Solo v Mountfielde



host - 227.2 (?)
17.1.2013 17:49

Spatna zkusenost, asi nebude, jen moje.Nasel jsem si tady vlakno na zahrada, cz o Mountfield a musim rici, ze vetsina lidi, az na par vyjimek, kdo tam napsal, vetsinou chvala to nebyla.Bohuzel je to tak. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
               
host - 156.229 (?), 17.1.2013 12:49
Stanislave máte na ní 1,5 lištu nebo 1,3??? Už jsem to tu psal, 643ip za 4500Kč je super cena za takovou pilu. Jen ten filtr je potřeba častěji čistit. Při čištění zatáhněte sytič aby nepadal nepořádek dovnitř a štětcem vymést piliny v přívodní díře, filtr vyfoukávám kompresorem, hlavně filc se špiní zespod. Já mám ve své "skromné" sbírce dvanácti pilek 2x643 a teď jsem si koupil za 11800Kč 681čku na sekvoje a je to solidní katr, už se těším na první sekvoj
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 227.2 (?), 17.1.2013 17:44

Slusny obchodnik si zakaznika vazi a nabizi slusne zbozi za rozumnou cenu.Proc jsem nemel tedy nikdy problem s Husqvarnou, s Hondou.Kdyz jsem kupoval sekacku, prodavac u Bedi mi vse vychvalil-prvotridni zbozi a pak uz jsem se jen nestacil bohuzel divit.Na sekacce se sypalo i nemozne a za vse jsem mohl udajne ja.Zajime, ze to same nenastalo se Solo, Husqvarnou,Dolmarem, ani treba Fiskars, atd.Myslim si o nich sve, tedy osobne.Bohuzel, je to tak.Taky jsem tam byl naposledy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 227.2 (?), 17.1.2013 17:49

Spatna zkusenost, asi nebude, jen moje.Nasel jsem si tady vlakno na zahrada, cz o Mountfield a musim rici, ze vetsina lidi, az na par vyjimek, kdo tam napsal, vetsinou chvala to nebyla.Bohuzel je to tak. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 149.89 (?), 17.1.2013 17:54

mountfield je ale jen prodejce ne nebo jaké jsou jeho vyrobky kde maji tovarnu? znacka castlegarden se prodava i v nemecku treba že by i tam vyvažel tak nekvalitní zboží? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 209.10 (?), 17.1.2013 18:11

Tých špatných skúseností je opísaných veľa. Je zle keď si človek niečo kúpi a potom je odkázaný na servis, ktorý nie je zrovna najserioznejší. Veľmi som uvažoval o SOLO 681, ale toto ma odrádza. Keby Solo mal svoju obchodnú sieť trošku viac rozšírenú, ale u nás je to bieda. A mám potom chodiť do MTF... radšej pôjdem do inej značky aj keď za vyššiu cenu. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 208.16 (?), 3.8.2013 22:05

Já bych řekl, žeje to přesně opačně nekvalitní zboží, které díky podbízivé reklamě nakoupí lidé a při normálním používání se začne kazit mnohdy v záruce a začne kolotoč s opravami, záruka neuznána a drahá oprava a tak dále.Kdyby to byly kvalitní výrobky tak si na ně nestěžuje tolik lidí, ale rozumný člověk se MOUTFIELDU vyhne obloukem stejně jako hoby marketům s čínskými šmejdy.Pila stihl pokud namíchám čerstvou směs oleje s benzínem a dám základní ůdržbu tak většinu z nás při domácí šmrdlání přežije.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 18.68 (?), 4.8.2013 7:59

No a já to vidím trochu jinak. Protože je jasné, že tato firma prodává na našem trhu vůbec největší množství techniky, tak to vypadá, že při používání naprostými amatéry je spousta těch, kteří nečtou ani návod k obsluze. No a výsledk ve formě nějaké poruchy na sebe nenechá dlouho čekat. Kdyby to nebyly kvalitní výrobky, ta by ta firma už dávno neexistovala a neprodávala své výrobky po celé Evropě ve velkém množství. Vlastním rosič, velkou motorovou sekačku, motorový vrták, motorové čerpadlo a furt to všechno jede. A letos jsem si koupil i to Solo. A jako majitel hektarového ovocného sadu a realizátor okrasných zahrad to skutečně používám. Tak kde dělám chybu, že to všechno funguje? Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5580) - 242.167 (?), 17.1.2013 7:47

Po loňské oblbovačce s Fiskarsem bych si od nich už nic nekoupil - ze zásady.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
gerchán - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (138) - 65.230 (?), 17.1.2013 9:57

jakou oblbovačku s fiskarsem máte na mysli? chtěl jsem u nich teď kupovat X25

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 149.89 (?), 17.1.2013 11:31

ted mají X25 za 790,- proste mají akci toje vše a i zarytý odpurce MF musí uznat že jeho obchod kde nakupuje zah. techniku nema ani takovou nakupku pomalu. btw ukažtemi obchod kde ji mají pod 1000,- pravě ted i ten nejlevnejsí eobchod ji ma za 1040,-

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Topný kabel13:10
Svislá odpadní roura 75mm27.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm25.6.2024
Srovnávačka MS 30025.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm21.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika