Příspěvky uživatele - 230.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krásná kytička mi umírá, 2.1.2011
Je mi lito ale na me obrazovce je vse jako pod mlhou a nevidim co je na listech. Jiste ma nekdo lepsi oci nez ja Kozicka
Pěstování chilli, 2.1.2011
Kdy ji muzete dat ven? Ja bych spis pockala - pokud nemate doma hodne svetla a zasadila tak asi 10 tydnu pred tim - nez by sla do zahrady. Dalsi moznost je ji pestovat klidne v kvetinaci. Kozicka
Granátové jablká, 2.1.2011
Granatova jablka (Passiflora edulis) by mely mit plody za 2-3 roky (zvlaste zlute druhy). Je mnoho druhu a nektere se prizpusobi mrazikum (-10 C)a na jare zase vyrazi. Ale, maji radsi teplejsi zimy, nad bodem mrazu. Vseobecne: Kvety fialovych... celý příspěvek >
Olivovník ze semen, 1.1.2011
Cetla jsem tri nazory jak vyklicit cerstvou pecku olivy. Vypisu Vam tyto nazory jenom pro illustraci abyste videl jak to asi dlouho to trva za techto podminek. Pochopitelne, muzete pokracovat s Vasim planem je klicit na radiatoru... Nazor c.1... celý příspěvek >
Agave americana - odolnost, 30.12.2010
Eleno, ale vubec si se nedeje. Mam radost, ze jste to nasli a situace se vysvetlila. Vloni byl clanek v botanickem casopise o Dieffenbachia seguine napsany jednim professorem, ktery ji studuje uz neco let. Neco o tom popovidam, jestli Vas... celý příspěvek >
Agave americana - odolnost, 30.12.2010
Kyselina stavelova - nebo-li 'oxalic acid 'ma slozeni C2H204 ,tedy uplne neco jineho.  Ve stave Agave je 'calcium oxalate'. Obsahuje krystaly v podobe velmi ostrych jehlicek, jak jsem jiz psala a chemicke slozeni je CaC204nebo Ca (C00)2... celý příspěvek >
Opadavani poupat, 30.12.2010
Dobry vecer Eriko, pokusim se odpovedet i kdyz doufam, ze jeste nekdo napise svuj nazor. Ja si totiz- na zaklade Vaseho popisu- nemyslim, ze   teplota u kytek je stala 20C. Myslim, ze Vam mrznou. Prosim, dejte teplomer k africkem fialkam... celý příspěvek >
Agave americana - odolnost, 29.12.2010
Eleno, prominte, to neni v Japonsku kde taky jedi jenom zelena rajcata, ted si nemohu vzpomenout v ktere zemi jsem cetla to je.. K
Agave americana - odolnost, 29.12.2010
Eleno, dekuji za Vase vyjadreni a naprosto Vas chapu. Nekoho stipne vcela a jde do soku a nekdo jenom trochu otece. Co se tyce te jedovatosti, zelena rajcata asi nejsou.My je jime je porad, a nejlepsi jsou smazena jako rizky. Je to pochoutka na... celý příspěvek >
Plíseň na ficusu benjamin, 29.12.2010
Pani Elena ma naprostou pravdu, zadna plisen, ma to nozicky. A je jich hodne.. neotalejte. Kozicka
Červ, 29.12.2010
Tak to je blby. Vite ja kupuji hodne kury, hlavne na orchidy,  a kvalita je cim dal tim horsi. Je v ni smichane hodne dreva ktere rychle plesnivy/hnije, takze musim prebirat a drevo vyhodit. Ja jsem sice nemela problem a houbama ale s plevelem.... celý příspěvek >
Agave americana - odolnost, 28.12.2010
Je nekolik set druhu Agave a mnoho z nich obsahuji v tekutinach ostre jehlicky ve forme crystalu: 'calcium oxalate crystals' CaC2O4 nebo Ca(COO)2. Kdyz vam propichnou kuzi tak dostanete vyrazku ktera se spatne leci. Pokud se dostane do oka tak jeste... celý příspěvek >
Kdy ostříhat pokojový ibišek, 27.12.2010
Oni jsou dva druhy ibisku: jeden druh vydrzi mrazy az -15C. Tropicky ibisek nevydrzi ani 5C, prave mi polo-zmrznul., sezloutly a opadaly vsechny listy i kvety. Na jare zase vyrazi. Kozicka
Trachycarpus takil, 27.12.2010
Dobry den Vasku, ja nic o T. takil nevim, neb jsem ji 'asi' zabila pred neco lety. Vlaste nevim co jsem mela a jestli to vubec byla T takil.  Moje pomerne mala sazenicka palmy sice mela jmeno T. takil ale brzy ji opadaly listy a bylo... celý příspěvek >
Citron z pecky, 27.12.2010
Dalsi alternativa, je nechat si jenom tu nejsilnejsi rostlinu (uprostred?) a ustrihnout ty dve slabsi. Presazeni by bylo asi o neco jednodussi a stromek, poroste ryhlejc ja myslim. Ale, riziko je, ze kdyby Vam nahodou nekdy po presazeni zahynul tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika