Příspěvky uživatele - 223.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování plodových růží - pro sklizeň šípků na zpracování, 4.1.2015
Určitě ne. Mnozí v zimním období plánují, co se zahradou v hlavní sezóně, jak zakrýt nehezký kout a přitom z toho mít užitek. Jiný si zase ujasní, že to co po léta považoval za trochu divnou planou růži je ceněná "jablíčkonosná" a nebude se bát... celý příspěvek >
Pěstování plodových růží - pro sklizeň šípků na zpracování, 4.1.2015
a pokud máte protlak zmrazený, můžete mít šípkovou omáčku i v únoru k bažantovi (či kachně ála bažant). Máte také pravdu, kořenová zelenina je aromatická příliš a tak je lepší nedostatek šípkového pyré nastavit jablečným protlakem.
Jak uchovat co nejdéle česnek, 4.1.2015
Nejde o železo z nástrojů, v každé biomase je železo v určitém procentu obsaženo, jen v zásobních látkových formách nemusí být barevně výrazné. Všimněte si, že když česnek začne rašit, jsou lístky uvnitř stroužku už zelené, ačkoliv v celém stroužku... celý příspěvek >
Pěstování plodových růží - pro sklizeň šípků na zpracování, 4.1.2015
Z pomologického atlasu nic nehledejte, nejlépe nafocené jsem našel na stránkách průhonického rozária, které má i kolekci středoevropských botanických růží.
Jak uchovat co nejdéle česnek, 4.1.2015
zezelenání je oxidací železa...
Pěstování plodových růží - pro sklizeň šípků na zpracování, 4.1.2015
Jsou. Rugosu mám u plotu k silnici, tak ji nesklízím (je tam dost provoz) a dávám radši přednost šípkové z konce zahrady (k polím). Jen jsem chtěl vedle pávova šípku nasázet ještě ty "lepší" selekce z Bojnic.
Drnovice 2013, 4.1.2015
Jak je pod tabulkou napsáno, bylo zpracováno 18 degustačních lístků, to je dostatečná různorodost preferencí. Zajímavé by bylo, když by pořádali degustaci každý měsíc, jak by postupně vyplouvaly do popředí odrůdy co se dostali do konzumního optima a... celý příspěvek >
Kde koupit Gisela 5?, 3.1.2015
Nedávno jsem koukal na stránky Ökoplant international, tak si zkuste napsat tam.
Drnovice 2013, 3.1.2015
Tedy Gala byla za horizontem podobně jako Vanda. Pak stačí ještě ten rozdíl umocnit urychlením přezrání dřívějším vyskladněním do pokojové teploty... No a na staré dobré Zvonkové zase bylo moc brzo a bylo-li podáváno přechlazené...
Drnovice 2013, 3.1.2015
... myslím si Václave, že by jste degustátora dělat mohl, pokud bude degustační skupina dosti rozsáhlá. Čím rozsáhlejčí skupina, tím se více krajní názory/chutě zprůměrují a hlavně se občas nejhorší a nejlepší hodnocení škrtne už před statistickým... celý příspěvek >
Stopy ve sněhu, 3.1.2015 Obsahuje fotku
No, já bych tazatelce přál, aby to byly stopy Plcha zahradního jako jenoho z víceméně užitečných hlodavců. Protože je všežravý, reguluje jak hmyz tak i některé semena plevelných rostlin. Setkal jsem se s informací že stejně jako ježek a straka... celý příspěvek >
Stopy ve sněhu, 3.1.2015
Prosím dceru pana Zdeňka, jestli by nepořídila fotku natolik zblízka, aby na ní byly jen otisky dvou předních a dvou zadních nohou a nedala vedle měřítko (například minci 50Kč). Jisté je, že je to hlodavec a není to menší než hraboš (pro manželku... celý příspěvek >
Pěstování plodových růží - pro sklizeň šípků na zpracování, 3.1.2015 Obsahuje fotku
Ale objednávku poslanou 23 října by snad mohli v tomtéž roce zpracovat, nebo alespoň odpovědět, že konkrétní věci nelze (vyprodáno apod.). Nemáte náhodou fotky plodů té Vaší R. villosy? Kolik vlastně těch chloupků na povrchu bývá.
Mizení vody, 3.1.2015
Listí nepomůže, to nenabobtná a neulpívá na stěnách. Nejspíš bude průsak na styku jílového dna s betonem, tak tam mázněte to bláto z kočkolitu... pokud je to jinde, stačí občas vodu promíchat, aby se kal dostal do vznosu a ten kočkolit se dostal tam... celý příspěvek >
Mizení vody, 3.1.2015
Měli jste tam nechat tak 1/3 původního mazlavého kalu. Pokud by se někde vytvořila při údržbě trhlinka, tak by sebou unikající voda brala tento šlem a ten by skulinku ucpal. Takhle budete muset počkat, až se nějaký šlem vytvoří sám, nebo jej vyrobit... celý příspěvek >
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika