Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záhradníctvo Limbach, 10.9.2024
Nevím, kde je zakopaný pes. Myslel jsem si rovněž, že ty záměny vyrábí prodejce, přehazuje cedulky atd. Ve Spomyšli mě několikrát ujišťovali, že s tím nemohou nic dělat, že je to problém dodavatelů stromků. Nabízí dokonce kompenzace.
Broskyne 2024, 10.9.2024
Při současném počasí se bude rapidně zhoršovat kvalita plodů. Jaké jsou ty vinohradnické broskve s červenou dužninou? Vypadá to velice pěkně. U švestkomeruněk s červenou dužninou to ale není až takový zázrak, to říkám na rovinu.
Záhradníctvo Limbach, 10.9.2024
Já vás úplně chápu, sám jsem měl desítky záměn z e-shopů i zahradnictví tady poblíž. Zajímalo by mě, jestli takovým "šlendriánem" trpí třeba v Německu nebo Rakousku. Asi těžko. 
Poraďte vhodnou ordrůdu broskvoně, 10.9.2024
Amsdenova žádnou kadeřavostí netrpí, ale je to stále odrůda pouze bělomasá. Rozdíl byl nejvíce patrný, když jsem ochutnal po prvních bělomaskách Primissimě a Redwinu první žlutomasou - Harbinger. Jasná volba je FM III.
Rajčata 2024, 10.9.2024
Crimson Crush mě nezaujal. Velké plody dobré možná tak do leča jako jiná rajčata. Ten Coctail Crush příští rok nějaký dám společně s těmi dvěma neodolnými odrůdami, co jsem zmiňoval. Co se týče současné situace, tak v tomhle počasí už asi nemá smysl... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 8.9.2024
Na vašich fotkách, pane Waltře, je vidět, že tu sezónu o těch pár týdnů ještě s klidem protáhnete. Blahopřeju. Neuvažoval jsem o těchto odrůdách, i když ten Coctail Crush špatný nebyl a osivo tady mám, takže jsem ho mohl vyset, ale nevysel, a protože... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 7.9.2024
Jak udržet porost rajčat ještě pár týdnů? Před dalším postřikem Ortivou jsem byl opravdu velice překvapen bohatou sklizní čistých plodů všech odrůd, a to přesto, že začíná chřadnout i část relativně zeleného porostu. Hodně listů začíná rychle schnout... celý příspěvek >
Broskyne 2024, 7.9.2024
"Z Opavy, z Opavy rychlík jede do Prahy... kdo se mu postaví toho zajede". Fakt bezkonkurenční výstavka, Martine. Vybízí to přímo k veřejné degustaci. Mně uzrál první "mrzák" na Babygoldu, a z těch všech tvrdek má opravdu nejbroskvovější chuť. I když... celý příspěvek >
Počasí 2024, 4.9.2024 Obsahuje fotku
Já tropické dny nepočítám. Počítají je meteorologové a informují o nich ve sdělovacích prostředcích. Je neuvěřitelné, že i přes 50 tropických dní, které budou, jsme na Pardubicku označeni na mapě k 1.9. bílou barvou, což znamená "bez rizika sucha".
Počasí 2024, 3.9.2024
48. tropický den letošního roku. Sucho začíná být až teď. V průběhu července a srpna tady každý týden v bouřkách slušně zapršelo. Trávník zůstal do konce srpna zelený, což nebývá zvykem. Stromy závlahu nepotřebovaly, škoda, že byly bez plodů... celý příspěvek >
Hrušky 2022, 2.9.2024 Obsahuje fotku
Hrušky 2024
Tolar, Promise, Nectavit, 2.9.2024 Obsahuje fotku
V letošním chudém roce na peckoviny je pár modrých plodů přímo "manou nebeskou", zvlášť, pokud se jedná o pravé a vynikající Domácí švestky, vážení přátelé. Poslední větší množství švestek je na Tolaru. 
Rajčata 2024, 1.9.2024 Obsahuje fotku
PP: Část porostu vypadá ještě dobře (viz.fotka). Doufám, že to nějakou dobu ještě udržím. 
Rajčata 2024, 1.9.2024
Listy některých rostlin žloutnou a není to suchem. Některé listy ztmavnou, pokroutí a seschnou, to přičítám plísni bramboru, která se po vysazení Ridomilu Gold opět projevuje ve větší míře. Ty žluté listy můžou být projevem blížícího se konce sezóny,... celý příspěvek >
Hrušky 2022, 1.9.2024 Obsahuje fotku
Pozná někdo odrůdu hrušně? Prostřední plod je ze stromu Astry. Na štítek jsem si napsal Salisbury, ale jsou to nějaké velké letní hrušky. Ty krajní dva plody jsou z Vonky. Na štítku jsem neobnovil nápis, takže se smyl.
Další diskuze:  12345>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika