Příspěvky uživatele - 227.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez - namotava se trava, 17.6.2013
Myslim, ze vykon motoru krovinorezu Honda GX 35 nestaci na 80 cm vysokou travu, ztraci to nejspise otacky a namotava se.Muj krovinorez o vykonu 1,3KW to delal bezne a bylo to k zesileni.Vzdy zastavit, sundat z popruhu, zhasnout motor,... celý příspěvek >
Umřela mi sekačka, jakou novou?, 17.6.2013
Sekacka je vec na dlouhe roky, koupil neco s pojezdem znackoveho s motorem Honda minimalne 160ccm3 objemu, cena asi od 10-tisic, spise vice.Zadne markety, ale znackovy vyrobek s dobrym vykonnym motorem, tj.muj nazorem.Vim, je to penez, ale je to na... celý příspěvek >
Krovinorez - namotava se trava, 17.6.2013
Nejspise vykon krovinaku nestaci na zadanou praci.Kdyz motor nema patricny vykon, tak nestiha, ztraci otacky a tim padem se trava zacne namotavat, pak tj.prace k vzteku.Nebo muze byti uz vybehany motor, spatny nuz nevhodny, cií spatne nabrouseny.Aby... celý příspěvek >
Sekačky, 12.6.2013
Osobne mam Dolmar PS 5365 S3 Pro s motorem Honda 190ccm3,tj.,ale na vetsi plochu, kvalitni AL skelet, kvalitni motor Honda,3-rychlosti,75l kos, dobre sece, ma pripojku na hadici, pro cisteni spodku, stavitelnou rukojet, je bytelna,... celý příspěvek >
Záběh křoviňáku Dolmar MS-4510, 11.6.2013
Nevim, kolik toho s krovinorezem nasecete za sezonu, ale po nejakych cca.peti nadrzich benzinu to chce vzdy zkontrolovat a doplnit, dole mazaci tuk v prevodu.Tj.asi bez dalsi diskuze.
Záběh křoviňáku Dolmar MS-4510, 11.6.2013
Bez primazavani to podle me nemuze vydrzet, tj.hodin provozu, tj.vylouceno.Sam primazavam a vzdy po nekolika hodinach provozu, bez primazavani to podle me zadrete, ta vazelina tam proste pochopitelne ubyva.Kdyz jsem tady cetl, ze se primazavat nema,... celý příspěvek >
Záběh křoviňáku Dolmar MS-4510, 11.6.2013
Dolu do prevodu doplnuje se specialni vazelina, kterou udava, prodava vyrobce.Rozhodne nedavat bezne vazeliny, protoze,asi nejsou delane na takove otacky, pro ten ucel.Jinak masina ma nizke vibrace, dlouhou tyc dopredu, coz umoznuje velky akcni... celý příspěvek >
Záběh křoviňáku Dolmar MS-4510, 11.6.2013
Pokud jde o prevod dole, tak co mam ja 4510,je potreba to obcas zkontrolovat, vydelat zatku, kouknout,jak je mazadla, doplnit.Urcite, jeho napln neni dozivotni, je potreba kontrolovat, doplnovat,jsou tam asi vysoke otacky, myslim si, ze bez... celý příspěvek >
Záběh křoviňáku Dolmar MS-4510, 11.6.2013
Jestli ma Dolmar nejakou nevyhodu, tak nema asi tak hustou servisni sit.Ja mam treba jeste mensi Hq 235,nemuzu rici, ze by byla nekvalitni, ale spise tam je tendence nekde chytnout za plast, u toho Dolmaru plasty necneji.A dalsi vyhodu, kterou Dolmar... celý příspěvek >
Elektrická pila Dolmar verzus Stihl, 7.6.2013
Roky jsem uzival, jeste ji i pouzivam Husqvarnu, ted mam Dolmar k tomu a jsem rad.Kvalitni znackova technika za dobrou cenu.Tim nechci rici, ze Husqvarna je spatna.Pokud jde o Stihl, myslim,ze ta cena je hodne zbytecne vysoko.Nehodlam... celý příspěvek >
Záběh křoviňáku Dolmar MS-4510, 5.6.2013
Dolmar MS 4510-mam.Nevytacet zbytecne motor na prazdno, kvalitni benzin, olej,dodrzet pomer, mazat prevod a zrovna jsem ji do te uplne nejtezsi prace nehnal, prvnich nejmene pet nadrzi.V pohode, at chodi.Na tezkou praci vyborna masina a za... celý příspěvek >
Třešeň nebo sladká Višeň - hledám vhodnou odrůdu, 5.6.2013
V prvni rade, by jste se mel rozhodnout, zda visen, ci tresen.Visen nebyva tak tuha duzninou, vetsinou nebyva tak sladka, jako tresen.Nejlepe ji miti, asi oboji, zalezi co kdo preferuje.Kdybych se mel rozhodnout pro jedno, asi bych volil, dal... celý příspěvek >
Technika pro komunalni sluzby, 29.5.2013
Osobne bych volil znackove naradi, pilu vykon cca.2,5KW ne mene, krovinorez tech 1,6KW a kdyz ne trakturek, ktery bych asi preferoval, tak nejakou zahradni rotacku asi s motorem Honda, pojezdem a vykonem, tak nejlepe 4,8 KW, coz je myslim 6,5HP, pod... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - neprospívá, 24.5.2013
Nejake presazovani, to bych nedelal, oslabena rostlina se musi ujmout v pude, atd.Ja myslel, ze to vse zajde a ted tj.v pohode.
Kanadská borůvka - neprospívá, 24.5.2013
Me to tady poradil stary zahradnik a funguje to, jednoduse a bez driny.Kdyz jsem to sazel, vykopal jsem jamu, dal lesni pudu a stejne malo platne, oni tu kyselost vycerpou z pudy a je konec.Pak, kdyz uz jsou velke, tak se spise, jako drzi, nejsou tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika