Příspěvky uživatele - 230.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kokosové vlákno, 8.1.2011
Neco lidi pestuje orchidy v kokosovem vlaknu o chybu nejde. Ja ho proste nemam rada a nerada s nim pracuji a vubec nevim jestli ma nejakou vyhodu mimo delani kobercu nebo kvetinacu. Co je ale vyborne je lisovana kokosova 'raselina' ktera se... celý příspěvek >
Begonie ze semen, 8.1.2011
Vetsinou begonie padnou kratce po vykliceni neb dostanou fungus a proto vse by melo byt byt sterilizovane. Ale jde to, i kdyz piplacka. Kozicka
Begonie ze semen, 8.1.2011
Jak to byly kulicky tak seminka byly obalena coz se ted hodne dela. Kozicka
Begonie ze semen, 8.1.2011
Mila Veruno, pokud ja vim, Chanson je pomerne novy hybrid a dost obtizny na vykliceni. Ja ho sice nikdy nezkousela, ale vim, ze kdyz nemate naprosto sterilni protredi (substrat, nadoby), a teplotu tak se to nepovede. Moje zkusenost je, ze... celý příspěvek >
Jak se jmenujetato rostlina?, 8.1.2011
Pane Miro, vsichni dekujeme za Vase podekovani. Je na teto dizkuzi spousta prima lidi. Chtela jsem jenom dodat, jestli tuhle rostlinu chcete nadale pestovat, nevim jestli je ji dobre rozmnozit nez ji spadne hlava ale asi jo. Kozicka
Kokosové vlákno, 7.1.2011
Veruno, Kdysi davno sem v nem zkousela pestovat par rchidu a nelibilo se jim. Take v nekterych je hodle soli proto mozna lepsi namocit na noc. Na kvetinace a truhliky pouzivam kuru. Kozicka
Jak pestujete Anthurium?, 7.1.2011
Aleno, misto vypraveni jak se to dela jsem vam nasla web stranku s obrazkama jak se reze a mnozi. Mozna ze to trochu pomuze, ale skutecne opravdu musite mit hodne ostry nuz. Ten zbytek muzete nechat v kvetinaci, meli by vyrazit nove rostliny. Ale,... celý příspěvek >
Záchrana stromku, 7.1.2011
Ja to vidim jako Ficus Benjamin.. psala jsem neco o jeho pestovani myslim na chorobach.. ale jiste najdete i dalsi. Kozicka
Opadavani poupat, 7.1.2011
Ivo, dukuji,  nechci otravovat ale chtela bych se jeste zeptat co je definice 'zimni zahrady'?  Ten nazev 'zimni zahrada' se totiz oskytl nekolikrat v ruznych debatach. Asi to neni sklenik spise zaskleny balkon? Kozicka
Jak se jmenujetato rostlina?, 6.1.2011
Mate pravdu je to Aeonia. Musela jem se zeptat pestovale Echeverias, neb jsem si nebyla jista a on ji urcil jako: Aeonium tabuliforme Napsal, ze je jaksi neobycejna. Pry, kdyz se podivate pod hlavu, uvidite ze se stopka zmeni/zmenila z kulate... celý příspěvek >
Červi, 6.1.2011
Pane Martine, nechci radit, ale moje zkusenost je ze na macro je lepsi fotak upevnit a jeste nastavit tak na 10 vterin. V ruce to clovek vetsinou neudrzi a mozna proto je to trochu neostre? Ale, zase kdyz se cerv pohybuje tak to taky nepomuze, pokud... celý příspěvek >
Opadavani poupat, 6.1.2011
Ja uz opravdu slepnu nebo blbnu. Podivala sem se na ten obrazek jeste jednou a shcilleriana to asi nebude neb ta ma za prve mensi kvety.. Uff Kozicka
Opadavani poupat, 6.1.2011
Prominte, zapomela jsem se podepsat.. Kozicka
Opadavani poupat, 6.1.2011
Vase orchidy jsou super a 40 kvetu na jedne rostline se skutecne malokdy vidi. Ja nevidim listy te ruzove. Je to Phal schilleriana nebo jeji hybrid?  Ted jsem si vzpomela,  ze jeden pestitel schillerianu  hnojil /zaleval necim... celý příspěvek >
Phalaenopsis - nerozkvetl, 5.1.2011
Pane Medvjed, jsem trochu zmatena. Pisete ze jste odstranil stonek a rostly jenom listy. Co na tom vidite spatneho? To ze jste odstranil kvetni stvol a rostly Vam nove listy je dobra novinka pokud nove listy jsou aspon tak velike nebo i vetsi nez ty... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika