Příspěvky uživatele - 227.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Solo v Mountfielde, 21.1.2013
Tomu nerozumim.Bud Beda prodava Solo, pak by nemel byti problem vyuzit servis Bedi i servis Solo.A jestli tj.jinak, pak chapu, ze se k tomu Solo nezna.Divil bych se docela Solo, ze by si zadalo s Bedou.
Solo v Mountfielde, 18.1.2013
Kdyz jdu koupit nejaky stroj, tak osobne vychazim ze znacek, ktere se uzivaji v profi provozu.Ano, Mountfield diky reklame a neznalosti lidi prodava asi hodne, ale kdyz jdete mezi profiky, kdo kupuje u Bedi, tedy volil bych treba farm radu, ale od... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 17.1.2013
Spatna zkusenost, asi nebude, jen moje.Nasel jsem si tady vlakno na zahrada, cz o Mountfield a musim rici, ze vetsina lidi, az na par vyjimek, kdo tam napsal, vetsinou chvala to nebyla.Bohuzel je to tak. 
Solo v Mountfielde, 17.1.2013
Slusny obchodnik si zakaznika vazi a nabizi slusne zbozi za rozumnou cenu.Proc jsem nemel tedy nikdy problem s Husqvarnou, s Hondou.Kdyz jsem kupoval sekacku, prodavac u Bedi mi vse vychvalil-prvotridni zbozi a pak uz jsem se jen nestacil bohuzel... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 16.1.2013
Neverim jim.Budou z cloveka tahat penize za servis, aby mel narok na benzin, ktery si draze u nich zaplatil.U mne, kdyz Solo, tak koupit u Solo, benzin si koupim u pumpy a od Bedi dal.Z nich nic dobreho nekouka.Stejne, kdyz vezmete cenu bez... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 11.1.2013
Proti Solo nic nemam a pokud bych Solo kupoval, tak u prodejce Solo.K Mountfieldu osobne nemam zadnou duveru a dlouhe roky po zkusenostech s tou firmou miti nebudu.Ted jsem dostal v poste od Montfieldu letak, predrazene pily, od kterych, kdyz odectu... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 14.12.2012
Urcite se vyplati investovat do kvalitniho naradi.Neni ryc, jako ryc.Je v tom hodne zasadni rozdil.Obycejny ryc uz bych tedy nechtel.Je to vec na roky, par stovek si rad priplatim, bude to jinde ve vykonu i v pohodli pri praci.Kdyz jsme u... celý příspěvek >
Jak se zbavit vrabců, 4.12.2012
Mame tady ruzne ptactvo v zahrade, ze by byla uroda pryc, to ne.Jo, treba tresne zerou spacci, ale vzdy zbyde bohate i pro nas.Je to pekne, pestre v zahrade-dvur, zahrada,vzdyt to k tomu patri.Nehodlam se ochuzovat zbytecne o pekne veci.
Jak se zbavit vrabců, 4.12.2012
Nevim, moc co resite, vrabec je chraneny, mam ho v okoli domu, ve dvore, atd.Od vzdy.Nemam duvod ho vyhanet.Jeste naopak, ptaky pres zimu krmim.Pro mne tj.hezke v zime koukat z okna, jak se chodi ptaci krmit do krmitka, poletuji,zadny problem.Ze... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 28.11.2012
Kdyby to nerezalo vubec, tak rada nepoucitelnych se stejne tzv.chytne na cenu.Hodne lidi vidi pilu za par korun a tj.hlavni argument pro nepoucitelne, bohuzel.Proste, nekteri z nas to vidi vzdy jen pres nizkou kupni cenu a staci jim, kdyz dostanou... celý příspěvek >
Vyplatí se dnes ještě pěstovat brambory?, 28.11.2012
Zalezi, jestli mate chut pestovat brambory, jestli mate lepsi mozne zhodnoceni sveho casu, na kolik si svuj cas cenite, jestli preferujete brambor z vlastniho zahonu, pole,atd.Jina situace bude u toho, kdo preferuje vlastni vyrobky, nema treba lepsi... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 24.11.2012
Myslim, ze je tady docela shoda, ze Hecht 9230 je dobra bruska i Gude.Diky moc panove, neni nad dobrou radu a zkusenost, to si clovek za penize nekoupi.Znovu diky.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 24.11.2012
Dekuji za nazory.Myslim Oregon mini cca.za 4,5 tisice.Jestli tj.jen o nazvu a cene, tak to fakt nema cenu.Ja myslel, ze tj.prece jen lepe udelane-kovove, male vule, lepsi loziska, lepe celkove udelana, atd.ze se to proste vyplati.Oregon si rikam, ze... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 22.11.2012
Zamlouva se mi mini Oregon bruska.Mate nekdo zkusenost prosim.Diky predem za nazory.Verim, ze tam kvalita bude a je to neco mezi velkou profi a hobby plastakem.
Pařezy, 21.11.2012
Je nekolik zpusobu.Jde o to, jak moc na to zmizeni parezu spechate, kolik hodlate investovat, atd.Pokud na to opravdu spechate, asi nejrychlejsi bude firma, ktera ma parezovou frezu, ta to vydrape pod zem, pak misto prihrnete zeminou a... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika