Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záhradníctvo Limbach, 17.9.2024
Nevím, o jakém prodejci píše pan 236.1, ale Spomyšl praktikovala dříve to samé. Pokud mi prodejce napsal, že vrátí peníze, tak jsem mu odpověděl, že nechci peníze, ale odrůdy, které jsem si objednal. Podařilo se to jen jednou, když Spomyšl dodatečně... celý příspěvek >
Záhradníctvo Limbach, 15.9.2024
Valjevka místo Topperu, to je jedna vůbec z prvních záměn, co jsem tady měl. To už je hodně dávno. Takové švetkomeruňky Dapple Dandy se nedočkám asi nikdy. Ovšem ta záměna není zase tak špatná. Taková ta aziatka s tropickou příchutí zářivě růžovo... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 15.9.2024
ILDI u mě už dávno překonalo chuťově právě Goldkrone. Ovšem po současných deštích venkovní zrající plody Goldkrone "explodovaly". Ne ale všechny, to musím přiznat. Gardenberry žádné. Každému také chutná něco jiného. Třeba po minulé sezóně jsem si... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 15.9.2024
Miloši, koupím klidně sáček semen a pošlu ti ho. Posílám rouby zdarma, takže nějaká koruna navíc není problém. V minulosti jsem vylupoval semínka z Rubinky, když ještě osivo nebylo v prodeji, Kumato, Sweet Milion a všechno bylo v dalším roce celkem... celý příspěvek >
Počasí 2024, 15.9.2024
Tlaková níže BORIS dává zabrat asi všude. Překvapil mě včerejší titulek na ČT24, kde stálo, že Pardubice chystají evakuaci některých částí města. Rozhodně to nebude kvůli docela normálním srážkám ve městě, ale spíš kvůli rozvodněné Chrudimce, která... celý příspěvek >
Odrůda Rakovski, 15.9.2024
Napište si do vyhledávače meruňka Rakovského a projděte si odkazy, které se vám objeví. Stromek tady už nějakou dobu je, ale nevím odkud byl. Záruku pravosti nemám. Nejvíc stromků mám ze Spomyšle a pak něco z Uherského Ostrohu.
Záhradníctvo Limbach, 15.9.2024
Pane ze Slovenska, jak jsem psal, chápu vás. Ten Limbach by vám měl dodat pravou odrůdu olivovníku, kterou jste v dobré víře kupoval a jejíž název byl uveden na visačce. Problém je, že tu pravou odrůdu možná ani nemají, nebo vám budou tvrdit, že ta... celý příspěvek >
Záhradníctvo Limbach, 13.9.2024
Nepsal jsem nic o záměrných záměnách v jejich e-shopu a nepsal o tomto konkrétním jevu ani pán, co tam pracoval. Týkalo se to skladování. Problém je, že se při větším množství stromků splete kde kdo. Neuhlídá to ani menší soukromník s licencí na... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 13.9.2024
Blahopřeju, Miloši a Milane. Za sebe můžu říct, že ačkoliv neexperimentuju s nějakými novinkami, tak přesto jsem letos s úrodou velice spokojen. Nevypadalo to po nevítané návštěvě plísně bramboru moc růžově, ale lednice je nakonec "plná" zralých... celý příspěvek >
Broskyne 2024, 12.9.2024
Divím se, že ti ty nektarinky vydržely. Venus shnil dávno pře dozráním ještě za zelena. To snad ani není hmyzem, když byly ještě zelené. Babygold jsem kupoval jako Babygold bez čísla. Na K2 se musíš zeptat Davida, ale možná se dá i něco "vygůglit" Ty... celý příspěvek >
Tolar, Promise, Nectavit, 12.9.2024 Obsahuje fotku
Pravdou asi je, že by panu PP v "Kojčicích u Pejřimova" TOLAR zřejmě nedozrál, jelikož zraje dost dlouho po Domácí velkoplodé, ale jinak tato polská Domácí švestka příjemně překvapila. Na nevelkém stromku přežilo jarní mrazy mnoho plodů (částečně... celý příspěvek >
Broskyne 2024, 12.9.2024
MH: Abych pravdu řekl, Martine, jsem rád, že už na stromech nemám žádné broskve. To by to dopadlo. Tedy až na ty čtyři ještě tvrdé Babygoldy. V našem klimatu totiž nemáš nikdy jistotu, jak v září bude.
Jolina a Joganta, 12.9.2024
Asi bych mohl potvrdit, co píše David. Ten druhý stromek, což bude Joganta, má taky všechny plody brzo shnilé. U Joliny bych musel mít opravdu velký strom, ale Elena je větší, plodí krásně, ale ptáci a moniliová hniloba nedopřejí sklizně. Špatně... celý příspěvek >
Záhradníctvo Limbach, 12.9.2024
Z Limbachu jsem nic nenakupoval. Pouze z Čaklova, Veselé u Piešťan a Klivie BA. Z Klivie jsem měl taky záměnu. Majitel se přiznal, že mi zřejmě dali do zásilky stromek z jiného balíku stromků. Spomyšl sice jedná slušně, ale pán, co tam před lety... celý příspěvek >
Počasí 2024, 11.9.2024
Z tropů rovnou do povodní? Jak jste připraven na několikadenní intenzívní deště, pane PP?
Další diskuze:  12345>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika