Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kadeřavost broskvoně 2024, 24.12.2023
Já jsem letos dával první Champion nějak v polovině ledna a pak hned po týdnu znovu. Bylo teplo, ale pak se na dost dlouho ochladilo. Někdy v březnu jsem dával Syllit, částečně Kumulus a navíc Talent na vybrané stromky. Všechny ty postřiky dostala... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 24.12.2023
Kalamitní, kalamitní... Kalamitní byla kadeřavost pouze na Sugar Time a Royal Majestic, třištvrteční na INCE, co si tak vzpomínám, a totální na vysokém Halehavenu, tam je to každý rok kalamitně stejné. Protože je to velký, silný strom, plody... celý příspěvek >
Jaké ovocné stromky budete kupovat?, 24.12.2023
Jsem docela rád, že jsem minulý týden "píchl" do země ten koupený Buzrlův Farbuz. Nyní je počasí dost "rozčvachtané" a v bahně by práce nebyla úplně příjemná. Stromek tedy pěkný, silný i na slabě rostoucí podnoži St.Julien z dobrým kořenovým... celý příspěvek >
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 24.12.2023
Tak co jste dnes ochutnali za jádroviny z vašeho sklepa? Já jsem si dnes opět dal starou francouzskou odrůdu z názvem LUCASOVA. Plody jsou stále chutné a překvapivě vydržely do Vánoc při teplotě zhruba 10°C. Ovšem je možné, že z vyšších poloh by byla... celý příspěvek >
Počasí, 24.12.2023
Dnes je 24.12. Adam a Eva, Štědrý den. S pranostikami se na tento den "roztrhl přímo pytel". - Dvanáct nocí a dní od Štědrého večera až do Tří králů zvěstuje prý povětrnost       příštích dvanácti měsíců - Jasná noc o... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 24.12.2023
Ano, zrcátka Standy HK von Königgrätz jsou legendární, ale každý je znal už před tím, jen tomu nikdo neříkal zrcátka. Problém je, že tyhle zrcátka na stejném stromě někde jsou a někde ne. Takže čekat až budou všude, nebo stříkat dvakrát nebo třikrát?... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 24.12.2023
To není žádná hypotéza doktora Miloše Vysloužila, tvrdím to dávno, ale už mi připadá kalamitní situace každým rokem. Kdy vlastně nebyla? Přijde studené jaro a relativně zdravé lístky začnou postupně "bublat". Některé odrůdy se navíc ukazují jako... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 23.12.2023
To je divný, pane Kudibale. Je to sice v souladu s postupem pana Waltra, ale proti tomu, co se všude uvádí, včetně toho co píše Kuky.  Myslím, že jsem to už taky zkoušel. Co se týče Marťase, tak na to, že se něco dvakrát neopakuje, už moc... celý příspěvek >
Potřebuji tip na dobrou švestku, 23.12.2023
Asi máme s Mikešem13 nějakou jinou Presentu. Moc nehnije, roste slabě (podnož St.Julien), plody bývaly menší a tuhé. Ale tedy moc chutné. Topendy jsem měl dva. Dočkal jsem se plodů u toho druhého, který postupně od vrchu zasychá. Plody ale zrály... celý příspěvek >
Počasí, 23.12.2023
Arytmie, nebo taky typický středoevropský klimatický guláš. Vařil pejsek s kočičkou. Co se týče věku, pane SPCH, tak jak víte, není proti němu léku. 
Počasí, 23.12.2023
To je počasíčko. Předevčírem ostrá bouřka jako v létě, včera "vítr z hor", dneska celej den sněží a od zítřka "hice". Pane SPCH, co vy na to?  Pranostika na 23.12. dříve Viktorii.  - Svatá Viktorie obrázky na okna ryje
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 23.12.2023
Další ochutnávka byl kupovaný plod odrůdy CRIMSON SNOW. Žádný posun od hodnocení před lety. Jablka velká, líbivá, u konzumentů zřejmě oblíbená, na degustacích pravděpodobně úspěšná. Dužnina pevná, chruplavá, šťavnatá, příchuť exotického ovoce, jak se... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 23.12.2023
Takže, kdo jde do Sulky? Pan PP, pan "tisíc dvě stě" pan Kudibal, pan Mino. Já si jen vzpomínám, že pan PP neměl se Sulkou dobré výsledky, ale možná to vyjde z mědí nastejno, co říkáte, pane PP. Já osobně jsem zkoušel střídat Sulku s Championem,... celý příspěvek >
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 23.12.2023
Další kupovaný plod odrůdy CAMEO prakticky celý tmavě červený tvarově podobný Red Deliciousům. Chuť jistě líbivá pro konzumenty nakupujících ovoce v supermarketech. Chápu i možný úspěch na veřejných degustacích. Ovšem chápu i předřečníka, který si po... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 22.12.2023
Jeden radí to a druhý zase tamto, viďte, pane Pepé a kadeřavost naskáče stejně. To není jako s plísní bramboru na rajčatech, která jaksi zmizela, nebo působí hodně opožděně. Jeden radil, že Sulka je proti mědi jen slabý odvar a teď zase, že funguje,... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika