín, Poděbrady, Nymburk, Čelákovice, Neratovice, Mělník, Roudnice nad Labem, Litoměřice, Lovosice, Ústí nad Labem, Děčín. Dnes je 4.12. svaté Barbory Nikomédské, sťaté mečem, přímluvkyně za... celý příspěvek >
Další diskuze:  21,  22,  23,  24,  25  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika