Příspěvky uživatele - 230.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co trápí orchidej, 29.11.2010
Mila Katerino, ono je skutecne tezke poradit, kdyz nevite jaky orchidej mate anebo neprilozite fotku. Je mi lito, Kozicka
Barevné skvrny na listech fikuse benjamina, 29.11.2010
Honzo, tak to je blby. Vypada to jako fungus, ktery se jmenuje 'Glomerella cingulala'. Zacinaji skvrny zlute a pak zhnednou a jsou jako v liste propadle? Vite, tento ficus ma velmi citlive listy. Jestli je strikate studenou vodou,... celý příspěvek >
Prosím o název, 29.11.2010
Verte mi, ja nemam naladu hledat po celym svete kterym moznym kytkam se rika lidove 'morska cibule' ale Bowiea je jedna z nich. Zajimave je, ze jste napsal(a), ze morska cibule je neco jineho, ale botanicke jmeno jste neuvedl (a)?  Proc nikdo -... celý příspěvek >
Kalanchoe pumila, 27.11.2010
Oops, Jarko jeste jsem chtela dodat, ze asi popisujete K. blossfeldiana ktera se pestuje v nekolika barvach (zluta, ruzova, cervena, lososova..). Pokud roste vysoka a hubena a nevetvi se tak ma malo svetla. Chladne teploty toleruje klidne, 15 C ani... celý příspěvek >
Kalanchoe pumila, 27.11.2010
..mám těchto květin víc, protože jsem si vždy koupila novou barvu, mám je druhým rokem a již začínají kvést. Mila Jarko, jste si jista ze pestujete K. pumila? Pokud ja vim, ta je jen v jedne barve-- ruzove -- a ma sedivo-stribrne listy a plazi se do... celý příspěvek >
Název rostliny, 26.11.2010
Amazonko, ja se na tu kvetinu jeste jednou podivala. At je to co je to, asi bych zvolila stredni cestu. Problem s listama muze to byt nahlou zmenou a) prostredi a b) vody, neb nevite v jakych podminkach rostla? To, ze listy hnednou (schnou) muze... celý příspěvek >
Název rostliny, 25.11.2010
Amazonko, ja pochopitelne nevim co je zelenec  Asi nemate moznost se zeptat Vaseho pritele jak ji udrzoval pres zimu?  Ulozit k zimnimu spanku je snad vychodisko, ale pokud je to neco tropickeho nebo polo-tropickeho tak nevim jak na to... celý příspěvek >
Alokazie, 25.11.2010
Nasla jsem ji a znam ji. Teplo, teplo, teplo. Moje zkusenost: Jak jde pod 20C - i na par hodin- jde spat, coz mne dela kazdou zimu. Nekdo rika 10C ji staci, ale ja myslim, ze to je na ni dost chladno. Jestli nemuzete zvysit teplotu ustrihnete uvadle... celý příspěvek >
Alokazie, 25.11.2010
Mila pani, jste ta co mate potize s Alocasia Lowovu?  Ja mam vice otazek nez odpovedi, ale je fakt, ze nektere tyto jsou citlive nejenom na vlhko (75%) ale i na teplo. Nektere se doma skutecne pestovat nedaj,  i kdyz jine... celý příspěvek >
Název rostliny, 25.11.2010
Eleno, musim odepsat, neb miluji Vas smysl pro humor!  Ale, oskubana klivie asi ne neb ta ma o trochu sirsi listy.  Muze to byt i hippiastrum nebo klidne i nejaka lilie. Treba se ozve 'odbornik' jinak patholog a udelat... celý příspěvek >
Název rostliny, 24.11.2010
Amazonko, kdyz to neni Agapanthus tak treba neco z Amaryllidaceae rodiny? Tezko rict. Lamu si hlavu, proc tak velika a zdrava rostlina nekvetla?Ja mam Agapanthus a v lete jsem ho uz musela rozdelit.. chtela sem Vam nabidnout, ze vyfotim listy na... celý příspěvek >
Prosím o název, 23.11.2010
PS: Lidove se ji nekdy rika ''morska cibule'. Kozicka
Dracaena massangeana, 23.11.2010
Lenko, ano, vypada to na Dracaeana fragrans 'Massangeana' i kdyz si nejsem 100% jista neb prostredek listu je vetsinou o neco zlutejsi, ale to muze byt fotkou. S tim svetlem to neni moc veliky problem, ona se prizusobi, ale poroste... celý příspěvek >
Prosím o název, 23.11.2010
Tahle kvetina vypada jako Bowiea volubilis, nemyslite? Kozicka
Název rostliny, 23.11.2010
Hmmm, mohl by to byt Agapanthus? Pokud ano, skutecne hezky kvete na jare/zacatkem leta. Aby kvetl, potrebuje dost vody a hodne svetla/slunce. Nepresazujte, nebo nepokvete tri roky, v tom se chova jako pivonka. Kozicka
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika