Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strupovitost na listech hrušní, 2.5.2010
Rozbujelá strupovitost dokáže hrušni zdecimovat.Kromě napadených listů a plodů se dál šíří i na větve, které jsou různě zdeformované (prolákliny + podélné praskliny na kůře) a léčba takto postiženého stromu většinou nikam nevede.Proto je tolik... celý příspěvek >
Roubování třešně, 2.5.2010
Pardon, měl jsem na mysli detailní snímek. AB
Roubování třešně, 2.5.2010
Honzo, gratuluji.Ten Rivan je je vzorovou ukázkou jak se má umět roubovat.  AB
Granulovany kravsky hnuj, ano ci ne?, 29.4.2010
Hnojit moc vápenité půdy se mně jeví dost zavádějící.Jedině snad hnojení "na list".
Je kos škůdce?, 27.4.2010
Ano, kos je všude a kromě výstižně podaných vlastností ovládá i boj.Boj o vlastní teritorium.Neumím popsat, co denně sleduji.Nejmíň měsíc zápasí pára kosů o své hnízdiště na túji s párou hrdličky zahradní.Tak houževnatě, že lítá většinou bílé peří... celý příspěvek >
Kompost vs. sousedi, 26.4.2010
Martino, tak vidím, že je to složitější, než se zdálo.Mít náročného a zaslepeného souseda zároveň je nezáviděníhodné.A dům není stan, aby ho člověk mohl sbalit a postavit v příznivější atmosféře.Tím, že jste všechno neuvedla, se naše názory... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 26.4.2010
Jsem zastáncem a přívržencem cíleného a sofistikovaného přístupu.Přesto předchozí pokusy zcela nezavrhuji.Znám stoletou meruňku beze jména, která takto nahodile vznikla.Je zdravá stále a majitel nemusí každých 15 až 20 let sázet novou.A myslím si, že... celý příspěvek >
Demontáž čerpadla Rondela, 25.4.2010
Už to tady bylo na přetřes, zadejte Rondela do vyhledávače v zahrada.cz.  Někdo to vyklepne v rozevřeném svěráku, někteří i mírně zahřívají plášť plyn.hořákem.
Čím nechat porůst plot?, 25.4.2010
Pokud plot nevlastníte, nemůžete ho ani nechat něčím porůstat.Udělejte si drátěnku na svém pozemku a pak ji nechte porůst např. tím vínem.A budete mít i užitek.Vhodných odrůd je mnoho.
Kompost vs. sousedi, 25.4.2010
Připojuji se.K dobrým sousedským vztahům patří ohleduplnost, ne sobecké zájmy.Není možné např.kouřit komínem sousedovi do oken že je nemůže ani otevřít a svádět to na vítr.Takový argument neobstojí. Zvažte dobře, zda nebude lepší odstěhovat... celý příspěvek >
Hruška Williamsova, 24.4.2010
Ale, ale,proč brečíte nad vylitým mlékem?Nic není ztraceno, hlavně ať se Vám stromeček dobře ujme (dostatečně zalévejte) a potom si každou větev můžete přeroubovat.A můžete mít třeba na každé větvi jinou odrůdu.Volte ale odrůdy pokud... celý příspěvek >
Lze jeste v tuto dobu sadit stromky, 24.4.2010
Potvrzuji, pokud má stromek alespoň nějaký ten kořínek a nemá svraštělou kůru, saďte cokoliv.Nejmíň choulostivé jsou jádroviny.Dostatek vláhy je podmínkou.   AB
Čím nechat porůst plot?, 23.4.2010
To je skoro jedno, třebas pravnoučata.Ale břečtan není zas  tak líný, když ho moc neřežete a má dobré podmínky.Spíš je ale vhodný do stinných míst od severu, kde jiné popínavky zase tak nejdou.
Už nastal čas roubovat za kůru?, 23.4.2010
Občas koupím celý stromek (z novinek),abych získal rouby.A vyberu si ten nejkošatější, na kterém je dost "dřeva "na rouby.Věřím, že na novém dřevě budete mít úspěch zaručený, pokud rouby nenarašily.Hagantu tak mám a těším se na první... celý příspěvek >
Odrůdy hrušní na moštování, 23.4.2010
Dík za upozornění, je to dobrý příspěvek.Sám tolik hrušek nemám, ani nepálím hruškovici.Musím se na mošt zaměřit v nějakém supermarketu.Snad ho alespoň dovážejí.Jeho chuť by mě zajímala. AB
Další diskuze:  7677787980>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika