Příspěvky uživatele - 91.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Použití jateční pistole na krůtu, 26.7.2024
Jateční pistoli přiložit do týlní oblasti-tzn.zezadu- ta mezi očima je tvrdá, bodec může minout místo určení a naopak hrozí úraz řezníka! SPCH
Lilie, 26.7.2024
Nevím, jestli se tyto ještě rozjedou-spíš ne, ale příště nezapomeňte na drenáž, SPCH.
Možnost sloučení postřiku hnojivem na list, 18.7.2024
Předkové pěstovali stromy, které byly štěpené výš než většina těch dnešních, trávu často zkrmili, seno sklidili. Vlhkost a teplota pod vrstvou mulče je vyšší a toto trvá déle, než bez, není to vždy ku prospěchu-plísně, hniloba, slimáci, mravenci i... celý příspěvek >
Škůdce na cibuli, 16.7.2024
Jo tohle! To může být drabčík, SPCH.
Bile nitě, 16.7.2024
Mýval, ježek, nebo kočka-na škrkavky hoďte očka, SPCH.
Škůdce na cibuli, 15.7.2024
Já už pár roků cibuli nepěstím, většinu naší spotřeby pokrývá ta od kamaráda od Břeclavi, dokud jsem ji pěstoval, tak jsem řešil vrtalku a vyřešila to bílá netka, ale s žírem na cibulkách okrasných-tulipány, narcisy, mečíky, krokusy se setkávám... celý příspěvek >
Počasí 2024, 13.7.2024
Souhlasím s Vaším názorem pane PP, letos už min.podruhé! Na druhou stranu, odstínů zelené je snad i víc, než těch zprofanovaných padesát, SPCH.
Japonská vrba, uschly listy, 12.7.2024
Já bych ihned okolí výsadb.jámy důkladně, naširoko a do hloubky zryl, zkypřil, bal zhora tenší žel.tyčí zatloukáním a povrtěním rozrušil, zalil a celou dřevinu zakryl bílou netkou-cca na 1týden, SPCH.
Japonská vrba, uschly listy, 12.7.2024
...a šla do země z kontejneru, dobře prokořeněná, původní zeminu jste odstranili zčásti, vůbec, nebo všechnu, čím jste jámu-jak velkou-vyplnili, vrbu jste měli zakrytou proti spálení Sluncem?...SPCH
Potomok Oulinskej zo semena, 11.7.2024
VEDŠIA-to je jasné, žádné ale-přece množství větší, než malé. To, že se Korzár nevyjadřuje jako kniha a je občas snad neúmyslně hrubý ještě nemusí znamenat, že nemá srdce ze zlata-narozdíl od některých jiných, SPCH.
Choroba, 11.7.2024
Lenko, dírky-mírný projev suché skvrnitosti. Při výsadbě vždy dávám cosi hnojiv do zásoby, pro start, nově vysazené NIKDY v prvním roce nebílím-ochlazuje to stromek, zpomaluje proudění jeho šťáv, SPCH.
Choroba, 10.7.2024
Někdy lidé v dobrém úmyslu stromek ulijí, nesčítají vodu nebeskou, spodní s tou, kterou osobně poskytují. Taky např. poměrně malá výsadbová jáma, s tuhou okolní, nerozrušenou původní půdou plní špatnou jímavou fci, velký podíl substrátu a málo... celý příspěvek >
Účinná likvidace Plzáka Španělského při ekologické ochraně rostlin, 10.7.2024
-jsem snad ovlivněn dobou, kdy četba mezi řádky Rudého Práva přinášela jakés takés pravdě blízké informace, taky divoká devadesátá s např.:Úplatek jsem nevzal a ta částka taky nesouhlasí, mě nutí pohlížet na aktivitu p.zakladatele s opatrností! Prý... celý příspěvek >
Zasažená větev - meruňka Harogem, 6.7.2024
 asi tam před nedávnem hodovaly mšice, SPCH.
Japonská vrba ú stromeček - skvrny na listech a neroste, 28.6.2024
Vrba, ta má ráda vodu-to většina pěstitelů ví a zvládne, ale ta vlhká půda má být chladná-to se na terasách, kde min.část dne pere Slunce už plní hůř, a to ikdyby byla nádoba světlá, SPCH.
Další diskuze:  12345>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika