Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dobrý rok pro Stanley, 9.9.2011
Švestky jsou ještě na stromech, nechávám je přezrát i na sušení, něco dokonce zamrazuji.Všeobecně u nás modré ovoce přetíží pálenice a dožene se tak loňský deficit. Stanley pálím jen v nouzi. AB
Dobrý rok pro Stanley, 9.9.2011
Souhlasím, Stanley se letos vydařila.Plody obrovské velikosti a hodně.Odlučitelnost není jako u švestek, ale to jí jako pološvestce odpustíme. AB
Postřik révy, 9.9.2011
Čím déle budete udržovat zdravý list, tím lépe výhony dozrají a zdřevnatí tak, aby obstály i v mrazech.Na odrůdě moc nesejde.Rozhodující je stav olistění.  AB
Hrušeň Solanka, 7.9.2011
Jemně posypte a zapracujte po obvodu hnojivo r y c í m i vidlemi.Ale až v listopadu, tedy skutečně na jeseň.
Vlecka za Vari, 6.9.2011
Tera měla svou slabost ve skříni, převodovku jsem doplnil o axiální ložisko u šneku a od té doby jsem ji a nikdo jiný "nevyzul". Jezdí dodnes.  AB
Hrušeň Solanka, 6.9.2011
Ještě teď bych postříkal list např.kombinací postřiků ve Zdravém jablku, jak se tato směs postřiků nazývá.Řiďte se podle období v návodu a na jaře pokračujte.Měl jsem sazenici hrušně se třemi vlasovými kořínky a během dvou let roste jako... celý příspěvek >
Vlecka za Vari, 5.9.2011
Přibrzďování motorem ničemu neublíží, pokud je krátkodobé.Pamatujte ale i na to, že motor může zhasnout a automatická spojka vazbu převodovky s motorem přeruší.Pak jste odkázán jen a jen na dobrou brzdu, nebo rychle vyskočit. A tam... celý příspěvek >
Vlecka za Vari, 5.9.2011
Délku i provedení si obkreslete na hotovém vozíku v prodejnách Vari nebo od kamarádů.Sám jsem tak učinil a zhotovil oje na dvoukolový vozík (káru),brzdu mám rovněž z Trabantu, kola s bubny z motocyklu.Bez brzdy (alespoň ruční) nic... celý příspěvek >
Vari nechce startovat, 4.9.2011
Zanesená mokrá svíčka je často zkratovaná, bohatá směs způsobuje "čtyřtaktování" motoru a ztrátu výkonu.Hladina paliva u karburátoru musí být plovákem udržována asi 8 mm od dělicí roviny víka a komory.Nejlepší je zkušební komůrka s... celý příspěvek >
Sušené Baco Noir, 1.9.2011
Nevím jak Váš Baco Noir vypadá, ale existuje nejeden jeho klon a je potřeba vybrat ten nej... Samotné víno je tříslovité, nikdy jsem ho nearchivoval. Jinak pěstuji raději Nero, ten je co do léčivých účinků dost zajímavý a hrozny jsou přece jenom... celý příspěvek >
Informace, 1.9.2011
Sekačky jsou řešeny různě, některé se ucpávají snadněji než jiné.Zásadou je nekosit za mokra, t.j. je-li rosa, nebo těsně po dešti, kdy je půda vlhká.Krtičince apod.spolu s čerstvou trávou jsou příčinou ucpávání. Jinak vyzkoušejte jiný typ sekačky.
Slivovice - kvas, 30.8.2011
Nejdou odpeckovat?Tak to bude patrně semenáč durancie a ta právě dozrává (červivé plody opadávají samy).Na kvas vynikající jak svou sladkostí, tak i vůní.   AB
Vari nechce startovat, 28.8.2011
Svíčka je mokrá nebo suchá, když ji po pokusech vyšroubujete?Je-li mokrá, zaměřte se na hladinu paliva v komoře karburátoru, je-li suchá, pak na trysky v karburátoru.
Ockovanie, 27.8.2011
Používám samolepicí pásku(i při roubování),kterou neodmotávám, jen ji podélně žiletkou naříznu.Páska do jara většinou sama zvětráním odpadne.
Rotační nebo bubnová?, 26.8.2011
A stačí se mrknout na perfektní ukázku. Možnost změny rychlosti pojezdu je vítanou novinkou.
Další diskuze:  5152535455>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika